50 geriausių vidutinio išblukimo kirpimų

Kaip vienas iš populiariausių vyrų kirpimų, vidutinis išblukimas yra stilingas kirpimas, kuris atrodo stilingai ir šviežiai. Vidutinio išblukimo kirpimas suteikia puikią pusiausvyrą tarp mažo ir didelio išblukimo, sumaišydamas plaukus šonuose ir nugaroje, kad sukurtų universalų ir madingą vaizdą. Taip pat žinomas kaip vidutinis išblukimas, šis trumpas kirpimas puikiai atrodo su daugeliu šiuolaikinių šukuosenų ir plaukų tipų. Nesvarbu, ar turite storus, tiesius, banguotus ar garbanotus plaukus, vidutinio kirpimo išblukimas gali pakelti jūsų stilių, kad būtų aptakus. Kai kurie vyrai, norėdami sukurti mažai priežiūros reikalaujantį stilių, priderins vidutinį odos išblukimą prie trumpų plaukų, o kiti gali norėti žemo vidurio kūgio ir ilgesnių plaukų, kad sukurtų madingą išvaizdą.

Turint tiek daug skirtingų išblukimo tipų, gali būti iššūkis išsirinkti vidurio išblukimo kirpimą, kurį išbandyti šiais metais! Norėdami įkvėpti jus idėjų, mes sudarėme geriausių vyrų kirpimų, kuriuos dabar gali atlikti vyrai, sąrašą! Nuo ilgų iki trumpų plaukų ir odos iki siaurėjančio išblukimo tyrinėkite vidutinio išblukimo kirpimą, kad surastumėte šaunių vyriškų šukuosenų kitam apsilankymui kirpykloje..

„Mid Fade“

Kas yra „Mid Fade“?

Vidutinis išblukimas yra išblukusių kirpimų tipas, kai šonai ir nugara yra nukirpti nuo viršaus iki apačios, pradedant nuo galvos vidurio. Vidutinio blukimo kirpimas yra universalus kirpimas, kai vaikinai nori trumpų plaukų iš šonų ir ilgų plaukų ant viršaus, todėl vyrai gali pasiekti visas populiariausias šukuosenas.

Kirpimas viduryje

Jei norite profesionalios verslo šukuosenos, kuri atrodytų elegantiškai ir stilingai, galite paprašyti kirpėjo, kad ji išbluktų viduryje, o apipjaustytas puses susieti su vidutinio ir ilgesnio stiliaus, pvz., Slidžia nugara, šukomis ar šlifuokliu. Norėdami išbandyti paprastą ir paprastą išvaizdą, džentelmenas gali nusikirpti vidutinio ilgio plaukus su trumpais arba ilgais plaukais, kad suformuotų įgulos kirpimą, apkarpytą viršų ar modernią šoninę dalį.

Vidutinis išblukimas

Visuotinai glostantis ir lengvai prižiūrimas, vidutiniškai išblukęs kirpimas gali būti formuojamas įvairiais būdais ir tinka visų tipų plaukams. Atsižvelgiant į jūsų norimą šukuoseną, galite naudoti daugybę skirtingų stiliaus produktų.

Vidutinio išblukimo kirpimas

Stipri pomada su matiniu paviršiumi gali puikiai tikti prie tekstūruotos išvaizdos, suteikiančios jūsų plaukams storesnio ir pilnesnio išvaizdos. Norėdami sumažinti apimtį ir tekėjimą, tepkite lengvą vašką ar kremą, kad sumažintumėte garbanojimą, bet išlaikytumėte tam tikrą kontrolę.

Vidutinio išblukimo vyrų kirpimai

Plaukų kirpimas viduryje

Vidutinis kūgio išblukimas

Vidutinis kūginis išblukimas yra trumpas kirpimas, kuris sklandžiai sujungia plaukus šonuose ir nugaroje, sukurdamas švarų kirpimą ir aštrų užbaigimą, kuris papildys ilgesnius plaukus ant viršaus. Vidutinio smailumo kirpimas puikiai tinka profesionaliai šukuosenai, kai nenorite atskleisti galvos odos. Žavinga ir madinga, vidurinė kūginė leidžia vaikinams išryškinti modernų kirpimą, kuris kontrastuoja su jų šaunia šukuosena, kad būtų subalansuota išvaizda. Kūginis išblukimas paprastai baigiamas 1 ar 2 kirpimo apsaugas.

Vidutinis kūgio išblukimas

Vidutinio plauko kirpimas

Vidutinis odos išblukimas

Vidutinis odos išblukimas yra labai trumpas kirpimas, susiaurinantis šonus ir nugarą, palaipsniui maišant kirpimą į galvos odą, kad būtų sudrėkinta. Vidutinio odos išblukimo kirpimas siūlo aptakų ir seksualų kirpimą, kuris madingą šukuoseną pakels į kitą lygį. Švariai nusiskutusiomis šoninėmis pusėmis, lygi apdaila puikiai atrodo su trumpomis, vidutinėmis ir ilgomis vyrų šukuosenomis. Norėdami gauti šį lengvai prižiūrimą stilių, paklauskite kirpėjo apie šį modernų trumpą išblukimą.

Vidutinis odos išblukimas

Vidutinio odos išblukimo kirpimas

Žemas vidutinis išblukimas

Žemas vidurio išblukimas yra puikus kirpimas vaikinams, kuriems reikia profesionalios išvaizdos, tačiau vis tiek norite trumpo ir gaivaus kirpimo. Žemas vidurio išblukimas prasideda nuo vidutinio ir mažo išblukimo ir siūlo sudėtingą apdailą, kuri idealiai tinka džentelmenams. Galėsite sukurti visas nesenstančias vyrų šukuosenas, kad atrodytumėte lengvai ir prašmatniai. Vyrai gali pridėti kūgį ar odos išblukimą, kad dar labiau pritaikytų savo išvaizdą.

Žemas vidutinis išblukimas

Kirpimas žemu viduriu

„High Mid Fade“

Didelis vidurio išblukimas yra drąsus klasikinio kirpimo posūkis, pradedant nuo išblukimo kirpimo aukščiau šonų ir nugaros nei tradicinis lygis. Didelis vidutinio blukimo kirpimas suteikia ryškią atmosferą, leidžiančią mėgautis vyriška blogo berniuko šukuosena. Kai per didelis išblukimas tampa per daug, eksperimentuokite su šiuo stiliumi, kad gautumėte griežtą kirpimą, kuris atrodytų gaiviai, su šukomis, kirpimu, dirbtiniu vanagu ar ilgu pakraščiu.

„High Mid Fade“

Aukšto vidutinio išblukimo kirpimas

Vidutinis plikas išnyks

Vidutinis plikas išblukimas yra modernus vyrų kirpimas, kuris nusiskuto trumpiausią jūsų kirpimo dalį ir susiaurina plaukus į odą. Šis plikas išblukęs kirpimas suteikia kontrastą, sutelkdamas akis į šukuoseną viršuje. Universalus ir su juo lengva dirbti, šis vidutinis išblukimas puikiai atrodo su trumpais ir ilgais plaukais, taip pat su visų tipų plaukais, įskaitant storus, tiesius ir garbanotus plaukus. Šis pjūvis, dar žinomas kaip 0 išblukimas, profesionaliems vyrams gali būti per trumpas, tačiau įsitikinkite, kad įvertinate, koks dramatiškas ir tvirtas gali atrodyti šis apdaila.

Vidutinis plikas išnyks

Vidutinio nuplikimo kirpimas

Vidutinis skustuvo išblukimas

Vidutinis skustuvo išblukimas yra vienas trumpiausių šio kirpimo variantų ir gali būti tikrai drąsus kirpimas vaikinams. Skustuvo išblukimas prasideda šonų ir nugaros viduryje ir nusiskuto visus žemiau esančius plaukus, todėl plikas nukirpsta kaklu.

Vidutinis skustuvo išblukimas

Kirpimas viduryje

Vidurinis kūgis yra kirpimas šonuose, kuris palaipsniui sujungia trumpus ir trumpus plaukus. Kūginis kirpimas yra kirpimas, pasiektas kirpimo mašinėlėmis, apsaugomis ar žirklėmis, atsižvelgiant į jūsų šukuoseną. Skirtingai nuo išblukimo, siaurėjantys plaukai paliks tam tikrą ilgį, o ne išnyks į galvos odą, sukurdami madingą džentelmeno kirpimą. Populiariausios siaurėjančios šukuosenos puikiai tinka berniukams ir vyresniems vyrams, kurie renkasi klasikinį stilių.

Kirpimas viduryje

„Mid Fade Undercut“

Vidutinio išblukimo pjūvis yra kietas kirpimas, sukuriantis nepakartojamą išvaizdą šonuose ir nugaroje. Apatinis kirpimas supjaustomas vienodu ilgiu, todėl vaikinams suteikiama atjungta šukuosena. Nupjautas vidutinio išblukimo kirpimas pakels jūsų stilių ir leis derinti šiuos itin madingus kirpimus. Nesvarbu, ar viršuje yra trumpi ar ilgi plaukai, moterims patiks ši lygi ir gaivi išvaizda.

„Mid Fade Undercut“

„Undercut Mid Fade“ kirpimas

Vidutinis išblukimas trumpais plaukais

Vidutinis išblukimas yra puikus kirpimas, tinkantis trumpiems plaukams, suteikiantis pusiausvyrą tarp šonų ir viršaus. Vidutinio išblukimo kirpimas gali būti derinamas su trumpais kirpimais, kad būtų sukurtas kontrastas ir sutelktas dėmesys į stilių viršuje. Nesvarbu, ar sutvarkysite savo trumpus plaukus į kirpimą, prancūzišką kirpimą, įgulos kirpimą ar peršukavimą, šie stilingi vyriški kirpimai tiesiog atrodo geriau, viduryje išblukus šonuose ir nugaroje. Vidutinis odos išblukimas gali būti idealus labai trumpiems stiliams, o siaurėjantis kirpimas gali papildyti vidutinį trumpą kirpimą. Užtepkite tekstūruotą matinio stiliaus produktą, kad jūsų plaukai atrodytų storesni ir natūralesni.

Vidutinis išblukimas trumpais plaukais

Trumpi plaukai vidutiniškai išblukę

Vidutinis išblukimas ilgais plaukais

Daugelis madingų šukuosenų prasideda nuo vidurio išblukimo šonuose ir nugaroje bei ilgų plaukų viršuje. Vidutiniškai išblukęs kirpimas sukuria pagrindą ilgesniems stiliams ir mažai priežiūros reikalaujančiam kirpimui, kuris yra modernus ir tvirtas. Ilgi plaukai gali būti paversti taip, kad atitiktų jūsų mėgstamą išvaizdą – nuo švelnios nugaros iki šukos, pompastūros ir aštrios šukuosenos. Kai formuojate vidurio blukimą ir ilgą viršų, naudokite stiprią pomadą, kad apibrėžtumėte savo stilių ir išlaikytumėte kontrolę, neapsunkindami plaukų. Geriausi produktai padės maksimaliai padidinti apimtį ir judėjimą, kad pasiektumėte lengvą prisilietimą.

Vidutinis išblukimas ilgais plaukais

Vidutinis išblukimas su ilgais plaukais viršuje

„Slick Back Mid Fade“

Lygi nugara su vidutiniu išblukimu yra puikus būdas derinti šiuolaikinius ir klasikinius stilius, suteikiant seksualią išvaizdą, kurią galite dėvėti darbe ar pasimatyme. Vyriška ir madinga kirpta nugaros šukuosena sukurta šukuojant ilgesnius plaukus ant tiesios nugaros. Vidutiniškai išblukęs kirpimas šonus ir nugarą sutrumpins trumpai, todėl pagrindinis dėmesys bus skiriamas šukoms. Naudokite matinį gaminį, kad suteiktumėte tekstūrą, arba blizgantį gelį, kad blizgėtų. Nuo hipsterių iki „Wall Street“ tipų ši populiari vyrų šukuosena sužavės.

„Slick Back Mid Fade“

„Slick Back“ šukuosena su vidutinio odos išblukimo kirpimu

Šukos per vidurio išblukimą

Šukos atrodo stilingai ir rafinuotai su vidutiniu išblukimu, todėl galite pasiimti klasikinę šukuoseną ir suteikti jai erzinančią savybę. Turėdami tiek daug skirtingų išblukimų, vaikinai gali paprašyti odos, siaurėjančio ar nusileidžiančio kirpimo, kad pritaikytų savo išvaizdą. Kaip nesenstantis džentelmeno kirpimas, norėsite visus plaukus šukuoti į vieną pusę ir išlaikyti juos vietoje, naudodami tvirtą formavimo priemonę.

Šukos per vidurio išblukimą

Šukos viduryje per kirpimą

Vidutinis išblukimas banguotais plaukais

Vidutinis išblukimas yra madingas ir funkcionalus kirpimas, kai turite banguotus plaukus, todėl galite lengvai valdyti savo unikalią plaukų tekstūrą ir kartu pasiekti gražią išvaizdą. Banguotos šukuosenos gali būti derinamos su išblukusiomis kirpimo priemonėmis, kad gautumėte elegantišką stilių. Vidutiniškai išblukę šonus ir nugarą, galite palikti savo bangas ilgiau priekyje, pakeliui, nušluostyti plaukus į šoną, kad sušukuotumėte, arba palikti viršuje netvarkingą, kad atrodytų atsitiktinai. Norėdami suformuoti natūralias bangas, naudokite lengvą veido kremą arba jūros druskos purškiklį, kad gautumėte žavingą ir nepriekaištingą apdailą.

Banguoti plaukai viduryje

Vidutinis išblukimas banguotais plaukais

Vidutinis išblukimas garbanotais plaukais

Galite parodyti savo garbanotus plaukus, išgaubdami vidurį, sukurdami tobulą trumpą kirpimą šonuose, papildydami ilgesnį stilių. Nesvarbu, ar jums labiau patinka trumpi ar ilgi garbanoti plaukai, viduryje išblukęs kirpimas gali išryškinti jūsų natūralias garbanas. Kai kurie vaikinai mėgsta suporuoti garbanotus plaukus su vidurio odos išblukimu, kad atrodytų nervingai, o kiti gali išlaikyti juos elegantiškus ir tradiciškai dailius su siaurėjančiu kirpimu. Būtinai investuokite į aukštos kokybės šampūną, kondicionierių ir stiliaus gaminį, kad galėtumėte susitvarkyti garbanas ir išlaikyti plaukus drėgnus bei sveikus.

Vidutinis išblukimas garbanotais plaukais

Vidutinis išblukimas su garbanomis

Vidutinis išblukimas tiesiais plaukais

Tiesūs plaukai ir vidutinis išblukimas yra puikus pasirinkimas vaikinams, norintiems gauti visas populiariausias šukuosenas. Nuo stulpo iki mohauko, dirbtinio vanago ir vyriškos bandelės – stori tiesūs plaukai suteikia neribotą stiliaus pasirinkimą, leidžiantį suformuoti įvairias trumpas ir ilgas šukuosenas. Vidutinio išblukimo kirpimas yra universalus ir nereikalauja daug priežiūros, jį galima susiaurinti, kad būtų reguliariai kirpama, arba oda išblukusi, kad būtų pasiektas maksimalus kontrastas. Vyrai su tiesiais plaukais turėtų džiaugtis galimybe eksperimentuoti su daugybe skirtingų plaukų tendencijų.

Vidutinis išblukimas tiesiais plaukais

Tiesūs plaukai iki vidurio

Vidutinis išblukimas su šonine dalimi

Šoninė dalis yra elegantiška šukuosena, derinama su vidutiniu išblukimu, tačiau yra keletas puikių būdų, kaip padaryti ją nepakartojamą. Vidutinio išblukimo kirpimas suteikia šiuolaikiškumo klasikinei šoninei daliai, o vaikinai gali perkelti kirpimą į kitą lygį, pasižymėdami kieta dalimi. Ši skutimosi linija, sukurta skustuvu, padiktuos, kur dalinsite plaukus į šoną, suteikdama tradiciniam stiliui drąsios išvaizdos. Puikiai tinka paaugliams vaikinams ir jauniems vyrams, vidutinio išblukimo šoninė dalis suteikia dailų kirpimą, kurį pastebės kiekviena miela mergina.

Vidutinio išblukimo šoninė dalis

Vidutinio išblukimo kietosios pusės dalis

Vidutinis išblukimas su tekstūruotu viršumi

Kaip šiuolaikiška tendencija, kuri yra šauni ir madinga, derinkite vidutinio išblukimo ir tekstūruotą viršutinę dalį, kad gautumėte elegantišką stilių. Jūsų išblukęs kirpimas gali būti derinamas su tekstūruotais trumpais ir ilgais plaukais, suteikiant jums galimybę formuoti bet ką – nuo įgulos kirpimo iki modernaus šrifto. Tekstūruoti plaukai viršuje pasiekiami naudojant matinius plaukų produktus, išnaudojant natūralų jūsų plaukų blizgesį. Tekstūros suteikianti šukuosenos priemonė taip pat suteiks plonesniems ar išretėjusiems plaukams išbaigtumo.

Vidutinio išblukimo tekstūruotas viršus

Vidutinis išblukimas su tekstūruotais plaukais viršuje

„Crop Top Mid Fade“

„Crop top mid fade“ yra madingas trumpas kirpimas vaikinams, norintiems lengvo, bet atrodančio stiliaus. Prancūziškas derlius prasideda trumpais plaukais ant viršaus su buku kirpimu, dėl kurio nukirpti kirpčiukai. Šoninė šukuosena šonuose su vidutinio išblukimo šukuosena atrodo stilingai netvarkinga arba šukuota į priekį. Naudokite matinę pomadą arba vašką, kad suteiktumėte plaukams natūralią tekstūrą.

„Crop Top Mid Fade“

„French Crop Top Mid Fade“ kirpimas

Vidutinis išblukimas su netvarkingais plaukais

Netvarkingi plaukai ir toliau išlieka populiariu stiliumi ir gali atrodyti geriau tik vidutiniškai išblukus. Netvarkinga viršutinė dalis yra atsitiktinis stilius, tinkantis visų ilgių ir tipų plaukams. Nuo trumpų iki ilgų plaukų ir garbanotų iki banguotų stilių, leiskite savo netvarkingai šukuosenai tapti pagrindine vieta, o šonuose kirpimas vidutiniškai išblukęs.

Vidutinis išblukimas su netvarkingais plaukais

Netvarkinga „Mid Fade“ šukuosena

Vidutinis išblukimas su linija

Vidutinis išblukimas su linija siūlo aštrią švarią plaukų liniją, kuri tik pakels jūsų kirpimą. Kirpėjas taip pat žinomas kaip kraštas ar forma, skustuvu nuvalys plaukų perteklių aplink kaktą, šventyklas ir šonkaulius. Jei šonuose ir nugaroje yra vidutiniškai smailėjanti arba išblukusi oda, galite pridėti liniją prie bet kokių šaunių vyrų šukuosenų, kad gautumėte nuostabų kirpimą.

Vidutinis išblukimas su linija

Vidutinio išblukimo kirpimas su forma