50 universalių šukuosenų išleistuvėms

Be baigimo, pasiruošimas išleistuvėms šiuo metu yra svarbiausias dalykas jūsų gyvenime. Mes tiksliai žinome, kaip jaučiatės! Jums reikia pakankamai universalios išvaizdos, kad būtų galima pritaikyti prie bet kokios suknelės, kurią galite dėvėti, tačiau pakankamai individualizuotos, kad galėtumėte ją sukurti savo. Štai kur šoninė šukuosena. Mes surinkome nuostabų 50 šoninių šukuosenų rinkinį išleistuvėms, kurios garantuotai pasuks galvas ir atrodys kaip princesė!

1. Rosie Huntington Whitely

Kai Rosie atsitrenkė į raudoną kilimą šiam renginiui, ji žinojo, kad turi leisti savo suknelei pakalbėti. Ji dėvi fantastišką sidabrinį veidrodinį numerį, kurio negalėtų nugalėti makiažas ar plaukai, todėl ji pasirinko paprastą šoninę pynę.

rožinė šukuosena išleistuvėms

Šaltinis

2. Džesika Alba

Štai kaip gali būti lengva šoninė išleistuvių proga, jei teisingai jas suformuosite. Galite dėvėti dailius plaukus ir mažą pynę vienoje pusėje, jei norite stiprių dūminių akių, kurios bus pagrindinė atrakcija veido lygyje.

jessica alba šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

3. Supermodelio šukuosenos išleistuvėms

Vintažinės garbanos yra dar vienas būdas, ypač jei turite apynasrio suknelę. Tokiu būdu galite išlaikyti tą patį seną Holivudo ekrano sirenos vaizdą ir priderinti apynasrio viršų prie senovinių garbanų. Nepamirškite nukarusių auskarų.

banguotos šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

4. Jennifer Lopez

Paimkite pavyzdį iš lotynų muzikos karalienės Jennifer Lopez ir naudokite nuostabius plaukus, kad įkvėptumėte savo šonines šukuosenas išleistuvėms. Ant nėrinės baltos suknelės ji dėvi šviesų ombre su laisvomis garbanomis.

Jennifer Lopez šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

5. Genesis Rodriguezas

Šis netvarkingų, tačiau seksualių garbanų rinkinys puikiai tinka pademonstruoti porą sunkių, žvilgančių ir brangių auskarų. Jie gali būti deimantai, rubinai, safyrai ar bet koks kitas. Išvaizda yra tobula, jei turite suknelę, kuri atidengia pečius.

Genesis Rodriguez šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

6. „Blake Lively“

Palikite tai aktorei Blake Lively ir parodykite visiems, kaip padaryti šonines šukuosenas išleistuvėms. Ji pasirinko derinį tarp pynės, pritvirtintos Bobby smeigtukais, ir nuostabių garbanų rinkinio kitoje pusėje. Atkreipkite dėmesį, kaip jos lūpų dažai tiksliai atitinka suknelę.

blake gyvos šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

7. Cara Delavigne

Tai superžvaigždės verta išvaizda. Tai taip paprasta, bet taip nuostabu. Cara nuėjo į gilią dalį su netvarkingomis paplūdimio bangomis. Neuždengta galvos pusė buvo padengta želė, kad neišslystų sruogos. Tačiau pagrindinės išvaizdos žvaigždės yra lūpų lūpų dažai ir ispanų įkvėpti juodai balti teatro auskarai, kurie kompensuoja raudoną jos lūpą.

cara šukuosena išleistuvėms

Šaltinis

8. Miranda Kerr

Supermodelis Miranda Kerr yra dar viena pretendentė į geriausią išvaizdą mūsų šoninių šukuosenų sąraše išleistuvėms. Ji taip pat pasirinko drąsią lūpą, jos spalva buvo kreminė tamsi vyšnia, skirta pabrėžti jos mėlynas akis.

miranda kerr šukuosena išleistuvėms

Šaltinis

9. Kate Beckinsale

Bet tai ne visi palaidi plaukai ir paplūdimio bangos, kai kalbame apie šonines šukuosenas išleistuvėms. Taip pat galite vadovautis Kate Beckinsale patarimais ir pasirinkti pagrindinę pintą šoninę bandelę su laisva sruoga kitoje pusėje. Mes visiškai įsimylėję auksinius auskarus!

kate beckinsale šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

10. Megano lapė

Nieko nėra geriau kartu nei korsetinė suknelė su šukuotu kraštu, pagaminta iš grynų nėrinių ir paprastų, senovinių garbanų rinkinio. Mums net patinka klasikinis derinys, kurį čia demonstruoja Megan Fox tarp tamsių plaukų ir suknelės baltumo.

megan fox šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

11. Džesika Alba

Aktorė Jessica Alba yra ir pamoka, kaip būti Holivudo diva, ir aukso vizija. Ji nukreipė senąsias 20 -ojo ir 30 -ojo dešimtmečių ekrano sirenas ir sugalvojo šį išskirtinį metalinį vaizdą, kuriame jos blizgios suknelės dera su suknele, auskarais ir akių šešėliais, o lūpos – vienintelis spalvų atspalvis.

jessica alba šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

12. Pinti šukuosenos išleistuvėms

Pagrindinis pintinės šukuosenos privalumas yra patogumas. Pagalvok apie tai. Jūs jau turite balinę suknelę ir porą aukštakulnių batų, dėl kurių turite nerimauti visą naktį. Leiskite sau pailsėti ir išbandykite patogią šukuoseną.

nerijos šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

13. Taylor Swift

Ar žinojote, kad Taylor Swift realiame gyvenime turi garbanotus plaukus? Tiesa, ji dažnai nešioja garbanas, tačiau jos visada yra labai blizgios ir primena tokias, kokias gaunate su plaukų suktuku. Tiesą sakant, ji turi garbanotus, garbanotus plaukus, kaip ir mes visi.

taylor swift šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

14. Liucija Hale

Jei nuspręsite eiti į paplūdimio bangas kaip savo šoninių šukuosenų dalį išleistuvių proga, taip pat patariame išryškinti svarbiausius dalykus. Šviesesnis atspalvis sušildys jūsų odos atspalvius ir suteiks rausvą švytėjimą ant skruostų.

lucy hale šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

15. Arklio uodegos šukuosenos išleistuvėms

Tai modernus požiūris į tas 60 -ųjų šukuosenas, apie kurias visada svajojame pamačiusios žurnaluose. Tai ilgas šoninis arklio uodega, kurios gale pakerėjo tiek, kad atrodytų netvarkinga ir pasiruošusi vakarėliui.

arklio uodegos šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

16. Šoninės išleistuvių šukuosenos ilgiems plaukams

Ši paprasta, bet efektyvi susukta šukuosena geriausiai tinka, jei prie jos pridėsite keletą akcentų ir porą dramatiškų auskarų. Taip pat galite šiek tiek persistengti su savo makiažu ir, pavyzdžiui, naudoti mėlyną akių pieštuką.

šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

17. Netvarkingos šukuosenos išleistuvėms

Nors tai atrodo kaip saldžių garbanų netvarka, iš tikrųjų tai yra mėgstamiausia šukuosena tiek išleistuvėms, tiek jaunoms merginoms. Tiesiog yra kažkas apie romantiškų bangų rinkinį prieš didelius deimantinius auskarus.

netvarkingos šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

18. Nicole Scherzinger

Jei turite šoninius kirpčiukus, tai puikus momentas juos tinkamai panaudoti. Būtent tai padarė Nicole. Ji pasirinko šoninę dalį, kurioje jos šoniniai kirpčiukai virto atskiru šukuosenos sluoksniu, kuris kirpimui suteikia daugiau gylio ir matmenų.

Nicole šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

19. Gintarė

Plaukų spalvą taip pat galite naudoti labai kūrybingai, kai kalbama apie šonines išleistuvių šukuosenas. Imkime Amber Heard pavyzdį. Jos plaukų spalva yra purvina blondinė galvos lygyje ir link galų lydosi į auksinį šampaną. Taigi, ji pridėjo spalvingą spalvą su smaragdo auskarais ir raudona lūpa.

gintaras išgirdo šonines šukuosenas išleistuvėms

Šaltinis

20. Išskirtinės šukuosenos išleistuvėms

Su dramatišku plaukų aksesuaru niekada nesuklysite. Tai lengviausias būdas papuošti plaukus, net jei jūsų šukuosena ar kirpimas yra paprastas. Be to, tai puikus pasirinkimas, jei dėvite korsetinę suknelę.

šukuosenos šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

21. Rita Ora

Dainininkė ir aktorė Rita Ora niekada neatrodė geriau nei šio raudono kilimo pasirodymo proga. Jos plaukai yra fantastiškai smėlio spalvos blondinai, ir ji labai gerai nusitaikė su dūminėmis pilkomis akimis ir raudonais lūpų dažais.

rita ora šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

22. Eva Longorija

Štai dar viena garsenybė, kuri žino, kaip teisingai naudoti priedus. Eva Longoria turi tamsiai kaštoninius rudus plaukus, kurie šiai progai buvo nuleisti į šoną. Todėl ji viską nuspalvino pora žolės žalių ilgų auskarų.

eva longoria šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

23. Anna Kendrick

Ar kada nors yra akimirka, kai Anna Kendrick neatrodo nepriekaištingai? Jos tamsūs karameliniai plaukai buvo susukti į paprastus, bet saldžius ritinius, kurie neatsargiai krenta ant dramblio kaulo odos. Ji pasirinko paprastą makiažą toje pačioje spalvų paletėje ir deimantinius auskarus.

Anna Kendrick šukuosena išleistuvėms

Šaltinis

24. Išsuktos šoninės šukuosenos išleistuvėms

Ši šukuosena yra neįtikėtinai miela ir romantiška, daugiausia dėl juostelės, naudojamos kuodui surišti. Pats stilius yra susuktas arklio uodega su keliomis laisvomis plaukų sruogomis, kurios kabo priekyje ir ant pečių.

Susukta šoninė šukuosena išleistuvėms su juostele

Šaltinis

25. „Fishtail Braid“ šukuosenos išleistuvėms

Jei manėte, kad žuvies uodegos pynė ilgiems plaukams gali būti tik tiesi ir vertikali, visiškai klystate. Tik pažiūrėkite, koks nuostabus yra, kai pyniate ją įstrižai per galvą ir leidžiate parodyti savo suknelės nugarą.

nerijos šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

26. Tinkami plaukų aksesuarai

Štai mielas triukas, kurį galite panaudoti savo išleistuvių vakarui. Priderinkite plaukų aksesuarus prie auskarų. Kitaip tariant, galite įsigyti porą auskarų, kurių dydis yra pageidaujamas, o tada didelis, kai kalbama apie plaukus..

šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

27. Paprastos šoninės šukuosenos išleistuvėms

Gėlės per pastaruosius kelis sezonus buvo madingos. Mes juos matėme visur – nuo išleistuvių iki vestuvių iki raudonojo kilimo renginių iki muzikos festivalių. Tai dviguba susukta pynė, kurią puošia trys mažos baltos rožės.

paprastos šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

28. Natūralios šukuosenos išleistuvėms

Jei gėlės jums tikrai netinka, bet jums patinka idėja į savo išvaizdą įnešti šiek tiek gamtos, visada galite naudoti kitas augalo dalis, pvz., Mažas šakas ar žalius lapus. Pasirinkite keletą kvapnių, kad padidintumėte energiją.

natūralios šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

29. „Jumbo“ pintos šukuosenos išleistuvėms

Kai turite ilgus plaukus, galite juos nešioti pakabinę ant nugaros arba įdėti į vieną iš tų klasikinių mažų šignonų, kuriuos visi dėvi nuo 20 -ųjų. Bet kas, jei mes jums pasakytume, kad yra trečias variantas, modernesnis ir šiuolaikiškesnis?

Jumbo nerijos šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

30. Oficialios šoninės šukuosenos išleistuvėms

Kai galvoja apie smeigtuką, dauguma žmonių įsivaizduoja spalvingus 40 -ųjų paveikslus. Bet ar žinojote, kad yra ir oficiali smeigtuko pusė, kurią galite naudoti kaip įkvėpimo šaltinį savo išleistuvėms?

oficialios šoninės šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

31. Papuošta žuvies uodega

Jei norite padaryti įspūdį, nerijos nepakaks. Tai puri, juoda žuvies uodega, rudos spalvos ombre su šviesiais atspalviais, papuošta baltomis kūdikio kvapo gėlėmis. Akivaizdu, kad galite pasirinkti bet kokias gėles, kurios jums labiausiai patinka.

papuoštos žuvies uodegos šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

32. Gėlių karūna

Jei kūdikio kvėpavimas jums yra per mažas ir jūs tikrai norite įeiti, tada siūlome dėvėti gėlių vainiką. Šis buvo pagamintas iš vieno, pusiau pražydusio rožinio bijūno, mėlynų erškėčių, oranžinių uogų ir kai kurių žalių lapų.

gėlių karūnos šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

33. Skustos šoninės šukuosenos išleistuvėms

Drąsioms merginoms reikia drąsios ir veržlios šukuosenos, ir būtent to jūs ieškojote. Tai pusiau nusiskuto kirpimas, kuris parodo jūsų asmenybę, tačiau vis tiek palieka pakankamai ilgų plaukų, kad atitiktų jūsų dėvimą balinę suknelę.

vienos pusės skutimosi šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

34. Žuvies uodega susitinka uodegą

Jūs netgi galite derinti dviejų tipų pintines, jei norite kažko šiek tiek įmantresnio šoninei šukuosenai išleistuvėms. Tai maža žuvies uodega, kuri baigiasi šonine arklio uodega. Tai geriausiai tinka su bohemiško stiliaus suknele.

fishtail atitinka arklio uodegos šukuosenas išleistuvėms

Šaltinis

35. Gražios šoninės šukuosenos išleistuvėms

Nieko nėra pasakytina gražiau už saują jazminų žiedų, supintų į plaukus išleistuvių vakarui. Ir tik pagalvokite apie kvapą, kuris skleis ore, kai judėsite ir šokate. Geriau už bet kokius kvepalus!

Suktos arklio uodegos šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

36. Alyvinės šukuosenos išleistuvėms

Kadangi netradicinės plaukų spalvos neabejotinai laimėjo aukščiausią vietą kaip pagrindinė tendencija praėjusį sezoną, mes skirsime jiems visą šio straipsnio dalį ir tai, kaip galite jas naudoti šoninėms šukuosenoms išleistuvėms.

alyvinė šukuosena išleistuvėms

Šaltinis

37. Vaivorykštės šukuosenos išleistuvėms

Jei negalite apsispręsti vienos plaukų spalvos išleistuvėms, visada galite pasirūpinti vaivorykštės tendencija. Kaip rodo pavadinimas, galite naudoti kelias pasirinktas spalvas – vieną iš tos pačios paletės, pavyzdžiui, skirtingus raudonos ar violetinės spalvos atspalvius arba tikras vaivorykštės spalvas.

vaivorykštės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

38. Selena Gomez

„Instagram“ karalienė Selena Gomez šį raudonojo kilimo įvykį papuošė paprasta, bet galinga aptakia šonine šukuosena. Jei norite jį nukopijuoti, jums reikės daug plaukų vaško, kad šoninė ir viršutinė plaukų dalis nejudėtų..

selena gomez šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

39. Šoninės šukuosenos išleistuvėms su kirpčiukais

Kirpčiukai nuostabiai dera su pynėmis, tad kodėl gi jų nesuporavus per didelę naktį? Pasitarkite su savo stilistu apie geriausią jūsų veido kirpčiukų tipą ir tada pasidarykite tinkamą makiažą, kuris juos paryškins.

kirpčiukai nerijos šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

40. Šoninė pynės bandelė

Ši šukuosena gali atrodyti sudėtinga, tačiau ją lengviau pasiekti, nei galima pagalvoti. Tai paprasta įstriža olandiška pynė, kuri vienoje galvos pusėje baigiasi pinta bandele. Kai užfiksuosite jį vietoje, su kaiščiais, papuoškite jį pasirinkta didele gėle.

Šoninė pynė su gėlių šoninėmis šukuosenomis išleistuvėms

Šaltinis

41. „Teal Side“ šukuosenos išleistuvėms

Rinkdamiesi netradicinę plaukų spalvą išleistuvėms, būtinai atsižvelkite į savo suknelę. Pavyzdžiui, žalsvai mėlyna spalva susidurs su rožine ir oranžine spalvomis, nesvarbu, kaip jums patinka spalvos ar pačios suknelės. Pasirinkite vieną ar kitą.

žalsvai mėlynos spalvos šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

42. Medvilninių saldainių šukuosenos išleistuvėms

Netradicinė plaukų spalvos tendencija tapo tokia didelė, kad plaukų priežiūros linijos netgi sugalvojo specialius dažus, kuriuos galite saugiai naudoti namuose. Jie nesutepa dėmių, nebėra tokie kenksmingi plaukams, ir jūs garantuojate, kad kiekvieną kartą gausite norimą spalvą.

cukraus vatos šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

43. Vyšnių raudonos šukuosenos

Juodai balta suknelė puikiai pasirodys, jei pasirinksite šią plaukų spalvą. Nepamirškite pasirinkti kažko kuklaus, nors plaukai patys savaime yra daug. Jei renkatės sudėtingą suknelę, rizikuojate atrodyti taip, lyg vilkėtumėte kostiumą.

vyšnių raudonos šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

44. Peleninės violetinės šukuosenos

Čia yra spalva, leidžianti padaryti šiek tiek to seno degtuko, kurį mes žinome ir mėgstame. Tai reiškia, kad galite pasirinkti purpurinę ar levandų suknelę, nerizikuodami atrodyti keistai. Peleningi plaukų spalvos atspalviai išlaiko dramatišką ir vėsią.

peleninės violetinės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

45. Baklažanų šukuosenos išleistuvėms

Tai turi būti vienas gražiausių purpurinių atspalvių ir viena ryškiausių plaukų spalvų, kokias mes kada nors matėme. Jei pasirinksite tai, leiskite plaukams kalbėti ir suknelę išlaikykite paprastą juodą, baltą, šampano aukso ar net akmens pilką.

eggplabt purpurinė šukuosena išleistuvėms

Šaltinis

46. ​​Žalios ir blondinės šukuosenos

Jei jūsų vardas yra „drąsus“, tai šukuosena jums. Tai įstriža prancūziška pynė, kuri baigiasi aptakia bandele. Tačiau pagrindinė atrakcija yra dvi spalvos, kurios susipina. Viena yra nuostabiai metališkai žalia, o kita – purvina blondinė.

žalios blondinės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

47. Mėtų žaliosios šukuosenos išleistuvėms

Tęskime dar keletą žalių plaukų idėjų. Tai mėtų žalias ombre. Jis prasideda nuo tamsiai žalios spalvos ir ištirpsta pipirmėčių siautulėlyje, kuris primena mėtų traškučių ledus ir vasaros laukus tvankią dieną.

žalios šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

48. Orchidėjų šukuosenos išleistuvėms

Orchidėja yra violetinės, o ne rožinės spalvos atspalvis, kaip daugelis klaidingai mano. Bet kokiu atveju, tai nuostabu ir labai rekomenduojame išbandyti. Jei paauglystėje nesiruošiate išprotėti dėl savo plaukų, tai kada tai padarysite?

orchidėjų šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

49. Bejonsė

Niekas geriau nei pati karalienė Bey negali mums parodyti, kaip padaryti šukuoseną ypatingai progai. Ji dėvi nuostabią mandarino suknelę su nukritusiais deimantiniais auskarais, siekiančiais iki pečių.

beyonce šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

50. Sidabrinės ir turkio spalvos šukuosenos išleistuvėms

Jei ieškote undinės išvaizdos, sidabras ir turkis neabejotinai kalba apie gyvenimą po jūra. Jau nekalbant apie tai, kad žuvies uodegos pynė yra linktelėjimas ta pačia kryptimi. Pasirinkite undinės suknelę ir stilius yra baigtas.

sidabrinės turkio spalvos nerijos šoninės šukuosenos išleistuvėms

Šaltinis

Išvada

Šukuosena, kurią dėvite išleistuvėms, turi būti nuostabi ir nepamirštama, kad ji atitiktų jūsų suknelę ir pačią progą, tačiau ji taip pat turi būti tinkama ir patogi, kad galėtumėte ją dėvėti visą naktį. Todėl manome, kad šoninės šukuosenos išleistuvėms atlieka abu šiuos triukus vienu ypu. Ką tu manai? Ar turite pageidaujamą šukuoseną iš 50 aukščiau pateiktų?