15 „Burst Fade“ kirpimų

Sprogimo išblukimas tapo populiarus vyrų kirpimas kirpyklose visame pasaulyje. Sprogimo kūgio išblukimas dažnai derinamas su mohawk šukuosena ir yra supjaustytas maišant kūgį aplink ausį ir žemyn kaklu. Sprogimo išnykimo forma paprastai yra suapvalinta ir išlenkta išilgai šonų ir nugaros, todėl tai yra puikus blukimo tipas.

Daugeliu atžvilgių kirpimas kirpimo metu yra panašus į lašo išblukimą, išskyrus tai, kad sprogimas labiau sutelktas į plaukų linijos kraštą. Naudojant tiek daug skirtingų būdų, kaip susiaurinti kūgį, kirpimą galima pridėti prie bet kurios geriausių vyrų šukuosenos. Kai kurie šaunūs trumpi šonai, ilgi viršutiniai stiliai, kuriuos reikia apsvarstyti, yra šukos, „quiff“, „pompadour“, dirbtinis vanagas, plokščias viršus ir „mohawk fade“.

Ir nors sprogimo išblukimas tradiciškai buvo kirpimas juodaodžiams vyrams, balti vaikinai taip pat gali dirbti su savo trumpais, vidutinio ilgio ar ilgais stiliais. Netgi vaikinai, turintys skirtingus plaukų tipus, įskaitant tiesius ar garbanotus plaukus, gali gauti tokią elegantišką ir gaivią apdailą.

Sprogimas išnyks

Čia yra geriausi išblukę kirpimai! Nesvarbu, ar norite didelio, vidutinio ar žemo pliūpsnio išblukimo, šie pavyzdžiai įkvėps jus išbandyti šį unikalų dizainą!

„Low Burst Fade“

„Low Burst Fade“

Šis mažas sprogimo išblukimas vis tiek neleidžia šonams ir nugarai būti trumpiems, tačiau nevažiuoja per aukštai. Vaikinai, kuriems reikia profesionalios šukuosenos, bet vis tiek nori tokio aštraus kirpimo, kaip išblukimas, ši versija geriausiai tinka. Turėdami natūralios tekstūros stilių viršuje ir šviežią kūgį šonuose, labai rekomenduojame šią išvaizdą. Be to, tai puikus pavyzdys, kad vaikinai gali paprašyti savo kirpėjų bet kokio tipo sprogimo išblukimo – aukšto, vidutinio, žemo, siaurėjančio ar odinio.

„Burst Fade Mohawk“

„Burst Fade Mohawk“

„Burst fade mohawk“ yra klasikinė kirpimo versija. Šis platus mohawk su vingiuotais plaukais yra suporuotas su aukštu plikų sprogimu šonuose ir kraštu aukštyn palei plaukų liniją ir šventyklas. Švarus kirpimas padaro šį „mohawk“ vienu metu išblukusiu, elegantišku ir seksualiu. Kaip viena iš geriausių šukuosenų juodaodžiams vyrams, jūs tikrai negalite suklysti, pasirinkę šį stilių.

„Burst Taper“

„Burst Taper“

Siauras kūgis suteikia galimybę trumpai nupjauti šonus, neatskleidžiant odos. Šis susilpnėjęs kūgio išblukimas derinamas su storais, tiesiais plaukais ant viršaus, suformuotu kaip mohawk. Negražus ir modernus, tokio tipo išblukimas gali būti derinamas su bet kokiu populiarių vyrų šukuosenų skaičiumi, kad būtų sukurta nuostabi išvaizda. Norėdami gauti šią natūralią tekstūruotą apdailą, vaikinai turėtų naudoti stiprią pomadą ar plaukų vašką.

„Burst Fade“ su baltuoju vaikinu

„Burst Fade“ su baltuoju vaikinu

Šis išblukęs kirpimas yra geras pavyzdys, kaip šis kirpimas pranoksta plaukų tipus. Geriausi išblukimo tipai atrodo gerai visiems vaikinams – juodos, baltos, ispanų ir azijiečių. Čia rasite žemą pliką išblukimą ir formą su storais, natūraliais plaukais viršuje. Ši trumpa ir vidutinio ilgio šukuosena, šukuota iš priekio ir šiek tiek šukuota, suteikia puikų apimtį, judesį ir srautą. Norėdami pakartoti šią išvaizdą, naudokite aukštos kokybės molį ar grietinėlę.

„Burst Taper Fade“

„Burst Taper Fade“

Trumpai susimaišęs šonuose ir nugaroje, čia yra sprogus kūginis išblukimas su garbanotais plaukais viršuje. Netvarkingos garbanos ir stilius primena garbanotų plaukų išblukimą. Vienas iš geriausių būdų, kaip valdyti ir kontroliuoti garbanotas garbanotas šukuosenas, yra naudoti kremą ir stiprintuvą.

„Burst Fade Comb“ baigėsi

„Burst Fade Comb“ baigėsi

Sprogimo išblukimo šukos suteikia ypatingą įspūdį klasikinei šukuosenai. Šukos išblukimo šonuose dažnai būna su tradiciniu žemu, vidutiniu arba aukštu kūgiu, tačiau sprogimas padės jums išsiskirti iš minios. Tada plaukai šukuojami į vieną pusę, sukuriant išsiskyrusią išvaizdą. Norėdami gauti apimties ir tekstūros, naudokite aukštos kokybės matinį vyrų stiliaus gaminį.

„Burst Fade Faux Hawk“

„Burst Fade Faux Hawk“

Čia yra plyšęs išblukęs dirbtinis vanagas su tekstūruota apdaila, nuskusta nugara ir stora barzda. Dirbtinis vanagas, dar žinomas kaip „fohawk“, ypač gražiai formuojasi su išblukimu šonuose. Chirurginė linija ar dalis prideda saldus plaukų dizainą. Kad jūsų „fohawk“ stilius išbluktų visą dieną, vaikinai turėtų naudoti stiprų laikymą ir mažai blizgantį vašką.

„Burst Taper“ su garbanotu viršumi

„Burst Taper“ su garbanotu viršumi

Juodaodžiams vyrams madingas stilius yra sprogimas su trumpais garbanotais plaukais viršuje. Šį „mohawk“ su siauromis garbanomis ir odos išblukimu lengva gauti ir prižiūrėti. Be to, išauginkite ilgą, pilną barzdą ir atrodysite labai vyriškai.

„Burst Fade“ su dizainu

„Burst Fade“ su dizainu

Sprogimo išblukimas gali būti pritaikytas pagal jūsų asmeninį stilių, plaukų šonuose. Šaunūs plaukų modeliai gali būti įvairūs – nuo simbolių iki rašymo. Storas, ilgas mohawkas su paryškinimais ir sauskelnių garbanomis (arba posūkiais) atrodo nuostabiai ir nervingai. Jei norite, kad apdaila būtų ypač švari, paprašykite kirpėjo naujos linijos palei plaukų liniją.

„Mohawk Fade“ baltiems vaikinams

Mohawk Fade White Guy

Nors „mohawk fade“ paprastai yra populiaresnis juodų vyrų kirpimas, šis stilius taip pat gerai atrodo baltiems vaikinams ir visiems, kam patinka šukuosena. Mažai plyšantis kūginis išblukimas sklandžiai įsilieja į šonkaulius ir barzdą, ir jūs pastebėsite, kad aplink šventyklas saldus kirpimas. Jei galite ištraukti šią išvaizdą, labai rekomenduojame tai išbandyti šiais metais.

Plokščias viršus Mohawk

Plokščias viršus Mohawk

Čia pavaizduotas plokščias viršutinis mohawkas suteikia unikalią šių stilių versiją. Nors išblukimas iš plokščio viršaus yra klasikinis, sprogimo išblukimas daro šį kirpimą kitokį. Kartu su kraštu aukštyn, mohawk ir ilgiu gale, ši moderni šukuosena siūlo stilingą profilį.

Tiesių plaukų sprogimas išnyks

Tiesių plaukų sprogimas išnyks

Įrodymas, kad sprogimo išblukimas tinka visų tipų plaukams, įskaitant storus, tiesius plaukus. Skirtingai nuo išlenktų plaukų, būdingų juodaodžiams vyrams, ši tiesi netvarkinga šukuosena suteikia puikų kontrastą. Laikantis trumpų šonų, ilgų vyrų viršutinių plaukų tendencijų, stilius yra aptakus ir modernus.

Pietų Prancūzija ir „Burst Fade“

Pietų Prancūzija + „Burst Fade“

Pietų Prancūzijos šukuosena yra dar vienas sprogimo išnykimo mohawk pavadinimas. Tai, kas anksčiau buvo Usherio parašas, pasižymi dideliu sprogimo išblukimu, susiaurėjusiu iki odos. Platus mohawk viršuje yra pagamintas iš storų posūkių ar garbanų. Be sauskelnių plaukų, šis stilius yra švarus ir madingas.

Vidutinės odos sprogimo išblukimas su linija

Vidutinės odos sprogimo išblukimas su linija

Sprogimo išblukimo kirpimas yra įvairių formų, įskaitant vidurio plikimą. Labai trumpi spygliuoti plaukai viršuje yra smūgio ir mohawko derinys. Norėdami sukurti tam tikrą kontrastą šonuose, kirpėjas buvo priverstas naudoti be išblukimo kirpimo mašinėlę ir kirpimo mašinėlę išilgai plaukų linijos. Rezultatas buvo ši labai šauni šukuosena.

Norėdami gauti daugiau kirpimų ir stilių, peržiūrėkite visą geriausių vyrų išblukusių plaukų kirpimų sąrašą!