27 geriausi vyrų kirpimai

Išblukę kirpimai šiais laikais yra labai populiarūs. Tačiau šioje kategorijoje atrodo, kad dauguma vyrų nori aptakesnio kirpimo. Didelį išblukimą lemia tai, kur prasideda išblukimo linija ir kaip stipriai ar greitai pjūvis susiaurėja. Be to, kai kurie vaikinai nori, kad jų aukšti blukimai būtų nukirpti iki odos, kad išbluktų, o kiti prašo kirpėjų, kad jie labai išbluktų. Kad ir kokiu būdu norėtumėte kirpti plaukus, aukšta vyrų išblukimas yra stilingas, trumpas kirpimas, kurį galite derinti su trumpa, vidutine ar ilga šukuosena viršuje.

Atsižvelgiant į tai, kad vyrams yra daug skirtingų išblukusių kirpimų, manėme, kad turėtume skirti puslapį aukščiausio lygio išblukimo kirpimams. Nuo didelio blukimo pompadour iki šoninės dalies, šukuosenos, šukos ir dirbtinio vanago – peržiūrėkite geriausius kirpimus ir šukuosenas internete, kad surastumėte kitą išvaizdą.

Didelis išblukimas

Geriausios „High Fade“ šukuosenos

Šukuosenos su dideliu išblukimu yra neįtikėtinai universalios. Trumpos, išblukusios pusės siūlo labai kontrastingą išvaizdą, kuri atkreipia dėmesį į šukuoseną viršuje. Tai leidžia vaikinams derinti aukštą išblukimą su trumpais ar ilgais plaukais viršuje. Ir kadangi pastaraisiais metais tendencijos buvo trumpos šoninės, ilgos viršutinės šukuosenos, kirpyklos labai paklausios kirpyklos.

Štai keletas populiariausių būdų, kaip dėvėti blizgesį.

„High Fade“ kirpimas

Didelis susilpnėjimas

Didelis kūgio išblukimas yra profesionali išvaizda, kuri pamažu trumpėja judant galvos šonu. Tačiau skirtingai nei plikas išblukimas, kirpimas su aukštu siaurėjančiu išblukimu nenusileidžia odai, o išlyginamas ties labai trumpais plaukais. Tai daro aukštas siaurėjančias šukuosenas madingas ir švarias visiems vaikinams.

Didelis susilpnėjimas

Didelis odos išblukimas

Didelis odos išblukimas yra trumpiausias būdas nukirpti plaukus ant šonų ir nugaros. Didelis plikas išblukęs kirpimas prasideda nuo galvos viršaus ir greitai susilieja su oda, kad būtų labai įtemptas. Kirpimas suteikia daug kontrasto, išryškindamas šukuoseną viršuje.

Didelis odos išblukimas

Tai gali būti gerai su trumpais kirpimais, pvz., „Buzz“ kirpimu ar įgulos kirpimu, vidutinio ilgio šukuosenomis, tokiomis kaip dirbtinis vanagas ar slidus nugara, ir galiausiai ilgais plaukais, pavyzdžiui, vyriška bandele ar viršutiniu mazgu. Kai kurie populiarūs stiliai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra aukštos odos išblukimo šukos, šukos ir pompadour.

Didelis nuplikimas

„High Fade Undercut“

Didelis išblukimas yra vienas iš nuostabiausių metų kirpimų, derinantis du madingus vaizdus. Vaikinai gali paprašyti kirpėjų, kad jie iškirptų odą, kad apipjaustytų išvaizdą, arba kūgio formos išblukimo, kad gautųsi laipsniškesnis mišinys. Nepaisant to, ši populiari vyrų plaukų tendencija tęsiasi visame pasaulyje.

„High Fade Undercut“

Aukštos temperatūros išblukimas

Kaip rodo pavadinimas, aukštos temperatūros išblukimas prasideda aplink šventyklas ir nusileidžia žemyn. Tačiau temperatūros išblukimas paprastai būna su ryškia, aštria linija ar forma aplink šventyklas, nurodant plaukų liniją, kad būtų pasiektas efektas.

Aukštos temperatūros išblukimas

„High Fade Pompadour“

Didelis išblukęs pompadour yra šauni šukuosena, sujungianti klasiką ir modernumą. Kaip aštrus, bet stilingas kirpimas, norint išblukinti reikia šoninių šonų ir ilgesnių plaukų ant viršaus, kuriuos reikės formuoti ir laikyti kartu su stipriu pomados ar vaško formavimo produktu.

„High Fade Pompadour“

„High Fade“ šukos

Labai išblukusios šukos yra dar vienas klasikinis kirpimas, kuris buvo išrastas šiuolaikiškai. Šukos per šukuoseną ir toliau išlieka viena karščiausių metų tendencijų, nes ji suteikia maksimalų lankstumą. Kai vaikinai gauna šukas per išblukimą, jie taip pat gali suformuoti šukuoseną, pompastiką, glotnią nugarą, dirbtinį vanagą, dygliuotus plaukus ar tekstūruotą šepetį. Norėdami gauti blizgančią apdailą, apsvarstykite pomadą, tačiau dauguma vyrų pasirenka matinį, natūralų vaizdą, kuriam reikia vaško ar molio.

„High Fade“ šukos

„High Fade“ šoninė dalis

Didelė išblukimo šoninė dalis yra labai panaši į šukos viršų, tačiau apima labiau apibrėžtą dalį. Kuri pusė nuspręsite atskirti šukuoseną, priklausys nuo to, kaip auga jūsų plaukai, tačiau galutinis vaizdas visada yra elegantiškas. Jei norite šukuosenos moderniau, paprašykite kirpėjo storos, nusiskuto dalies, kad paryškintumėte skilimą.

„High Fade“ šoninė dalis

Didelis išblukimas trumpais plaukais

Dažnai geriausia sujungti trumpus plaukus ant viršaus su dideliu išblukimu, todėl gaunamas aukštas ir griežtas kirpimas. Šio tipo stiliai yra švarūs, lengvai prieinami ir nereikalauja priežiūros. Dažniausiai pasitaikantys variantai yra „buzz“ kirpimas arba įgulos pjūvis viršuje su išblukusiomis pusėmis.

Didelis išblukimas trumpais plaukais

Didelis išblukimas ilgais plaukais

Didelis išblukimas ilgais plaukais gali sukurti labai seksualų vaizdą. Kaip trumpų šonų, ilgos viršutinės šukuosenos tendencijos dalis, vaikinai visur pasirenka ilgiau išlaikyti plaukus. Nors trumpi kirpimai vyrams niekada neišeis iš stiliaus, daugelis išaugina plaukus ir renkasi vidutinio ilgio ir ilgas šukuosenas. Storesni, ilgesni plaukai ant viršaus siūlo įvairias stiliaus parinktis, o išvaizdą tik paryškina tik didelis išblukimas šonuose.

Didelis išblukimas su ilgais plaukais viršuje

Yra daugybė būdų, kaip išblukinti ilgais plaukais, pradedant nuo labai išblukusio vyriško bandelio, viršutinio mazgo ir pintos kuodelio iki pakraščio, šlaito, netvarkingos šukos ir ilgų plaukų..

Didelis išblukimas ilgais plaukais

Aukšto viršaus išblukimas su dalimi

Aukšta viršaus išblukimas su dalimi yra kietas kirpimas juodaodžiams vyrams. Ši juoda šukuosena, dažnai formuojama su glamžytais ar garbanotais plaukais ir iškirpta aukšta oda ar išblukusi, šiurpi ir nepamirštama.

Aukšto viršaus išblukimas su dalimi

Šaunūs kirpimai su dideliu išblukimu

Pasirinkus tiek daug šaunių išblukusių šukuosenų, gali būti sunku nuspręsti dėl tinkamo kirpimo ir stiliaus. Prieš kitą apsilankymą kirpykloje, išbandykite šiuos nuostabius, labai išblukusius kirpimus, kad gautumėte idėjų ir įkvėpimo.

Tekstūruotas Quiff su dideliu išblukimu

Didelio išblukimo kirpimas su tekstūruotu šriftu

Spygliuotas plaukų viršus su aukštu išblukimu

Spygliuotas plaukų viršus su aukštu išblukimu

Netvarkingi banguoti plaukai su aukštu odos išblukimu ir linija

Netvarkingi banguoti plaukai su aukštu odos išblukimu ir linija

Stori šukuoti nugaros plaukai su aukštu išblukimu ir barzda

Stori šukuoti nugaros plaukai su išblukimu ir barzda

Kietosios šoninės dalies išblukimas

Kietosios pusės dalis + didelis išblukimas

Aukštai išpjautos išblukimo šukos

Aukštai išpjautos išblukimo šukos

„High Bald Fade Pompadour“

„High Bald Fade Pompadour“

Tekstūruoti ilgi plaukai su dideliu išblukimu

Tekstūruoti ilgi plaukai su dideliu išblukimu

Šukuoti plaukai ant viršaus su dideliu plikimu

Šukuoti plaukai ant viršaus su dideliu plikimu