50 įkvepiančių išleistuvių atnaujinimų

Išleistuvių vakaras yra vienas iš įvykių, kuriuos prisiminsite visą gyvenimą. Tai ypatinga proga, kai jūs galite švęsti savo jaunystės mokslo metus su draugais, kolegomis ir, žinoma, išleistuvių data. Todėl nereikia sakyti, kad kiekviena mergina nori atrodyti geriausiai, net kaip princesė. Suknelė turi būti įspūdinga, makiažas – tobulas, o išleistuvių atnaujinimai – fantastiški.

Turėdami tai omenyje, sudarėme 50 įkvepiančių išleistuvių atnaujinimų sąrašą. Slinkite žemyn, kad pamatytumėte juos visus, ir išsirinkite sau tinkamiausią. Mes turime viską – nuo paprastų mazgų ir žemų šignonų iki garsenybių raudonojo kilimo išvaizdos.

1. Žemas pintas šignonas

Yra šignonas, o paskui pintas šignonas. Tai bet kokiai išvaizdai suteikia labai reikalingo žavesio ir elegancijos, tad kodėl gi ne? Pinti plaukus į laisvą uodegą ir tada sukti aplink save.

prom updos mažai pintas chignonas

Šaltinis

2. Išleistuvių atnaujinimai su gėlėmis

Išleistuvių naktis yra ta naktis, kai galite eiti iki galo, stilingai ir madingai. Čia yra fantastiška netvarkinga bandelė, papuošta gėlėmis. Taip pat yra paprasta ir laisva prancūziška pynė, naudojama jūsų veidui įrėminti.

išleistuvės updos priekinės prancūziškos pynės netvarkingos bandelės gėlės

Šaltinis

3. Netvarkinga bandelė

Kai jūsų suknelė yra tobulybės įvaizdis, o jūsų makiažas yra nepriekaištingas, jums gali būti naudinga šiek tiek netvarkos plaukuose. Apsvarstykite tai tam tikra kontroliuojamo chaoso tipo situacija.

prom promos netvarkinga bandelė

Šaltinis

4. Romantiški „Twisted Prom Updos“

Kalbant apie išleistuves, jūs negalite suklysti su šia minkšta ir romantiška maža bandele. Ištraukite keletą plaukų sruogų ir leiskite jiems laisvai tekėti veido šonuose, kad pridėtų tekstūros ir šiek tiek rėmo.

romantiškas susuktas išleistuvių atnaujinimas

Šaltinis

5. Karūna

Pavadinome tai Karūna dėl gražios, paprastos trijų siūlų pynės, kuri gaubia ir vainikuoja aukštą bandelę. Norėdami pagaminti pačią bandelę, galite naudoti plaukų spurgą arba produktą, kuris prideda tam tikros tekstūros, kad būtų lengviau suvynioti.

aukštų bandelių karūnos pynės išleistuvės

Šaltinis

6. Elegantiškas išleistuvių atnaujinimas

Šis šiaudų blondinės šukuosena yra tokia elegantiška, kad ne tik atrodysite nuostabiai išleistuvėse, bet ir galėsite būti tinkama susitikti su pačia Anglijos karaliene.

elegantiški išleistuvių atnaujinimai

Šaltinis

7. Lacy ir Chic

Jei planuojate vilkėti sunkią suknelę, kurioje yra daug detalių, pavyzdžiui, nėriniuotas numeris, gerai leisti įmantrumui kvėpuoti. Suriškite plaukus į šį pintą šukuoseną prašmatnų šignoną.

Pinti prašmatnūs „chignon prom promos“ atnaujinimai

Šaltinis

8. Loop krioklys

Šis patenka į kategoriją „jauni ir mieli išleistuvių atnaujinimai“. Tai padaryti nepaprastai paprasta, bet į ką žiūrėti! Žiūrėkite kai kurias pamokas internete arba paprašykite savo stilisto tai padaryti už jus.

„Loop Waterfall Braid“ reklaminiai atnaujinimai

Šaltinis

9. Netvarkingas ir puošnus

Šiame sąraše turime daug pusiau aukštyn kojomis stiliaus pavyzdžių, pradedant šia miela ir nekaltai atrodančia. Tai netvarkingų garbanų raizginys, sujungtas dviejų nuostabių lapų formos deimantinių plaukų gabalėlių.

netvarkinga puse iki pusės prom promos

Šaltinis

10. Išleistuvių atnaujinimai su išskirtiniu galvos apdangalu

Jei jūsų suknelė paprasta ir kukli, visada galite plaukuoti va-va-voom. Šis ilgai tekantis galvos apdangalas su baltais kristalais ir perlais pavers jus nakties karaliene.

Elegantiškų šukuosenų išskirtiniai galvos apdangalai

Šaltinis

11. Trys ledinės rožės

Jei karalienė Elsa iš „Frozen“ būtų nuėjusi į savo balių, tai būtų buvęs vienas iš jos mėgstamiausių išleistuvių. Visi plaukai traukiami atgal į tris ledines rožes. Atkreipkite dėmesį į šukuosenos architektūrą.

trijų ledinių rožių išleistuvės

Šaltinis

12. Netvarkingas arklio uodega

Štai viena mergina, kuri neapsisprendė, ką daryti su savo plaukais išleistuvių naktį, arba toms, kurios pamiršo susitarti. Nesijaudinkite, nes gelbsti netvarkingas arklio uodega.

netvarkingi arklio uodegos išleistuvės

Šaltinis

13. Pusiau aukštyn

Akivaizdu, kodėl tai vadinama „Bump“. Jame yra pusė retro avilio, kuris baigiasi puikiomis garbanomis, besisukančiomis per nugarą. Tai aptakus, prašmatnus ir grynas tobulumas.

„Half-Up Bump“ reklaminiai atnaujinimai

Šaltinis

14. Nuvesk mane į šokių aikštelę

Ši išleistuvių ceremonija kartu su minkšta balta organza suknele tiesiog prašo būti išleista į šokių aikštelę šokiui ar dviem. Kalbant apie išleistuvių atnaujinimus, tai turi būti nugalėtojas.

išleistuvių atnaujinimai

Šaltinis

15. Ledų bandelė

Šie gražūs medaus spalvos balayage plaukai atrodo visiškai įspūdingai, kai įdedami į šią suktą žemą bandelę. Tiesą sakant, jis beveik atrodo kaip sukamas ledų kaušas.

ledų bandelių išleistuvių atnaujinimai

Šaltinis

16. Negabaritinės pynės

Kalbant apie išleistuves, nerijos gali būti jūsų laimėtas bilietas vakarui. Tačiau ne bet kokios pynės. Jei turite ilgus plaukus, rinkitės šias negabaritines pintines, ypač jei planuojate vilkėti suknelę be nugaros.

negabaritinių pintinių išleistuvių atnaujinimai

Šaltinis

17. Rosie Huntington-Whiteley

Čia mes pradedame savo įžymybių įkvėptus išleistuvių atnaujinimus. Pirmoji, kuri suteikė labai reikalingą įkvėpimą, yra Rosie Huntington-Whiteley su paprasčiausiomis šukuosenomis. Jo paprastumas iš tikrųjų subalansuoja įmantrią perlų suknelę.

Rosie Huntington-Whiteley išleistuvės

Šaltinis

18. Emma Watson

Apdovanojimų pelniusi aktorė mėgsta puikuotis savo natūraliu grožiu visur, kur tik eina. Paimkite iš jos pavyzdį ir nukopijuokite šį atsipalaidavusį, tekstūruotą žemą arklio uodegą su ryškiais raudonais lūpų dažais.

emma Watson prom promos

Šaltinis

19. Undinės išleistuvių atnaujinimai

Tai turi būti puiki undinėlės šukuosena šiai jūros putų mėlynos undinės suknelei. Tai paprasta žuvies uodegos pynė su šiek tiek tekstūros. Pinta taip pat turi tam tikrą gylį dėl rudų peekaboos, kurias galite pamatyti apačioje.

undinės išleistuvių atnaujinimai

Šaltinis

20. Dakota Džonsonas

Dakota pasirinko paprastą arklio uodegą, kad suknelė galėtų kvėpuoti ir pademonstruotų gražius pilkus papuošalus ir dirželius. Jos tekstūruotos kirpčiukai padeda įrėminti veidą.

dakota johnson prom promos

Šaltinis

21. Meniniai išleistuvių atnaujinimai

Mes iš šio meniško šukuosenos įgauname šiek tiek alkio žaidimų atmosferos ir mums tai patinka. Be to, šukuosena padidins kelis centimetrus jūsų ūgiui, jei manote, kad to reikia.

meninių išleistuvių atnaujinimai

Šaltinis

22. Rooney Mara

Jei norite šiek tiek pranašumo, visada galite pasirinkti šį „Rooney Mara“ raudonojo kilimo vaizdą. Jį sudaro trys atskiros mažos bandelės, puikiai išdėstytos vienodu atstumu viena nuo kitos galvos gale.

rooney mara prom atnaujinimai

Šaltinis

23. Alicia Vikander

2016 metų „Oskarų“ ceremonijoje aktorė Alicia Vikander atrodė kaip šiuolaikinė Belle. Ji ne tik dėvėjo geltoną rutulinę suknelę, bet ir nukopijavo ikoninę Belle šukuoseną. Išbandykite patys ir naktį atrodykite kaip princesė.

alicia vikander prom promos

Šaltinis

24. Gėlės visur

Jei turite gerą kirpėją, visada galite paprašyti jo atkurti šią gražią gėlių įkvėptą šukuoseną. Naudokite garbanojimo geležį, kad gautumėte tobulas minkštas garbanas, kabančias plaukų galuose.

purvinos blondinės gėlės išleistuvės

Šaltinis

25. Puikūs Half Up Half Down Prom atnaujinimai

Ši Ariana Grande įkvėpta išvaizda tiesiog sukelia norą alpti. Be to, mums patinka tai, kad jis toks atlaidus ir neįtikėtinai lengvai pritaikomas, kai naktis eina į priekį ir jums reikia atsigaivinti.

tobulas išleistuvių įpusėjimas iki pusės

Šaltinis

26. Daisy Ridley

Kai turite Daisy Ridley veido kaulų struktūrą, viskas, ką norite padaryti, yra susieti plaukus, kad galėtumėte juos parodyti pasauliui. Be to, negalime nepastebėti, kiek mažai makiažo jai reikia, kad ji atrodytų taip puošniai. Amžinas įkvėpimas!

daisy ridley prom promos

Šaltinis

27. Jennifer Lopez

Štai dar viena neginčijama gražuolė, kuri raudonu kilimu puošia savo nepriekaištingą kūno sudėjimą. JLo čia užsideda tobulą balerinos bandelę su menišku makiažu ir savo nuoga lūpa.

Jennifer Lopez išleistuvės

Šaltinis

28. Jessica Chastain

Mes mėgstame sudėtingus išleistuvių renginius ir mėgstame juos paprastus. Ir šios senovinės garbanos visiškai pavogė mūsų širdis. Jei apsivilksite suknelę be petnešėlių, apsvarstykite senąją Holivudo glamūro šukuoseną.

Jessica Chastain išleistuvių išleistuvės

Šaltinis

29. Glamorous Prom Updos

Tai vienas iš senovinių garbanų, kurias mes išsamiai aprašėme aukščiau. Modelis žengė dar vieną žingsnį toliau, šluodamas visus plaukus į vieną pusę, norėdamas parodyti šios nuostabios šampano spalvos blizgučio suknelės V iškirptę.

spalvingi išleistuvių išleistuvės

Šaltinis

30. Sumaišykite!

Šis šukuosenas padės sutaupyti pinigų, išleistų kirpyklose. Tačiau, nors jūs galite tai padaryti patys namuose, didžiąją naktį vis tiek atrodysite kaip milijonas dolerių.

išleistuvių atnaujinimai

Šaltinis

31. Baltoji gulbė

Kiekviena mergaitė svajoja būti balerina. Ir dabar jūs galite vieną vakarą dėvėti šią balerinos bandelę su pieno perlais ir kristalais.

balerinos išleistuvių atnaujinimai

Šaltinis

32. Klasikiniai išleistuvių atnaujinimai

Jei planuojate dėvėti išraiškingą suknelę, tokią kaip šis baltas „Oskaro de la Renta“ numeris su auskarais, kurie yra ant viršaus, jūsų plaukai turi būti kuklūs. Paprasta, aptaki bob puikiai tiks.

madinga išleistuvių suknelė „Oscar de la rent“

Šaltinis

33. Jennifer Aniston

Visas pasaulis duso, kai Dženas žengė raudonu „Oskarų“ kilimu su dramblio kaulo spalvos suknele ir šia paprasta šukuosena. Tai buvo paėmimas į senąją „Reičelę“ su trumpu pynimu priekyje. Makiažo kiekis beveik nėra.

Jennifer Aniston „Oskarai“ pynė išleistuves

Šaltinis

34. Keira Knightley

Jei neklystame, tai buvo didžiausia Keiros akimirka ant raudonojo kilimo. Ji čia yra tobulybės paveikslėlis su netvarkingu papuošimu, tvankiu makiažu, ilgais deimantiniais auskarais iš vamzdžio ir stulbinančia balta suknele.

keira knightely prom Updos

Šaltinis

35. Lilė Kolins

Aktorė Lilly Collins tiesiog spindėjo 2017 metų „Auksiniuose gaubliuose“. Nors ji nelaimėjo, ji vis tiek praleido naktį su rožine princesės suknele, atitinkančiais plaukais ir raudonais lūpų dažais.

Lilly Collins išleistuvės

Šaltinis

36. Selena Gomez

Tai tobula išvaizda. Jos plaukai perpjauti per vidurį ir blizgūs, tada surišami į įmantrią žemą kasą. Tokiu būdu Selena demonstruoja savo didžiulius auksinius auskarus ir gražią dėvimos suknelės iškirptę.

selena gomez prom promos

Šaltinis

37. Gintarė

Puikus Amber Heard šukuosenos dalykas šioje nuotraukoje yra tai, kad ji pailgina net apvaliausius veidus. Aukštas pufas kartu su glotniais šonais suteiks lieknesnio veido iliuziją.

gintaras išgirdo išleistuves

Šaltinis

38. Vėl Emma Watson

Grįžtame prie nuostabaus Emm Watson, kad gautume dar vieną įkvėpimo dalį mūsų išleistuvėms. Šį kartą tai trumpas bobas, kurio plaukai atskirti šone, o galuose – labai minkštos garbanos.

emma Watson prom promos

Šaltinis

39. „Blake Lively“

Niekas nedaro raudono kilimo kaip Blake Lively. Viskas apie jos išvaizdą visada yra nepriekaištinga. Čia ji yra su aukštai supinta ir tekstūruota arklio uodega, kuri demonstruoja jos teiginius raudonus auskarus.

blake gyvos tekstūros nerijos išleistuvių atnaujinimai

Šaltinis

40. Aptakūs išleistuvių atnaujinimai

Viskas apie tai atrodo rėkiantis verslas priekyje, vakarėlis gale. Norėdami pabrėžti šį gražų akcentą, siūlome pasidaryti visas asmenukes iš vienos ar kitos pusės.

išleistuvių atnaujinimai

Šaltinis

41. Emily Ratajkowski

Kai esi tokia graži, tavo gyvenimo šūkis turėtų būti „nereikia lelijos auksuoti“. Ir būtent tai čia daro modelis Emily Ratajkowski. Ji dėvi paprasčiausią arklio uodegą, teatralizuotą makiažą ir ilgus auskarus.

Emily Ratajkowski išleistuvių atnaujinimai

Šaltinis

42. Kate Winslet

Sunku rasti gražesnę ir elegantiškesnę aktorę nei Kate Winslet. Jos gražų veidą čia išryškina ši retro stiliaus bandelė su viena paprasta piršto banga vienoje pusėje.

Kate Winslet išleistuvių atnaujinimai

Šaltinis

43. Garbanotų ir daugiasluoksnių išleistuvių atnaujinimai

Išimkite savo garbanojimo geležį šiam. Naudokite saują aukštos kokybės putų ir eikite į miestą su garbanomis. Aukšta viršutinė dalis suteiks jūsų plaukams keletą sluoksnių.

garbanotų sluoksniuotų plaukų išleistuvių atnaujinimai

Šaltinis

44. Kat Dennings

Kadangi jos nuostabi suknelė ir fantastiški raudoni lūpų dažai čia kalba, komedijos aktorė Kat Dennings pasirinko švelnų ir romantišką žemą šignoną. Mes taip pat esame įsimylėję šokolado spalvos plaukus.

kat dennings chignon prom updos

Šaltinis

45. Cara Delavigne

Ko daugiau norėti, kai kalbama apie išleistuves? Naudokite Cara kaip įkvėpimą savo didelei nakčiai, ypač jei jūsų plaukai tokie šviesūs kaip jos. Stilizuotos garbanos pailgina jos kaklą ir atidengia jos skilimo vietą.

cara delavigne prom promos

Šaltinis

46. ​​Tobulumas

Norėdami nukopijuoti šią išvaizdą, turėsite rasti savo didelius suktukus. Naudokite plaukų fiksavimo priemonę ant kiekvienos sruogos, suvyniokite ir palikite stovėti per naktį. Ryte jų visai netepkite.

išleistuvių atnaujinimai

Šaltinis

47. Demi Lovato

Tai gali būti tik viena iš gražiausių šukuosenų mūsų išleistuvių atnaujinimų sąraše. Dainininkė Demi Lovato užlipo ant raudonojo kilimo trumpu bobu, pritvirtintu nepajudinamomis pirštų bangomis. Visa tai leidžia jai atrodyti kaip tamsus atplaišas iš pogrindžio klubo XX a. Oho!

demi lovato tamsios sklendės išleistuvės

Šaltinis

48. Kendallas Jenneris

„Instagram“ mylimoji ir modelis Kendell Jenner puikuojasi ilgais tamsiai rudais plaukais žemoje burbulinėje pynėje. Nuostabu, kad viskas, ko jums reikia norint tai padaryti, yra saujelė plaukų tamprių ir šiek tiek plaukų lako.

kendell jenner burbulų pynimo išleistuvių atnaujinimai

Šaltinis

49. Romos išleistuvių atnaujinimai

Čia yra romėnų įkvėptas išleistuvių išvedimas. Aukšta garbanota bandelė yra įrėminta dviem plonomis trijų siūlų pynėmis, kurios vainikuoja galvą lygiai taip pat, kaip Senovės Romos moterys darė savo plaukus.

prom promos romanas

Šaltinis

50. Gigi Hadidas

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus mūsų išleistuvių atnaujinimų sąraše yra gražioji Gigi Hadid. Čia ji demonstruoja naujausią plaukų tendenciją-„atsisveikinti“. Tai kartu su auksiniu makiažu leidžia jai atrodyti kaip nuožmi liūtė.

gigi neturėjo atsisveikinimo išleistuvių

Šaltinis