50 šukuosenų ilgiems plaukams, kurios jums tiesiog patiks!

Rapunzeliai, vienykitės! Kviečiame visus susirinkti, nes čia rasite visas geriausias ir gražiausias šukuosenas ilgiems plaukams!

Ar žinai, kas iš tikrųjų yra geriausia turėti ilgus plaukus? Faktas, kad jis toks universalus. Taip, žinoma, tai gali būti sudėtinga, šiek tiek sunku prižiūrėti ir kartais net karšta.

Vis dėlto pagalvokite apie viską, ką galite su juo padaryti. Dar geriau, nuslysti iki galo ir pažvelgti į šį nuostabių ilgų plaukų šukuosenų sąrašą!

1. Ilgalaikėms šukuosenoms skirta pusgaminė

pusiau bandelių ilgos šukuosenosŠaltinis

Jei norite, kad plaukai nepatektų į veidą, bet vis tiek pabrėžtumėte jų ilgį ir leistumėte jiems laisvai tekėti, pažiūrėkite į pusę aukštyn, pusiau žemyn. Ši pusiau bandelė taip pat palieka keletą sumaniai uždėtų sruogų veidui įrėminti.

2. Gėlių karūnos ilgoms šukuosenoms

gėlių karūna ir pinti ilgos šukuosenosŠaltinis

Gėlių vainikai per pastaruosius kelerius metus vėl šoko į dėmesio centrą – pirmą kartą nuo 70 -ųjų. Negalime tuo džiaugtis – jie yra puikus būdas pagražinti ilgas spynos, ypač kai jos suporuotos su žuvies uodegos pynė, pvz..

3. 90 -ųjų vestuvių bandelė

90 -ųjų vestuvių bandelių ilgos šukuosenosŠaltinis

90 -ųjų stilius taip pat išgyvena didžiulį sugrįžimą ne tik drabužių ir makiažo, bet ir šukuosenų srityse. Tai reiškia, kad dabar galite dėvėti tą gražią vestuvinę bandelę, kurią matėte matę nuotraukose arba kurią dėvėjote tuomet.

4. Plunksninės ir daugiasluoksnės ilgos šukuosenos

plunksninės daugiasluoksnės ilgos šukuosenos apvaliems veidamsŠaltinis

Jei norite kuo natūraliau dėvėti ilgus plaukus, bet vis tiek norite būti madingi ir stilingi, siūlome kirpti plunksnuotą ir daugiasluoksnį kirpimą. Ilgi, gražūs ir natūralūs plaukai!

5. Dvi bandelių šukuosenos

pasimatymo naktis dviejų bandelių ilgio šukuosenosŠaltinis

Čia yra šukuosena, puikiai tinkanti pasimatymų nakčiai. Nesijaudinkite, namie gana lengva nusivilkti, nors tai gali atrodyti sudėtinga. Viskas, ko jums reikia, yra sauja tvirtų Bobby kaiščių ir keletas senų plaukų lako.

6. Vestuvinės rožės

vestuvių rožės ilgos šukuosenosŠaltinis

Žinoma, rožių bandelių šukuosenos ilgiems plaukams tinka ne tik vestuvėms. Tikriausiai tai pamatysite ir namuose ar išleistuvėse. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai padaryti laisvą prancūzišką pynę ir sukti ją, kol gausite rožės formą.

7. „Jumbo Braid“

raudonos susuktos pynės ilgos šukuosenosŠaltinis

Kaip jūs tikriausiai jau žinote, pynės yra labai populiarios ir greičiausiai niekada neišeis iš stiliaus. Norėdami šiek tiek sumaišyti klasikinį pintą arklio uodegą, rinkitės šoninę pynę. Taip pat gražiai paryškins jūsų plaukų spalvą.

8. Supermodelio garbanos

supermodelis garbanoja ilgas šukuosenasŠaltinis

Kitas akivaizdus dalykas, kurį turite padaryti, kai kalbama apie ilgas šukuosenas, yra garbanos, bet ne bet kokio tipo. Čia mes kalbame apie supermodelių garbanas, tokį tipą, kokį matote ant kilimo ir tūpimo tako „Victoria’s Secret“ šou, ir visišką meilę!

9. Pynės ir žiedai

Jumbo nerijos ir vyšnių žiedų ilgos šukuosenosŠaltinis

Dabar, kai visi sutinkame, kad pintos šukuosenos ilgiems plaukams niekada neišeis iš mados, pažiūrėkime, kaip galite prie jų pridėti savo prisilietimą. Pavyzdžiui, visada galite pridėti tokių puošmenų, kaip šie gražūs ir subtilūs vyšnių žiedai.

10. Nuotaka būti šukuosena

nuotaka turi ilgas šukuosenasŠaltinis

Nėra nieko panašaus į nuotaką su ilgomis kasomis, ar ne? Turime atkreipti dėmesį, kad ilgos spynos, kaip nuotaka, suteikia jums laisvę didžiąją dieną daryti beveik viską, ko norite, pavyzdžiui, eiti per minkštas bangas per petį (kaip aukščiau esančioje nuotraukoje) ir nieko daugiau..

Profesionalus patarimas – prieš tai skirkite laiko išbandyti kuo daugiau šukuosenų. Tai palengvins pagrįstą pasirinkimą.

11. Pinti pigtailai

pintos kojelės ilgos šukuosenosŠaltinis

Štai dar vienas pintinių tipas, kurį galite pasirinkti, jei ieškote lengvos šukuosenos, bet su įspūdingais rezultatais! Jei po vaikystės jaučiatės nostalgiška, bet nenorite atrodyti kaip mažas vaikas, visada galite ieškoti pintų košelių, kurios baigiasi iki kaklo ir palieka likusius plaukus.

12. Išleistuvių karūna

trys pynės vainikuoja išleistuvių ilgas šukuosenasŠaltinis

Tai tikrai ilga šukuosena, tinkanti išleistuvių karalienei – arba bent jau tokia, kuri leis jaustis kaip princesė. Tai išskirtinė trijų pakopų pynė, kuri apvynioja galvą kaip aureolė. Galite nešioti išleistuvėms ar net vestuvėms.

13. Maksimali žuvies uodega

„jumbo fishtail“ ilgos šukuosenosŠaltinis

Mes negalime padėti jums tapti undine, bet galime pasiūlyti plaukų spalvas ir šukuosenas, kurios leis jums jaustis kaip viena. Paimkite, pavyzdžiui, šį paprastą žuvies uodegą. Jis buvo ištrauktas į vidų ir tada atlaisvintas, kad gautųsi šiek tiek netvarkingas ir stulbinantis efektas.

14. Elegantiškas arklio uodega

elegantiškos ilgos šukuosenos arklio uodegaŠaltinis

Yra tiek daug skirtingų arklio uodegų rūšių, kad nesunku rasti tokį, kuris tiktų net ir elegantiškiems renginiams. Kad padarytumėte įspūdį, pakanka šiek tiek juodos suknelės ir aukščiau esančios šukuosenos!

15. „Bubble Braid“

Jumbo burbulas nerijos ilgos šukuosenosŠaltinis

Čia yra dar viena šukuosena ilgiems plaukams, kuri atrodo sudėtinga (bet kuri iš tikrųjų yra gana lengva), burbulinė pynė. Tai neįtikėtinai lengva ištraukti, jei turite tik tiek plaukų lako, kad jį laikytumėte.

16. Netvarkingos šukuosenos ilgiems plaukams

netvarkinga arklio uodega ilgos šukuosenosŠaltinis

Norint pagaminti netvarkingą arklio uodegą, reikia tik 2 žingsnių. Pirmiausia suriškite klasikinį arklio uodegą pakaušyje. Antra, naudokitės šukomis, kad kuo labiau ją išjudintumėte. Viskas padaryta!

17. Tiesios ilgos šukuosenos

tiesios ilgos šukuosenos su kirpčiukaisŠaltinis

Tiesūs ilgi plaukai ir kirpčiukai yra šukuosenų danguje derantys, kai gerai nupjaunami. Šiame pavyzdyje grožėkitės šiais labai ilgais, asimetriškais kirpčiukais, krentančiais šiuolaikiniu Brigitte Bardot būdu..

18. Ilgos šukuosenos natūraliai garbanotiems plaukams

natūralios garbanotos ilgos šukuosenosŠaltinis

Moterys su garbanotais plaukais neturėtų bijoti savo plaukų tekstūros – verčiau jos turėtų puikuotis ir demonstruoti! Paimkite puslapį iš šios gražios ponios žvilgsnio – ji paliko jį siautulingą, netvarkingą ir laisvą visoje savo ugningai raudonoje šlovėje.

19. Ilgi stiliai su plaukų aksesuarais

gatvės stiliaus ilgos šukuosenosŠaltinis

Plaukų aksesuarai gali užbaigti bet kokią šukuoseną. Pažvelkite aukščiau: žudikė skara susieja paplūdimio bangų kuodą su purvinais šviesiais ombre plaukais, kad atrodytų labai šauniai.

20. Pusiau pintos šukuosenos

pusiau pintos ilgos šukuosenosŠaltinis

Jei esate pogrindinės muzikos ar populiarių TV serialų „Vikingai“ gerbėjas, tikriausiai atpažinsite šią šukuoseną. Visiškai nesvarbu, iš kur kyla įkvėpimas, jei visi pripažįstame jo nuostabumą.

21. Vestuvių garbanos ir aksesuarai

vestuvių aksesuaras garbanotos ilgos šukuosenosŠaltinis

Pasisemkite įkvėpimo iš šio nuostabaus paveikslo pavyzdžio-puikių garbanų, laikomų nuostabioje sidabro ir snaigių tipo plaukų dalyje. Kokia tobula išvaizda žiemos vestuvėms!

22. Kim K

kim k itin ilgos šukuosenosŠaltinis

Kim K visada mėgo ilgas šukuosenas ir kartkartėmis ji netgi ėjo ypač ilgai. Pridėjus plaukų priauginimą, jos sruogos nukrito žemiau juosmens. Ji pasirinko centrinę dalį ir laisvai krentančius raiščius, kad užbaigtų išvaizdą.

23. Selena Gomez

selena gomez ilgos šukuosenosŠaltinis

Kita garsenybių mylimoji, sportavusi ilgais plaukais, yra buvusi „Disney“ žvaigždė Selena Gomez. Jos ilgos šukuosenos dabar yra legenda, nes ji dėvėjo savo gilius šokolado atspalvius, atitinkančius jos odos atspalvį ir kaštonų akis.

24. Retro šukuosenos ilgiems plaukams

retro ilgos šukuosenosŠaltinis

Jei pastebite, kad domitės seniai prarastu Holivudo glamūro aukso amžiumi, tada nukreipkite savo vidinę divą senovine šukuosena. Išimkite garbanojimo arba lygintuvą, sukurkite retro garbanas, pridėkite raudonų lūpų dažų arba eikite į nuogą išvaizdą – ir viskas!

25. Ilgos šukuosenos su daug apimties

natūralios apimties ilgos šukuosenosŠaltinis

Jei yra vienas dalykas, kurio mes visi norime turėti savo plaukus, tai apimtis ir kuo daugiau, tuo geriau. Norėdami sukurti banguotas sruogas ir apimtį, naudokite plaukų volelius arba išpūskite plaukus.

26. Rosie Huntington-Whitely

rožė huntington baltai ilgos šukuosenosŠaltinis

Didžiulė ilgų šukuosenų šalininkė ir dėvėtoja, supermodelis Rosie Huntington-Whitely yra puikus įkvėpimo šaltinis. Jos nuostabų veidą ir liekną, aukštą figūrą užbaigia tiesūs, smėlėti šviesūs plaukai.

27. Rita Ora

rita ora ilgos šukuosenosŠaltinis

Štai dainininkė Rita Ora puošia raudonąjį kilimą ir atrodo stulbinančiai. Ji ėjo į seną Holivudo glamą su labai švelniomis garbanomis, kurias nešiojo ant peties šonu. Jos plaukų spalva yra vientisa blondinės smėlio spalvos blizgesys su tamsesniais karamelės tonais prie šaknų.

28. Mažiau yra daugiau

aptakus mažiau yra ilgesnės šukuosenosŠaltinis

Kalbant apie šukuosenas ilgiems plaukams, kartais mažiau tikrai yra daugiau. Jei dėvite sunkią suknelę, papuošalus ar dramatišką makiažą, plaukų tonizavimas yra gera idėja. Ištiesinkite jį ir nešiokite nugarą su vidurine dalimi.

29. Dvigubos žuvys

„Fishtail“ dvigubos pynės ilgos šukuosenosŠaltinis

Mes matėme vieną žuvies uodegą, bet kaip dvi? Jei esate pakankamai įgudęs, galite juos vainikuoti aplink galvą ir surišti į nugarą. Leiskite likusiems plaukams laisvai kristi ant pečių.

30. Paprasta žema bandelė

paprastos žemos bandelės tobulumo ilgos šukuosenosŠaltinis

Ilgos šukuosenos yra protingos, mes tai vadiname tobulumu. Kodėl? Nes tai neįtikėtinai lengva ištraukti ir ji tinka kiekvienai progai. Biure, formalioje situacijoje, kai išeina su draugais, tvarkosi namuose, visur!

31. Eikite į „Boho Look“

bohemiškos ilgos šukuosenosŠaltinis

Ar esate „boho chic“ gerbėjas? Tada jums pasisekė, nes ilgi plaukai yra esminė jų dalis. Nupjaukite plaukus ir susukite juos į labai plonas plaukų sruogas. Sumaišykite kelis šilko ar vilnonius siūlus, plunksnas ar karoliukus arba visus.

32. Indijos įkvėptos šukuosenos

Indijos įkvėpimo ilgos šukuosenosŠaltinis

Indijos kultūra yra tokia įvairiapusiška, spalvinga ir graži! Jų galvos apdangalai yra nuostabūs ir puikus būdas priderinti bet kokią šukuoseną.

33. Saldžios pusiau šukuosenos su juostelėmis

saldus juodas lankas ilgos šukuosenosŠaltinis

Jei norite pasaldinti savo išvaizdą, visada galite sudėti plaukus į pusiau surištą uodegą ir surišti juos satino ar šilko lanku. Pasirinkite paprastą, vientisos ar neutralios spalvos, jei nenorite atrodyti vaikiškai. Taip pat galite išsirinkti spalvingą atostogų metu.

34. Netvarkinga šoninė uodega

netvarkingos šoninės ponių ilgos šukuosenosŠaltinis

Ne visos arklio uodegos turi būti gale, kaip ir ne visos aukštai ant galvos. Mes ypač įsimylėję šią netvarkingą šoninę uodegą, kupiną palaidų sruogų ir kuri atrodo miela ir nekalta.

35. Galvos apdangalai Meilė

rožinis lankelis su galvos apdangalu ilgos šukuosenosŠaltinis

Šaltuoju metų laiku, jei jums sunku perkelti visus ilgus plaukus į kepurę ar skrybėlę, tiesiog naudokite didelę galvos apdangalą. Jis uždengs didžiąją dalį galvos ir sušildys, nepažeisdamas ir nevaržydamas savo plaukų. Tai tinka tiek ploniems, tiek storiems plaukams.

36. Retro Barbė

retro barbė masyvios apimties lankas ilgos šukuosenosŠaltinis

Jei esate įsimylėjęs 60 -uosius, tai šukuosena jums! Tai retro Barbė su papildomu tūriu ir rožiniu lanku. Mums ypač patinka senovinis makiažas su sunkiu pamušalu ir koralų lūpomis.

37. Atmušėja Rachelė

Rachelės ilgos šukuosenosŠaltinis

Draugai buvo ir tebėra kultūrinis reiškinys, todėl nenuostabu, kad tai taip pat paskatino kai kurių ikoninių šukuosenų atsiradimą. Nors tai ne „The Rachel“, ji tikrai galėtų supurtyti ir trumpesnes, ir ilgas!

38. Gigi Hadidas

gigi hadid tiesios ilgos šukuosenosŠaltinis

Buvo viena proga, kai supermodelis Gigi Hadid bandė apgauti savo gerbėjų galvojimą, kad ji tai padarė nupjovė jai spynos dėvėdamas trumpą peruką. Tada ji tikrai nukirpo šiek tiek ilgio, ir mes manome, kad ji atrodo nuostabiai su tikrai trumpais ir itin ilgais plaukais.

39. Teilor Swift

taylor swift ilgos šukuosenosŠaltinis

Prisimink tai ar ne, dar seniai namų šeimininkė Taylor Swift taip pat krito į ilgų ir tiesių plaukų viliojimą. Tačiau ji persvarstė ir nuo to laiko sportuoja trumpus ir gaurus vidutinio ilgio plaukus. Tiesiog puošnus!

40. Miranda Kerr

miranda kerr ilgos šukuosenosŠaltinis

Viena garsiausių pasaulio supermodelių Miranda Kerr taip pat buvo ištekėjusi už Orlando Bloomo. Jei tai jūsų neįtikina, kad ji ką nors žino apie grožį, mes nežinome, kas bus. Čia ji su klasikinėmis senovinėmis garbanomis.

41. Kosminės bandelės ir pynės

kosminės bandelės ir pynės ilgos šukuosenosŠaltinis

Ar žinote, kodėl mes taip mėgstame ilgas šukuosenas? Nes jie leidžia mums išprotėti ir nešioti kosmines bandeles, pintines ir kitus kūrybinius darbus. Profesionalus patarimas – suporuokite juos su netradicine plaukų spalva.

42. Pergalės ritiniai

pergalė ritinėja ilgas šukuosenasŠaltinis

Joks idėjų, skirtų ilgiems plaukams, sąrašas negalėjo būti išsamus, neįtraukus į „pin-up“ išvaizdos. Čia yra labai madingas požiūris į klasikinius „Victory Rolls“. Dėvėkite juos ypatingam renginiui, pavyzdžiui, išleistuvėms, vestuvėms ar net Helovinui!

43. Fauxhawk

nukirptos dirbtinio vanago ilgos šukuosenosŠaltinis

Jūs tikrai negalite padaryti mohawk, nenukirpdami plaukų, todėl eikite į fauxhawk. Pradėkite kirpti plaukus atgal iki galo. Pasirinkite kelias sruogas iš kiekvienos pusės ir pynkite jas taip, kad susidarytumėte iliuziją, kad nusiskuto, o po to pakelkite viršų. Jūs baigėte!

44. „Beyonce Braid“

beyonce pynė ilgas šukuosenasŠaltinis

Ar žinote, kas taip pat maksimaliai išnaudoja jos ilgas šukuosenas? Bitė motinėlė. Nukopijuokite jos spalvingą, bet paprastą „jumbo“ pynę. Sumažinkite makiažą iki minimumo arba atlikite viską meniškai, kaip aukščiau pateiktas modelis.

45. Ilgos ir laukinės paplūdimio bangos

paplūdimio bangos ilgos šukuosenosŠaltinis

Ar yra kas nors paprasčiau ir gražiau už paplūdimio bangas? Tas jausmas, kurį patiriate, kai jūsų plaukai yra tinkami su minimaliomis pastangomis ir slenkant po miestą, lyg ką tik grįžtate iš to karšto smėlio paplūdimio? Nuostabu.

46. ​​Boho, čigonų stilius

boho gipsy stiliaus ilgos šukuosenosŠaltinis

Įkvėpimo tikrai yra visur! Čigonų bohemiškas stilius reikalauja žaismingų plaukų aksesuarų, dūminio akių makiažo ir nuogos lūpos.

47. Sudėtingi arklio uodegos

sudėtingos arklio uodegos ilgos šukuosenosŠaltinis

Ar kada nors įsivaizdavote, kad ten yra tiek daug arklio uodegų rūšių? Štai ką gali šiek tiek vaizduotės ir gudrūs pirštai.

Profesionalus patarimas – tam reikia šiek tiek pagalbos ir to negalima padaryti veidrodyje. Paprašykite artimo draugo ar stilisto pagalbos.

48. Lilė Kolins

Lily Collins ilgos šukuosenosŠaltinis

Givenchy, Lilly Collins veidas atrodo pritrenkiančiai, nes jos ilgos, tamsios juodmedžio suknelės liko laukinės, netvarkingos ir laisvos.

49. Ilgas ir Marsala

Marsala ilgos šukuosenosŠaltinis

Tai tik pavyzdys, kaip gali atrodyti netradicinės spalvos ilgų plaukų dažymas. Akivaizdu, kad pasirinkite plaukų spalvą, kuri jums tikrai patinka ir kuri tinka. Galų gale, ilgesni plaukai reiškia daugiau spalvų, ir mes visi galime tai panaudoti savo gyvenime.

50. Tikros undinės

tikros undinės ilgos šukuosenosŠaltinis

Ar esate undinės stiliaus gerbėjas? Esame tikri, kad esate. Tiesą sakant, mes galime lažintis, kad svajojote būti sirena, kai buvote maža mergaitė. Na, dabar, kai turite užraktus, niekas jūsų nesulaiko!

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Mes parodėme jums tiek daug šukuosenų ilgiems plaukams, kad net mums sunku pasirinkti tik vieną iš mūsų mėgstamiausių. Taigi, galų gale, kurį iš šių stilių pasirinksite?

Ar tai bus ilgos prancūziškos pynės, paplūdimio bangos, kosminės bandelės, supermodelio garbanos, netvarkingi arklio uodegos ar galbūt Beyonce pynė?

Ar turite savo pasiūlymų? Tada pasidalykite jais toliau pateiktame komentarų skyriuje, nes mums labiausiai patinka išgirsti viską apie juos!