Stojacia lampa a stolička v jednom

Stojacia lampa a stolička, žiarovka, drevo, sedadlo, kov

Neuveriteľné stoličky ponúkajú ergonómiu a pohodlie

Hľadáte darček pre svojich rodinných príslušníkov doma? Chcete tiež, aby to bolo šetrné k životnému prostrediu? Je to vždy jednoduchšie, pretože na trhu sú moderné, udržateľné dizajnérske riešenia.

Jedným z takýchto príkladov je stolička, ktorú by sme vám dnes chceli predstaviť.

 Tento kúsok vytvoril priemyselný dizajnér z Nového Zélandu Holly Bradshaw-Clegg. Toto je pravdepodobne najviac energeticky úsporná stolička na trhu.

Navyše ponúka ergonomický dizajn. Do nej bolo integrované svetlo na čítanie. Zapína sa, keď naň vyvíjate tlak. Nemusíte tak znova a znova stláčať tlačidlo.

Stojacia lampa a stolička v jednom

Stojacia lampa a stolička, žiarovka, drevené sedadlo, okrúhle

ICFF 2008 je ďalším modelom stoličiek, ktorý vám dnes chceme predstaviť. Vytvorilo ho štúdio so sídlom vo Philadelphii. Stoličky boli vyrobené z recyklovaných pneumatík. Rámy sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s jasnými čiarami.

„Stolička na pneumatiky“ je super jednoduchá a prekvapivo pohodlná. Pri stavbe nebolo potrebné žiadne príslušenstvo. Je vyrobený z odolných materiálov a je vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie.

Chceme ešte raz zdôrazniť fakt, že na ich výrobu boli potrebné použité pneumatiky

Stojacia lampa a žiarovka do kresla z dreva sedadlo aktívne

Keď vezmete do úvahy, koľko sa takýchto materiálov vyhodí každý deň! Sú to odpadky, ktoré znečisťujú naše životné prostredie!

Ekologický charakter však hrá aj pohodlie. Táto stolička je teda mimoriadne pohodlná a ergonomická.

Jeho príťažlivý dizajn umožňuje, aby bol integrovaný do širokej škály miestností

Expozícia dreveného sedenia na stojacu lampu a stoličku

Je k dispozícii v šedej, červenej a matnej čiernej farbe. Ako vidíte na našich obrázkoch, niekedy sú dva z týchto odtieňov navzájom kombinované. Monotónnym tieňovaním sa teda niekedy dokáže bez problémov zapísať. V ostatných prípadoch sa postará o zavedenie skvelých akcentov do prostredia jemným spôsobom.

Tento skvelý model od MIO teda pomáha opätovné používanie jednoduchšie a praktickejšie než kedykoľvek predtým

  Stojacia lampa a súčiastka do žiarovky do dreva