45 romantiškos išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Trumpi plaukai yra labai patogūs, labai stilingi ir nereikalauja priežiūros kasdien. Bet ką tu darai išleistuvių vakarą, kai visos merginos nori dėvėti fantastiškiausias šukuosenas ir prabangiausias garbanas? Nesijaudinkite, nes mes, kaip visada, turime sprendimą. Trumpi plaukai gali būti tobulai suformuoti taip pat lengvai, kaip ir vidutiniai ir ilgi plaukai. Mes atlikome savo tyrimus ir radome 45 romantiškas išleistuvių šukuosenas trumpiems plaukams, kurias norėsite nešioti visą laiką ne tik savo vyresniųjų baliuje!

1. Pintos karūnos išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Pintos karūnos prieš keletą sezonų tapo didžiausia išleistuvių tendencija, ir atrodo, kad niekas negali pavogti jų karūnos. Punas skirtas. Taip, jie vis dar yra visų mylimiausias stilius. Šioje versijoje taip pat yra paplūdimio bangos ir kūdikio kvėpavimo gėlės, įpintos į pynę.

Pinta karūna su kūdikio kvėpavimo gėlėmis išleistuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

2. Lengvos išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Jei nesate nerimaujanti mergina, tai tikrai jums tinka šukuosena. Tai labai paprastas šviesiaplaukis ombre su paplūdimio bangomis ir plaukais, išsiskiriančiais viduryje. Štai patarimas – naudokite šiek tiek jūros vandens purškimo, kad atrodytumėte labiau tekstūruota, ir keletą didelių auskarų.

ombre prom šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

3. Retro garbanos išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šią šukuoseną neįtikėtinai lengva nusivilkti. Tai atrodo išgalvota, tačiau šiek tiek pasimokę galite išmokti tai padaryti namuose ir sutaupyti pinigų didžiąją dieną. Jums tereikia naudoti plaukų tiesintuvą arba suktuką.

retro garbanos išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

4. Išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams su pynėmis

Šios mikro pynės yra ta detalė, kuri padarys skirtumą, kai turite trumpus plaukus ir jums reikia atrodyti įmantriai išleistuvėms. Ištiesinkite visus plaukus ir iš vienos pusės pinkite dvi ar tris sruogas. Rezultatas bus pasakiškas.

mikro pynės išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

5. Įnoringi plaukų aksesuarai

Jei turite paprastą suknelę ar nespalvotą ar nuogo atspalvio suknelę, tuomet galite galvoti apie sprendimus, kaip savo aprangai pridėti spalvų ir įnoringumo. Vienas iš tokių sprendimų – plaukų aksesuarai. Tai natūralaus dydžio drugeliai ir laumžirgiai.

drugelių išleistuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

6. Plaukų blizgučių išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Plaukų blizgesys yra dar viena tendencija, kuri vis dar išlieka stipri, nors mes nežinome, kiek laiko. Auksinė folija greitai ateina iš užpakalio, todėl pasinaudokite šia tendencija, kol galite. Jei jus domina auksinė folija trumpiems plaukams, mes taip pat aptarėme tai žemiau.

plaukų blizgučių išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

7. Kendall Jenner

Mes nebūtume galėję sudaryti romantiškų išleistuvių šukuosenų trumpiems plaukams sąrašo, nenurodydami mūsų didžiausio įkvėpimo šaltinio – įžymybių. Slenkant, rasite visas savo gražias Holivudo vedančias moteris, turinčias trumpus plaukus. Kendall yra tik pirmasis!

Kendall Jenner išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

8. Zendaja

Zendaya neabejotinai yra viena gražiausių naujokų Holivude. Todėl nenuostabu, kad ji jau yra mados ir stiliaus guru. Čia ji yra raudonojo kilimo renginyje su labai trumpu ir gelio formos pjūviu, suformuotu 1920 m..

„zendaya prom“ šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

9. Išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams su perlais

Kartais smulkmenos, lemiančios viską, slypi ne pačioje šukuosenoje, o jūsų naudojamame plaukų aksesuare. Tai yra pora paprastų plaukų šukų, apaugusių trimis perlais, kurių dydis svyruoja nuo mažų iki didelių.

perlų išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

10. Christina Aguilera

Jei ieškote įkvėpimo, kaip padaryti retro blondines garbanas su blizgančia išleistuvių suknele, neieškokite daugiau, nes dainų atlikėja Christina Aguilera yra ta moteris, į kurią reikia kreiptis. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į makiažą, kuris yra rausvos ir vyno lūpų dažų derinys.

christina aguilera išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

11. Reese Witherspoon

Tai puiki šukuosena širdies formos veidui. Šoninė dalis nukreipia dėmesį nuo kaktos ir priartėja prie ausies linijos, kur dėvėsite gražius auskarus. Mielosios garbanos saldina kampuotą veidą.

reese witherspoon išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

12. Emma Watson

Kas nenori savo išleistuvių vakarą atrodyti kaip tikra, tiesioginio veiksmo „Disney“ princesė? Dabar galite, nes Emma Watson yra Belle, ir ji taip pat yra jūsų įkvėpėjas, kai kalbama apie išleistuvių šukuosenas trumpiems plaukams.

emma Watson išleistuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

13. Lily Collins

Negalime nuspręsti, kas mums labiau patinka šioje išvaizdoje. Tai gali būti sutrinti žiemos uogų lūpų dažai, galingi antakiai, kontūruojantys visą veidą, Snieguolės šukuosena ar minimalistinė tatuiruotė, matoma iš jos iškirptės.

Lily Collins išleistuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

14. The January Jones

Štai kaip jūs darote asimetrišką bobą, kai svarstote išleistuvių šukuosenas trumpiems plaukams. Sausis Jonesas atrado tobulos kampinės bobos paslaptį, kuri, ko gero, yra gražiausias blondinės atspalvis, kokį mes kada nors matėme – „Manhattan lights“.

sausio joneso išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

15. Natalija Dyer

Ši mergina nori išlaikyti tai natūraliai ir pagal amžių net būdama ant raudonojo kilimo, ir mes už tai jai plojame. Rožinį kūdikio makiažą lydi ekologiška ruda plaukų spalva, šviesios bangos ir rožinė bei raudona suknelė, kurios tikrai norėtume turėti savo išleistuvėms.

Natalia Dyer išleistuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

16. Millie Bobby Brown

Nors jai tik 13 metų, „Stranger Things“ aktorė jau yra jėga, kai kalbama apie stilių ir madą. Čia ji yra su išleistuvėmis vertu kirpimo kirpimu, papuoštu sidabro plaukų aksesuaru, kuris išryškina jos moteriškesnę pusę.

Millie Bobby rudos išleistuvės šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

17. Charlize Theron

Jei tikrai norite kalbėti apie kirpimo kirpimus, susijusius su išleistuvių šukuosenomis trumpiems plaukams, turime nukreipti jus į Charlize Theron. Vienbalsiai pripažinta viena gražiausių moterų pasaulyje, ši išvaizda, kurią ji dėvėjo ant raudonojo kilimo su nuplėštu pikseliu ir lūpų dažais, turi mirti.

charlize theron prom šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

18. Gigi Hadid

Kalbant apie trumpus plaukus, nepaprastas supermodelis Gigi Hadid tikrai padėjo įvesti naują tendenciją. Akivaizdu, kad mes kalbame apie šukuoseną be dalių. Čia ji supasi su labai neramiu trumpu bobu. Ar pastebėjote auksinį auskarą? Meilė!

gigi hadid išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

19. Sarah Hyland

Šis „Modern Family“ absolventas su pagyrimu baigė vienos linksmiausių šalies televizijos laidų komedijos mokyklą. Todėl esame tikri, kad ji žino, kaip teisingai padaryti išleistuvių šukuosenas trumpiems plaukams.

sarah hyland išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

20. Keira Knightley

Palikite šiam britų grožiui įkvėpti elegancijos mūsų išleistuvių išvaizdos knygai. Ji dėvi ilgą ir gauruotą kirpimą, todėl ji atrodo fantastiškai be pastangų. Nuogas makiažas ir raudonos gėlės karūna yra raktas į britų grožį!

Keira Knightley išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

21. Julianne Hough

Mes taip pat turime aktorę Juliane Hough, puošiančią gražią gėlių karūną ant chai blondinės kirpimo. Ji atrodo daug bohemiškiau nei Keira. Todėl galite pamatyti, kuris jums labiausiai patinka, ir pasirinkti!

Julianne Hough išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

22. Sienna Miller

Štai kaip stilingai atliekate išleistuves ir įrodote, kad turite aukštą klasę. Pasirinkite šukuoseną, supintą vos keliomis vos matomomis paplūdimio bangomis, labai mažai makiažo ir porą auksinių auskarų, kurie nekalba apie prabangą.

sienna miller išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

23. „Edgy Prom“ šukuosenos trumpiems plaukams

„Pixie“ kirpimas taip pat gali būti paverstas jaudinančia šukuosena, jei to norite savo didžiųjų kamuolių vakarui arba jei turite atitinkamą suknelę. Norėdami sukurti norimą išvaizdą, naudokite daug plaukų lako ir Bobby kaiščių..

seksualios išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

24. Taylor Swift

Kai ji dar galėjo prieiti prie telefono, senoji Taylor Swift išvaizda buvo nusiteikusi, nušlifuota ir pasirengusi eiti į išleistuves kiekvieną kartą, kai išėjo į viešumą. Tiesiog pažvelkite į šias asimetriškas senovines garbanas, papildytas klasikine raudona rouge.

taylor swift šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

25. „Slick Lob“

Fantastiškas kirpimas taip pat gali būti naudingas tuo atveju, jei susižavėjote geromis idėjomis dėl išleistuvių šukuosenų trumpiems plaukams. Tai demonstraciją stabdanti lygi juostelė tamsioje brunetėje su švelniais kirpčiukais, kurie gali uždengti antakius.

slick lob išleistuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

26. Garbanotasis Pixie kirpimas

Štai puiki idėja jūsų išleistuvėms. Jei turite kirptus ir tiesius plaukus, susiraukite! Tai bus labai smagi staigmena pamatyti save su sauja garbanų. Stiliuokite juos naudodami šaunius priedus, tokius kaip šukos ir smeigtukai.

„Pixie“ iškirptės šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

27. Rihanna

Štai bloga mergaitė RiRi bando supermoderniai ir šiuolaikiškai priimti senamadišką mohawk. Ji savo kirpimą pavertė aukštu ir griežtu reikalu, taip pat panašiu į avilį, su blondinių patarimais.

rihanna prom šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

28. Winona Ryder

Ji buvo visos kartos mergina ir 90 -ųjų veidas. Jos moteriškas ir grakštus grožis buvo viskas, ko mes visi norėjome anuomet, ir dabar jūs galite nukopijuoti jos itin lygų, dviejų tonų imbiero ir vario banguotą pikselį savo išleistuvėms.

winona ryder išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

29. 20 -ųjų metų išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Jie veltui nevadina riaumojančių 20 -ųjų. Pagalvokite apie Didįjį Getsbį, Džozefiną Baker ir kitas liemenėlių merginas, ir suprasite dešimtmečio grožį. Tegul tai įkvepia ir jūsų didžiąją naktį.

20 -ųjų išleistuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

30. Išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams ir natūralioms gėlėms

Kitas būdas padaryti pareiškimą išleistuvių naktį su savo trumpais plaukais yra formuojant juos natūraliomis gėlėmis. Paprašykite savo vietinio floristo pasidaryti jums karūną naudodamiesi mėgstamomis gėlėmis ir raskite būdų, kaip ją išlaikyti šviežią visą naktį.

gėlių karūnos išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

31. Pirštų bangų išleistuvių šukuosenos

Pirštų bangos yra dar vienas fantastiškas stilius, kurį galite įtraukti į savo sąrašą, nes, šiek tiek praktikuodamiesi ir tinkamai vadovaudamiesi, galite juos įvaldyti namuose. Taip sutaupysite brangių dolerių savo biudžete, o suknelei galėsite išleisti daugiau.

pirštų bangų išleistuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

32. Jennifer Lawrence

Šiuo metu geriausiai apmokama aktorė pasaulyje ir viena gražiausių moterų planetoje Jennifer Lawrence žino apie stilių. Ji padarė drąsų, bet fantastišką žingsnį, kai dažė plaukus žiemos šviesiaplauke, bet ir tu gali. Padarykite dramatišką įėjimą išleistuvių metu!

Jennifer Lawrence išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

33. Evanas Rachel Wood

Mes visiškai įsimylėję du dalykus apie Evaną Rachel Wood. Jos dalis „Westworld“, kurios mes nekantraujame pamatyti daugiau, ir jos nuostabus „pixie cut“. Jo imbierinė blondinė ir ji ją nešioja labai vėjuota, aš prabudau taip. Įkvepiantis!

evan rachel wood prom šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

34. Kaley Cuoco

Mums taip pat atrodo įkvepiantis Kaley Cuoco pikselių kirpimas. Tik pažiūrėkite, kokia nuožmi ji yra šiame raudonojo kilimo renginyje su savo aukšto kaklo, tunikos stiliaus juoda suknele, padengta Reino akmenimis, ir savo masyviu, puokšteliu. Tikras karys.

kaley cuoco išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

35. „Hayden Panettiere“

Aktorė Hayden Panettiere taip pat mėgsta gerą snapelį. Tačiau ji yra daug kuklesnė ir elegantiškesnė, kai reikia dėvėti savo. Tai tamsiai blondinė, kurią ji nusprendė derinti su minimalistine dūminė akimi ir dulkėta rožine lūpa.

Hayden Panettiere išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

36. Rubino rožė

Negalite pažvelgti į šią modelio ir aktorės Ruby Rose nuotrauką ir negalvoti, kad tai yra išleistuvių šukuosena, skirta trumpiems plaukams įkvėpti. Jos plaukų pynės yra tobulas tobulumas, o platinos rankogalių auskarai yra naujausia tendencija ir mes to norime!

rubino rožių išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

37. Blunt Bangs Prom šukuosenos trumpiems plaukams

Kalbant apie auskarus ir naujausias tendencijas, taip pat turėtumėte žinoti, kad auskarų ausų sritis šiuo metu yra labai populiari. Siūlome jas suporuoti su bukučių kirpčiukų kūdikiams rinkiniu ir šiek tiek apverstomis garbanomis, kurios gali nustatyti toną jūsų nervingam išleistuvių vakaro įvaizdžiui.

bukas kirpčiukai išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

38. „Carey Mulligan“

Štai taisyklė. Kuo mažiau darai savo plaukus, tuo daugiau tu turi daryti su savo veidu. Ir atvirkščiai. Carey Mulligan yra puikus to pavyzdys. Jos paprasti, smėlio spalvos šviesūs plaukai buvo nukirpti paprastu kirpčiu, todėl ji nešioja aukštus deimantinius auskarus su sunkiomis dūminėmis akimis.

nerūpestingos mulligano šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

39. Auksinės folijos išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Absoliuti naujausia „Instagram“ tendencija šiais metais yra aukso folijos lapas. Manome, kad tai geriausiai veikia, kai turite trumpus plaukus, nes tokiu būdu akis sutelkia dėmesį tik į pačią aukso foliją. Raskite pamokų internete ir pereikite prie šios tendencijos dabar.

auksinės folijos išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

40. Teminiai plaukų aksesuarai

Jei jūsų plaukai šiuo metu yra paprasto kirpimo, visada galite dėvėti teminius aksesuarus. Pagalvokite apie savo suknelės spalvą ir ką ji atspindi. Pavyzdžiui, jei jūsų suknelė žalia, galbūt kai kurie lapai. Jei raudona, gal kokios aguonos ar vyšnios ir pan.

lapų išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

41. „Teal Prom“ šukuosenos trumpiems plaukams

Remdamiesi tuo, kas išdėstyta aukščiau, galite dėvėti tiek teminius plaukų aksesuarus, tiek netradicinę spalvą. Pavyzdžiui, tai yra žalsvai mėlyna spalva, sumaišyta su trupučiu akvamarino, kad gautų tą mėlynai žalią spalvą. Dėl vizualinio efekto šukuoseną puošė ryškios neoninės geltonos medetkos.

žalsvai rudos spalvos šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

42. Mia Wasikowska

Kaip apie kai kurias išleistuvių šukuosenas trumpiems plaukams iš pačios Alisos stebuklų šalyje? Tai aktorė Mia Wasikowska, puošianti rausvai raudoną ir orchidėjišką berniukišką kirpimą, puikiai tinkantį tiems iš jūsų, kurie vis dar tiki „iki šešių neįmanomų dalykų prieš pusryčius“.

mia wasikowska išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

43. „Dolce“ & „Gabbana“ stilius

„Dolce“ & „Gabbana“ mados namai gali būti visame pasaulyje žinomi dėl savo drabužių, krepšių, batų ir kvepalų. Tačiau jei atidžiai pažvelgsite į šukuosenas, kurias jų modeliai dėvi per savo mados šou, atrasite visiškai naują pasaulį. Tai žemas šignonas trumpiems plaukams, papuoštas gyvais gvazdikais ir rožėmis.

gėlių išleistuvių šukuosena trumpiems plaukams

Šaltinis

44. Priedai su „Sparkle“

Kalbant apie plaukų aksesuarus, taip pat galite pasirinkti tradiciškesnį kelią. Tai trijų pakopų galvos apdangalas, papuoštas dirbtiniais perlais. Tai puikiai tinka pikselių kirpimui. Galite derinti su klasikiniais auskarais ir dramatišku makiažu.

Priedai su „Sparkle prom“ šukuosenomis trumpiems plaukams

Šaltinis

45. Netvarkinga bandelė

Galiausiai paskutinės minutės merginoms išsaugojome paskutinį sprendimą. Jei pastebėsite, kad labai vėluojate į savo išleistuves ir jūsų plaukai dar nėra baigti, nesijaudinkite. Netvarkingos bandelės gali išvesti jus iš bet kokios ankštos vietos. Suriškite plaukus žemu šignonu ir švelniais šereliais šepetėliu juos erzinkite. Pradėkite nuo galo ir judėkite į priekį. Jūs esate išgelbėtas!

netvarkingos bandelių išleistuvių šukuosenos trumpiems plaukams

Šaltinis

Išvada

Trumpi plaukai paprastai reiškia, kad jiems nerūpi. Taip sakoma. Tačiau netrukus savo išleistuvių vakarą sužinosite, kad jūs turite tai padaryti vienaip ar kitaip, kad galėtumėte derintis prie tobulo makiažo ir princesės suknelės. Tačiau mes manome, kad mes išsamiai aprašėme savo sąrašą, kuriame yra ne mažiau kaip 45 romantiškos, nervingos, linksmos, kūrybingos, garsios, įžymybių įkvėptos, retro ir puošnios šukuosenos trumpiems plaukams. Nuspręskite, kas jums labiausiai patinka, eikite pas stilistą arba pradėkite savarankiškai praktikuoti, kaip tai padaryti!