25 išblukę juodų vyrų kirpimai – geriausi juodų vaikinų išblukimo tipai

Išblukę kirpimai juodaodžiams vyrams siūlo švarią, gaivią šonų ir nugaros apdailą. Dėl šios priežasties visos geriausios juodos spalvos vyrų šukuosenos išnyksta. Kadangi juodaodžiams vaikinams tiek daug skirtingų išblukimo tipų – aukšto, žemo, vidutinio, pliko, temp, sprogimo ar kritimo – kirpimas kūginiu būdu puikiai tinka trumpam, vidutiniam ir ilgam stiliui.

Nesvarbu, ar tai būtų afro išblukimas, šventyklos išblukimas, kūginis išblukimas, aukšto išblukimas ar odos išblukimas, juodi vyriški kirpimai gerai atrodo išblukę plaukai aplink šonus. Be to, jūs turite nuspręsti, kur pradėti išblukimą ir kiek trumpai norite eiti. Po to turite galimybę paprašyti kirpėjo, kad jis išsirinktų liniją, dalį ar plaukus.

Žemiau apžvelgsime populiariausius juodų vaikinų išblukimus, kurie padės neatsilikti nuo naujausių tendencijų. Štai geriausi juodųjų vyrų išblukimai šiais metais!

Išblukę kirpimai juodaodžiams vyrams

Išblukusių kirpimų tipai

Yra daugybė juodų vyrų blukimų, kuriuos galima kirpti ir formuoti įvairiomis progomis ar aplinkybėmis. Kadangi kirpimai aukštai ir žemai siaurėjantys juodi vyrai yra labiausiai pageidaujami kirpimai kirpyklose, dauguma juodų šukuosenų, suporuotų su šiomis trumpomis pusėmis, atrodo stilingai ir karštai.

Tačiau juodaodžiai vyrai vis dar turi daug būdų pritaikyti savo kirpimą ir stilių. Nuo pliko išblukimo iki formos, pažvelkime į šių šviežių išblukusių šukuosenų pavyzdžius.

Žemas išblukimas

Mažai išblukęs kirpimas juodaodžiui gali būti idealus kirpimas verslo profesionalui ar vaikinui, kuris nenori per daug kirpti plaukų iš šonų. Kadangi mažas išblukimas prasideda tiesiai virš ausies ir išlenkiamas aplink plaukų liniją, kad būtų subtilus vaizdas, jis paprastai laikomas konservatyviausiu ir madingiausiu išblukimu.

Mažas blukimas juodiems plaukams puikiai tinka kartu su trumpu afro, mohawku, baimėmis, kirpimu, bangomis ar aukštu viršumi.

Žemas išblukimas + linija

Didelis išblukimas

Didelis išblukimas yra kita įprasta kirpimo galimybė. Dėl didesnio kontrasto šonuose, didelis išblukimas prasideda nuo galvos viršaus ir pabrėžia plaukų stilių viršuje. Panašiai šviežias kirpimas juodaodžiui puikiai tinka beveik visoms išvaizdoms, įskaitant aukštą viršų, afro, dredus, kempinės posūkius ir bangas. Kadangi šonai ir nugara yra sutrumpinti, daugelis vaikinų pasirenka pridėti dizainą ar chirurgines dalis.

Didelis išblukimas + ilgi garbanoti kempinės posūkiai

„Mid Fade“

Vidutinis juodų plaukų išblukimas suteikia pusiausvyrą tarp aukšto ir žemo. Pradedant nuo galvos pusės vidurio, vidutinio išblukimo kirpimai yra madingi, nes kirpėjai sklandžiai maišo plaukus su kirpimo mašinėlėmis. Jei nesate tikri, kiek aukštai ar žemai pjauti, padidinkite lankstumą iki vidurinio kūgio išblukimo.

Šventyklos išblukimas + trumpos garbanos + nuskusta dalis

Kūginis išblukimas

Kūginis išblukimo kirpimas yra vienas iš būdų pritaikyti kirpimą ir nuspręsti, ar norite, kad jis būtų susiaurėjęs ar suskirstytas į odą. Kūginis išblukimas prasideda nuo ilgesnių plaukų ir lėtai veda į trumpus plaukus, esančius netoli plaukų linijos apačios. Paprastai kūgis yra konservatyvesnis kirpimas vaikinams, kurie nenori skustuvo.

„High Taper Fade Afro“

Juodaodžiai vyrai gali rinktis tarp aukšto, vidutinio ir žemo siaurėjančio kirpimo, kurie visi atrodo gerai su daugybe šukuosenų.

Plikas išnyks

Plikas išblukęs juodaodžių vyrų kirpimas gali sutrumpinti šonus dar trumpiau. Taip pat žinomas kaip odos išblukimas, plikas išblukimas susilieja į šonus ir atgal į odą, kad būtų lengva ir nervinga. Vietoj to, kad nusiaurėtų nuo trumpų iki trumpesnių plaukų, oda išblukusi yra švariai nupjauta ir itin gaivi, ir dar labiau atkreipia dėmesį į trumpus ar ilgus plaukus ant viršaus.

Odos išblukimas + trumpi garbanoti plaukai ant viršaus

Kaip ir siaurėjantis, juodaodžiai vaikinai gali rinktis iš žemo, vidutinio ir aukšto odos išblukimo, priklausomai nuo to, kaip trumpi ir apibrėžti jie nori, kad kirpimas atrodytų.

Žemas nuplikimas + linija + ilgi posūkiai

Temp Fade

Temperatūros išblukimas yra vienas trumpiausių, bet šauniausių kirpimų juodiems plaukams. Taip pat žinomas kaip šventyklos išblukimas, temp fade kirpimas prasideda aukštai ir netoli plaukų linijos kraštų, aplink jūsų šventyklas. Paprastai jis derinamas su kraštu aukštyn, kad būtų sukurtos aštrios linijos palei plaukų liniją ir kaklą.

Garbanotas „Afro Fade“

Paprašius kirpėjo, kad išbluktų temperatūra, privalumas yra tas, kad kirpimas yra universalus. Galima pastebėti, kad juodaodžiai vyrai įgauna tempą su baimėmis, plokščia viršutine dalimi, aukštu viršumi, išpjovomis, afro, garbanomis, posūkiais ir net pilna barzda.

Drop Fade

Kritimo išblukimas turi pjūvį, kuris išlenktas aplink šonus ir nugarą. Šis išblukimo tipas gavo savo pavadinimą, nes, nors kiti apipjaustymai lieka vienodo ilgio, kirpimas nukrenta, kai pasiekia nugarą ir iškirptę. Galutinis rezultatas yra dramatiškas efektas, suteikiantis jūsų kirpimui unikalų posūkį.

Afro su „Low Fade“

Geriausi išblukimai juodaodžiams vyrams

Norėdami pamatyti visus skirtingus blukimo tipus, peržiūrėkite šias nuotraukas, kad pamatytumėte keletą klasikinių ir modernių tendencijų. Nuo juodų vyrų su garbanotais plaukais iki siaurėjančio išblukimo Afro rasite visas šauniausias šukuosenas! Čia pateikiamas visų geriausių juodų vaikinų kirpimo vadovas!

Drop Fade Afro

Drop Fade Afro

Šis lašas išnyks afro kartu su nauja linija ir mažų plaukų dizainu. Viršuje esantis afro yra pagamintas iš sauskelnių kempinės posūkių, kad stilingai atrodytų.

Žemas išblukimas su garbanomis

Žemas išblukimas su garbanomis

Šis žemas plikas išblukimas turi formą ir garbanos viršuje. Juodaodžiai vyrai gali priderinti garbanas prie ilgų sauskelnių posūkių ar palaidų garbanotų plaukų, o šonuose – daug įvairių išblukimų, įskaitant lašą ar sprogimą.

„High Bald Fade“ + „Line Up“ + „Faux Hawk“

„High Fade“ + „Line Up“ + „Faux Hawk“

Nors jis atrodo panašus į sprogimo išblukimo mohawk, šis garbanotas viršutinis išblukimas yra su nuskustomis pusėmis, stora dalimi ir griežtomis garbanomis.

„Afro Fade“ su dalimi

„Afro Fade“ su dalimi

„Afro fade“ kirpimas yra įvairių variantų. Pavyzdžiui, juodaodžiai vyrai gali užaugti maži ar ilgi Afros ir pasirinkti kelis skirtingų tipų blizgesius šonuose ir nugaroje. Šiame pavyzdyje parodyta mažo kritimo išblukimo forma ir garbanota Afro dalis.

Garbanotas išblukimas

Didelis išblukimas + garbanoti plaukai

Šis aukštas odos išblukimas su garbanotais plaukais viršuje tinka trumpiems šonams, ilgų viršutinių plaukų tendencijai vyrams.

„Temple Fade“ + „Mohawk“ + „Cool Beard Design“

„Temple Fade“ + „Mohawk“ + „Cool Beard Design“

Ši puikiai sutvarkyta šventykla išblunka ir išsirikiuoja su pilnu mohaku ir barzda.

Kirpimas trumpomis dėžutėmis

Kirpimas trumpomis dėžutėmis

Vienas iš labiausiai neįvertintų juodų vyrų kirpimų yra kirpimas dėžutėje. Ši juoda vyriška šukuosena, turinti trumpą aukštą viršūnę, žemą pliką išblukimą ir storą dalį, nuskusta į šonus, yra nepakankama, tačiau stilinga.

„High Top Fade“ + dalis

„High Top Fade“ + dalis

Šis aukštas išblukimas su dalimi yra dar viena klasikinės šukuosenos versija. Odos išblukimas tikrai pabrėžia trumpus plaukus ant viršaus.

Išnyks su baimėmis

Trumpi užraktai + išblukimas

Šis išnykimas su baimėmis yra storas ir gerai prižiūrimas. Stora, trumpa barzda suteikia išvaizdai tvirtą apdailą.

Aukštos viršaus + kritimo išnykimas + linija

„Hi-Top + High Bald Drop Fade“

Aukšta viršuje išblukimas siūlo saldžią retro šukuoseną juodaodžiams vyrams. Išblukę šonai ir linija yra trapūs, kai plaukai sukasi aplink galvą ir iki kaklo.

Žemas viršaus kūginis išblukimas + dalis

Kūginis išblukimas + dalis

Čia pavaizduotas aiškus žemo viršaus išblukimo su stora dalimi pavyzdys. Kartu su pilna barzda ir ožka, stilius yra taškas.

Afro + ilgi posūkiai + mažo kritimo išnykimas + kaklo kūgis

Trumpos spynos + afro + žemas išblukimas + kaklo kūgis

Šis seksualus kirpimas juodaodžiams vyrams turi daug. Nuo ilgo „Afro“, pagaminto iš kempinės posūkių, iki mažo kritimo ir siaurėjančios iškirptės, šis kirpimas yra modernus ir madingas.

„Afro Twists“ + mažas odos išblukimas + forma

„Afro + Temp Fade“

Stori posūkiai ir žema oda išnyksta suformavus šį stilių. Jei norite daugiau kontrasto, apsvarstykite temperatūrą arba aukštą išblukimą.

Didelis odos išblukimas + ilgas afro

Didelis odos išblukimas + ilgas afro

Šis didelis, ilgas „Afro“ pritrauks dėmesį bet kuriame kambaryje. Storos ir sauskelnės, viršuje esantys plaukai suteikia reikiamą apimtį, o nuskustos pusės sutelkia akis į stilių.

Didelis odos išblukimas + „Buzz Cut“ + plaukų dizainas

Didelis odos išblukimas + „Buzz Cut“ + plaukų dizainas

„Buzz cut fade“ yra vienas iš geriausių trumpų kirpimų juodaodžiams vyrams. Su šukuosenos dizainu, išraižytu šone ir gale, šį labai trumpą kirpimą lengva gauti ir prižiūrėti. Vaikinai, kurie nori ilgesnio viršaus, gali norėti išbandyti aukštą ir griežtą išblukimą.

Vidutinė odos išblukimas + garbanoti banguoti plaukai

Vidutinė odos išblukimas + garbanoti sulenkti plaukai

Juodi plaukai dažnai būna išlenkti, o tai reiškia, kad juos gali būti sunku kirpti, tvarkyti ir formuoti. Šis vidurio plikas išblukina šonus labai trumpai, kad supaprastintų stilių. Storos garbanos atrodo ištemptos viršuje, tačiau kontroliuojamos dapper šukuosenos!