60 geriausių vyrų šukuosenų

Kalbant apie populiariausias vyrų šukuosenas, ilgi plaukai yra stilinga išvaizda, kuri ir toliau išlieka jaunatviška ir nepakartojama. Ilgos šukuosenos siūlo papildomas ilgio ir stiliaus parinktis, leidžiančias vaikinams su ilgesniais plaukais sukurti tobulus stilius. Nors ilgi vyrų kirpimai reikalauja daugiau priežiūros ir priežiūros, verta išbandyti šiuos šaunius kirpimus ir įvairius stilius. Nesvarbu, ar turite storus, tiesius, banguotus ar garbanotus plaukus, yra daug ilgesnių šukuosenų, kurios gali pakelti jūsų stilių, kad atrodytų madingai. Kai kurie vyrai norės šukuosenos iki pečių, kad atrodytų elegantiškai profesionaliai, o kiti gali norėti tekančios vidurinės dalies, kad sukurtų žavingą mažai priežiūros reikalaujantį stilių. Taip pat galite išbandyti trumpą kirpimą šonuose ir nugaroje su ilgesniais plaukais viršuje arba pasirinkti vidutinio ilgio šukuoseną, kad atrodytumėte sluoksniuotai.

Atsižvelgiant į tiek daug ilgesnių stilių, gali būti sunku pasirinkti tinkamus vyriškus kirpimus jūsų ilgiems plaukams. Norėdami įkvėpti jus idėjoms, mes sudarėme geriausių ilgų šukuosenų, kurias vyrai dabar gali gauti, sąrašą! Nuo vyriškų bandelių iki daugiasluoksnių stilių tyrinėkite šias šukuosenas vaikinams su ilgais plaukais, kad surastumėte stilingą išvaizdą, kuri jums patiks.

Ilgi plaukai vyrai

Šukuosenos vyrams su ilgais plaukais

Ilgi nukirpti nugaros plaukai

Ilga šukuota nugaros šukuosena yra puikus būdas vyrams ilgesnius vidutinio ilgio plaukus paversti elegantišku ir šlifuotu stiliumi. Šukuodami galvą priekyje ir viduryje esančius storus plaukus, vaikinai gali sukurti slenkančią išvaizdą, neleidžiančią išsilaisvinti ir atrodyti nešvarioms sruogoms. Lygi nugara yra nuostabi, jei kenčiate nuo paspaudimų. Vaikinai turės naudoti stiprią pomadą ar putas, kad sukurtų blizgesį, kuris yra lygios nugaros sinonimas. Be to, geriausia formuoti šukomis, o ne pirštais. Vyrams su plonais plaukais gali prireikti tirštinančio produkto, pavyzdžiui, vaško ar molio, kad būtų gauta natūrali tekstūra, todėl šukuosena atrodys išsamesnė ir storesnė.

Ilgi nukirpti nugaros plaukai

Arklio uodega

Arklio uodega-tai mažai priežiūros reikalaujanti šukuosena vaikinams, norintiems be pastangų prašmatnios išvaizdos. Nors pastaraisiais metais jį užgožė vyriška bandelė, arklio uodega vis dar yra fantastiškas pasirinkimas, kai vyrai nori madingos estetikos be per daug stiliaus. Be to, kad traukiate plaukus atgal, turėtumėte sutelkti dėmesį į blizgesio pridėjimą, kad išvengtumėte nemalonios išvaizdos. Kruopštus šepetėlis yra išbandytas metodas, tačiau galite įpilti šiek tiek skysčio, kad sudrėkintumėte folikulus ir pašalintumėte garbanas, kad gautumėte sklandų stilių. Jei arklio uodega nuobodu, apsvarstykite galimybę pakeisti kampą iš žemos padėties į aukštą arba atvirkščiai ir įtraukti naują matmenį. Norėdami įkvėpti, turėtumėte sekti Chriso Hemswortho arklio uodegos žaidimą, nes jis yra taškas, kai jis yra kelyje.

Vyras arklio uodega

Tekstūruoti ilgi banguoti plaukai

Ilgi banguoti plaukai yra žinomi tarp širdžių širdžių ir kino žvaigždžių, todėl stilingi vaikinai atrodo madingai. Kaip galite suprasti iš šių pavyzdžių, ilgos bangos yra lanksčios ir universalios, todėl galite sukurti seksualią, tačiau vyrišką išvaizdą. Šiuolaikinėje versijoje į mišinį įtraukta pompadour, kad būtų kompensuotas sklandumas, kurį galite pasiekti išdžiovinę pakraštį aukštyn ir atgal, tada leiskite jam natūraliai išdžiūti. Tačiau, jei norite sutelkti dėmesį tik į savo polinkių apibrėžimą, gudrybė yra vengti šveitimo. Vietoj to, jūs turite pabrėžti savo natūralias bangas, pritaikydami plaukų produktą ir nušveisdami plaukus, kad gautumėte papildomą apibrėžimą. Putėsiai ar purškimas jūros druska suteiks jums tekstūruotą, banglentininkų estetiką, kurią vaikinai po dienos paplūdimyje.

Tekstūruoti ilgi banguoti plaukai

Vyras bandelė

Vyriška bandelė yra šiuolaikiška ilga vyriška šukuosena, kuri ir toliau išlieka madinga ir glotni. Vyriškų bandelių stiliai ilgainiui tapo ikoniškesni, nes ilgi plaukai vyrai vertina jos stilingą ir funkcionalų dizainą. Ši išvaizda yra pakankamai universali, kad galėtumėte dėvėti kaip profesionalus biure ir už jo ribų, o tai yra premija, nes apaugusios spynos gali atrodyti laukinės ir netvarkingos. Paprastai draudimas vyrui turėtų atspindėti jūsų šukuosenos atsipalaidavimą ir atsipalaidavimą, tačiau oficialus ir rafinuotas stilius gali atrodyti elegantiškesnis oficialioje aplinkoje. Atsižvelgiant į tai, protingas žingsnis yra pastatyti bandelę tiesiai po vainiku ir šiek tiek atlaisvinti, kad ji būtų per aukšta ir įtempta. Kitas šaunus patarimas-leiskite sruogoms iš surištų plaukų išlįsti iš bandelės, kad įtvirtintumėte atsitiktinį patrauklumą.

Vyras bandelė

Ilgi plaukai su vidurine dalimi

Ilgi plaukai su dalimi yra puikus būdas kartais pakeisti savo stilių. Nesvarbu, ar dalis yra galvos šone, ar apačioje, skirtingos proporcijos užtikrina, kad jūsų pjūvis bus vizualiai ryškus. Tačiau tai nereiškia, kad jis yra sunkus ar aštrus. Kaip ir visos puikios ilgesnės šukuosenos, dalis leidžia išlaikyti švelnią atmosferą, kurią vyrai atgaivina. Šoninėje dalyje galite išmokyti plaukus, kad jie liktų vietoje, nušluostę šonus už ausies. Plaukų lakas gali padėti, jei apaugusių šonų neįmanoma prižiūrėti. Jei norite atlikti centrinę dalį, plaunant plaukus reikia nubrėžti liniją galvos viduryje, kad būtų sukurta siena ir viskas perkelta į abi puses. Barzda visada graži, tačiau jokie veido plaukai neišlaiko jų jaunatviškų ir švarių.

Ilgi plaukai su vidurine dalimi

Pusiau pakelta pusiau bandelė

Chrisas Hemsworthas geriausiai iliustruoja pusiau pakeltų ir pusiau nuleistų vyriškų bandelių tendenciją, kai atlieka Thoro vaidmenį. Nors stovai kabo laisvai ir nuleidžiami, jis taip pat turi vyrišką bandelę ar mažą arklio uodegą, kuri pakelia dalį šio stiliaus aukštyn. Daugeliu atžvilgių ši tendencija yra drąsi ir aštri, nes sunku teisingai suprasti, ir jūs turite būti tikri, net jei pirmą kartą prikalbate. Kita vertus, jis yra prašmatnus ir kietas, nes sumaišomas atsipalaidavęs ilgų plaukų pobūdis ir nereikalaujantis priežiūros. Norėdami gauti tokį kirpimą, turite ištraukti maždaug trečdalį plaukų atgal nuo vidurinės dalies, prieš pritvirtindami juos laisva bandele ar arklio uodega. Galite įtraukti daugiau tekstūros, sluoksniuodami viršutinius likusius plaukus arba neplaukite jų vieną ar dvi dienas.

Pusiau aukštyn pusiau šukuosena vyrams

Pynės

Ilgos pintinės leidžia pakeisti šukuoseną, priklausomai nuo jūsų nuotaikos. Klasikinė pynimo tendencija su ilgesniais plaukais puikiai tinka, jei po stilingo kirpimo gausu medžiagos, nes pynės reikalauja mažai priežiūros, tačiau pasižymi stulbinančiu dizainu. Jei norite išbandyti ką nors drąsesnio, galite plaukus pinti išilgai galvos ir šonų, o likusias sruogeles surišti į storą bandelę. Šios išvaizdos kontrastas labai traukia akį, nes bandelės pilnatvė puikiai dera su dailiu, minimaliu pynių stiliumi. Arklio uodega yra tokia pat efektyvi kaip vyriška bandelė, o jos laisva prigimtis reiškia, kad galite atrodyti madingai kasdieniškai.

Ilgos pynės

Ilgi garbanoti plaukai

Jei norite unikalios ir madingos išvaizdos, turėtumėte parodyti savo ilgus garbanotus plaukus. Nors daugelis vyrų bando juos pažaboti, nėra geresnio būdo sukurti iš pradžių dėmesį patraukiantį stilių, nei leisti jiems augti. Be ilgio, garbanų tekstūra ir storis yra vizualiai įspūdingi, o jie taip pat yra švelnesni švelnesni veido bruožai. Turėtumėte saugotis, kad ilgoms garbanoms reikia daug priežiūros darbų, nes nenorite, kad jos atrodytų garbanotos ir nesuvaržytos. Vietoj to, norite, kad sklandumas būtų suderintas su natūraliu atšokimu. Norėdami tai padaryti, labai svarbu reguliariai prižiūrėti plaukus ir naudoti plaukų produktus, kuriuose yra drėgmės. Paskutinis punktas yra labai svarbus, nes nesunku tekstūruoti garbanas ir pašalinti natūralų vandenį bei aliejų, todėl prieš eidami į kasą būtinai perskaitykite pakuotę.

Ilgi garbanoti plaukai vyrai

Tiesūs ilgi plaukai

Ilgi tiesūs plaukai, kaip vienas universaliausių tipų, suteikia puikią galimybę neribotoms formavimo galimybėms. Rinkdamiesi ilgą šukuoseną tiesiems plaukams, vaikinai turi nuspręsti, ar jie nori lygaus ar tekstūruoto stiliaus. Lygumą lengva pasiekti kruopščiai šveičiant, kai jis šlapias, tačiau nuoseklumas yra sudėtingesnis. Plaukų džiovinimas plaukų džiovintuvu turėtų išlaikyti blizgią išvaizdą, tuo pačiu padarydamas jūsų plaukus šiurkštesnius. Formavimo metu rekomenduojame purkšti jūros druskos purškiklį, kad gautumėte natūralią ir sveiką išvaizdą, pilną apimties ir kūno.

Ilgi tiesūs plaukai vyrai

Dredai

Dredai siejami su afroamerikiečių kilmės vyrais, tačiau jie yra prieinami visiems vyrams su ilgais plaukais. Be jokios abejonės, jie daug ruošiasi ir rūpinasi, tačiau jūs negalite atkartoti stiliaus su kita tendencija. „Dreadlocks“ yra unikalus stilius, todėl puikiai tinka vaikinams, kuriems patinka nervingas kirpimas. Kita priežastis, dėl kurios jums patiks baimės, yra ta, kad jie gerai dera su skirtingais stiliais. Galite dėvėti juos vyriškoje bandelėje, nušluostyti į šoną su dalimi arba naudoti išblukimą ar apatinę dalį, kad įterptumėte naują kontrastą. Atminkite, kad tekstūra yra pagrindinis dredų principas, nes šiurkšti, garbanota konsistencija atnaujina ilgus plaukus, kurie yra nuobodūs.

Ilgi dredai

Ilgi plaukai su barzda

Vyrai su ilgais plaukais, kai auga ir formuoja barzdą, atrodo griežti ir seksualūs. Tačiau kai kurie vaikinai, kuriems patinka ilgesnės šukuosenos, vengia veido plaukų, nes jie atima „gražaus berniuko“ išvaizdą, todėl šios spynos yra populiarios tarp paauglių vaikinų ir jaunų vyrų. Tačiau pridedant veido plaukų prie savo stiliaus bus teiginys, kurio sunku nepaisyti. Svarbiausia yra pasirinkti tinkamą barzdos ilgį ir stilių, kuris papildytų jūsų estetiką ir visada išlaikytų jūsų veido plaukus prižiūrimus ir prižiūrimus. Jei turite ilgus storus plaukus, rekomenduojame užsiauginti visą storą barzdą, o ne nelygias.

Ilgi plaukai su barzda

Iškirpti ilgi plaukai

Ilgas kirpimas yra drąsi šukuosena, skirta madingiems vyrams, norintiems neatsilikti nuo naujausių tendencijų ir stengtis likti nuobodiems visai visuomenei. Išvaizda pasiekiama nusiskutus šonus taip, kad jie būtų žymiai trumpesni nei plaukai viršuje. Užuot kirpę visa kita iki dydžio, palikite ją augti ir sukurkite išskirtinai subtilų pjūvį. Šiuolaikinis šio kirpimo būdas yra šukuoti plaukus į vieną pusę, išryškinant kirpimą kitoje pusėje. Jei norite, galite dėvėti ilgus plaukus, šukuodami juos į aukštą padėtį, kuri atrodo gravitaciją paneigianti.

Iškirpti ilgi plaukai

Ilgi žili plaukai

Ilgi žili plaukai yra puiki alternatyva vyresniems džentelmenams, pavargusiems kirpti trumpus plaukus, kad atrodytų rafinuotai. Jei norite atrodyti jaunesni ir gyvybingi, galite leisti plaukams išaugti ir savo šukuoseną derinti su dapper spinta. Tai suteiks jums geriausią iš abiejų pasaulių, nes jūsų plaukai nebus tokie švarūs, tačiau jūsų drabužiai kompensuos disbalansą. Pabandykite pridėti barzdą ar ožką, kad įsitikintumėte, jog turite tokį pasitikėjimą, kurio reikia šiai glostančiai išvaizdai.

Ilgi žili plaukai vyrai

Ilgi plaukai Azijos vyrams

Nesunkiai vėsūs ir gražūs, Azijos vyrai ilgais plaukais atrodo gerai dėl kelių priežasčių. Pirma, Azijos vaikinai paprastai turi storas spynas, kurios greitai auga ir teka teisinga kryptimi. Antra, Azijos plaukai dažnai yra tiesūs, todėl puikiai tinka ilgesnei šukuosenai. Trečia, yra turtinga kultūros istorija, kurioje japonų vyrai apkabina samurajų sukurtą viršutinį mazgą. Taigi, jūsų plaukų augimas yra vientisas perėjimas ir akimirksniu pagerins jūsų stilių. Geriausias pasirinkimas yra pasirinkti variantą, susietą su Azijos šukuosenų tradicijomis.

Ilgi plaukai Azijos vyrams

Ilgi šviesūs plaukai

Nuo banglentininkų iki hipsterių ilgi plaukai visada buvo populiarūs tarp šviesių vyrų. Nors jums nereikia būti blondine, kad ilgiau dėvėtumėte plaukus, jie yra ryškesni dėl šviesaus, ryškaus atspalvio, kuris nėra prieinamas vaikinams su tamsiais plaukais. Nesijaudinkite, jei nesate natūrali šviesiaplaukė, nes ryškūs ar šviesūs plaukai yra puiki spalvų idėja. Tai darydami, jūsų stilius bus daug šiltesnis ir jaukesnis dėl švelnių blondinių tonų. Pagalvokite apie banglentininkų bičiulio nuotaiką, ypač jei jūsų plaukai yra natūraliai banguoti ir sulenkti.

Ilgi šviesūs plaukai vyrai

Kaip kirpti ilgus vyrų plaukus

Net jei auginate plaukus, vyrams svarbu reguliariai kirpti ilgus plaukus. Jei bandote maksimaliai padidinti savo augimo greitį ir priversti plaukus augti greičiau ir storiau, norėsite kirpti patarimus kas 2–3 mėnesius, kad išvengtumėte plaukų galiukų skilinėjimo. Be to, jums gali prireikti kirpti kirpimą ar šukuoseną šonuose, kad nuplėštumėte kietą vyrišką bandelę arba iškirptą šoną. Galiausiai profesionalus stilistas taip pat gali sluoksniuoti plaukus, kad jūsų madinga ilga šukuosena įgautų daugiau žavesio ir stiliaus.

Kaip kirpti ilgus vyrų plaukus

Kad ir kokia būtų priežastis, vyrai vis tiek turėtų apsilankyti kirpyklose, norėdami ilgo kirpimo. Nors kai kurie vaikinai gali manyti, kad juos lengva kirpti namuose, tačiau jei patyrėte visas problemas, kad juos išaugintumėte, rekomenduojame apsilankyti kvalifikuotam kirpėjui ar stilistui, kad nesugadintumėte kirpimo. Jei vis dar esate įsitikinę, kad norite rizikuoti, investuokite į profesionalias žirkles ir trijų krypčių veidrodį ir lėtai.

Eksperimentuodami su ilgesniais stiliais, norėsite savo kirpėjui tiksliai pasakyti, kaip norite formuoti ilgus plaukus. Aiškus bendravimas leidžia profesionaliai kirpti plaukus ir patarti, taip pat tinkamai kirpti plaukus, atsižvelgiant į jūsų viziją. Jei reikia, visada galite atsinešti paveikslėlį kaip norimos pasiekti šukuosenos pavyzdį.

Kaip suformuoti ilgus plaukus vyrams

  • Ilgi nugaros plaukai yra sudėtingas pasirinkimas, nes blizgesys pabrėžia jūsų tekančias spynos.
  • Galite atsisakyti savo ilgų plaukų priežiūros ir formavimo, traukdami juos į vyrišką bandelę ar arklio uodegą.
  • Pasirinkite šukuoseną, kuri pasinaudotų jūsų natūraliu plaukų tipu ir tekstūra. Yra keletas populiarių banguotų, garbanotų, plonų, storų ir tiesių ilgų plaukų tendencijų.
  • Vyrai su barzdomis atrodo seksualiai ir tvirtai, ilgesnio ilgio plaukais.
  • Profesionalūs vyrai gali formuoti ilgą šukuoseną, išlaikydami plaukus švarius ir gerai prižiūrimus, tada nušluostytus atgal arba surištus.
  • Visada naudokite gerus šampūnus, kondicionierius ir stiliaus produktus, kad augintumėte ir išlaikytumėte sveikus plaukus.