15 najlepszych unikalnych tatuaży i wzorów ze skrzyżowanymi palcami

Z skrzyżowane palce tatuaż, przyniesiesz szczęście gdziekolwiek pójdziesz! Te tatuaże współgrają z innymi szczęśliwymi klejnotami – złotymi podkowami, czterolistnymi koniczynami i tym podobnymi. Znaków szczęścia jest mnóstwo, ale prosty tatuaż ze skrzyżowanymi palcami jest zawsze godny podziwu.

15 najlepszych tatuaży z palcami skrzyżowanymi na dziś?

Jakie są niektóre ze szczęśliwych znaków i symboli, w które wierzysz, poza znakami skrzyżowanymi palcami? Jeśli nie jesteś pewien, czy jest to jeszcze odpowiedni tatuaż dla Ciebie, możesz rzucić okiem na poniższą listę tatuaży ze skrzyżowanymi palcami, a może się przekonasz!

1. Tuż za uszami

skrzyżowane palce tatuaż

Z tym małym tatuażem za uchem zawsze potajemnie liczysz na szczęście, niezależnie od tego, czy inni go zobaczą. Nie będziesz musiał się zbytnio przejmować tym tatuażem, który sprawia, że ​​wyglądasz nieprofesjonalnie – jest tak mały, że niezauważalny!

2. Styl w stylu vintage

skrzyżowane palce tatuaż

Jeśli chcesz trochę więcej szczęścia, możesz użyć takiego wzoru tatuażu. Wcale nie jest źle, prawda? Jeśli kochasz tatuaże w stylu vintage, może to być ten dla Ciebie.

3. Tatuaż ze skrzyżowanymi palcami z małym dekorem

wzory tatuaży z krzyżem palca

Odcienie dla tych skrzyżowanych palców są również zgodne ze stylem vintage, a temu projektowi tatuażu towarzyszy mały czerwony kwiat. To tylko mały dodatek, ale dodaje uroku wyglądowi tatuażu.

4. Tatuaż ze skrzyżowanymi palcami na ramionach

skrzyżowane palce tatuaż

Te tatuaże można również nanieść tuszem na ramiona jako część projektu rękawa na ramię. Alternatywnie możesz narysować to jako samotny tatuaż bez innych towarzyszących wzorów. To też działa!

5. Tatuaż ze skrzyżowanymi palcami z motywem węża

wzory tatuaży z krzyżem palca

Nie jesteśmy zbyt pewni, co to znaczy mieć węża owiniętego wokół znaku, który ma służyć powodzeniu. Jak myślisz, co to wszystko znaczy??

6. W otoczeniu pięknych kwiatów

skrzyżowane palce tatuaż

Tatuaż ze skrzyżowanymi palcami wygląda niesamowicie z otaczającymi go kwiatami – nie zgadzasz się? Wydaje się, że kwiaty nadają temu prostemu tatuażowi bardziej elegancki wygląd – przynajmniej tak myślimy.

7. Prosty & Minimalistyczny tatuaż ze skrzyżowanymi palcami

wzory tatuaży z krzyżem palca

Prostota jest dobra, więc posiadanie tatuażu tak prostego i pięknego jest również dobre. Wystarczy spojrzeć na ten – są tylko podstawowe palce, pomalowane paznokcie i zgodnie z obietnicą skrzyżowane palce. Czego nie lubić?

8. Palce skrzyżowane z łodygą róży

skrzyżowane palce tatuaż

Ogólnie rzecz biorąc, dodanie kwiatu wystarczy, aby większość tatuaży była nieco bardziej kobieca. Dodanie tego wspomnianego kwiatka do tatuażu ze skrzyżowanymi palcami, który akurat ma dobrze wypielęgnowane paznokcie, cóż, to po prostu jeszcze bardziej kobiecy!

9. Trochę inaczej

wzory tatuaży z krzyżem palca

Kiedy odetniesz palce, które mają znaczyć dla siebie szczęście, czy tatuaż ze skrzyżowanymi palcami nadal działa? Trudno powiedzieć, ale jeśli będziesz się bardzo modlić, może to po prostu zadziałać!

krzyż tatuaże

10. Małe białe kontury

palce skrzyżowane znaczenie tatuażu

Oto coś, czego nie widuje się często w projektach tatuaży – białe kontury. Mamy wrażenie, że biały atrament jest niedoceniany, jeśli chodzi o nowoczesne wzory tatuaży. Nie sądzisz, że ten tatuaż ze skrzyżowanymi palcami wygląda o wiele lepiej z powodu tego białego konturu??

11. Prosty & Prosty

palec krzyż wzory tatuaży

Tatuaże nie są prostsze niż to. To tylko ręka ze skrzyżowanymi palcami i wszyscy jesteśmy w porządku. Jeśli lubisz minimalizm, będzie to dobry pomysł.

12. Zrzuć winę na pecha

skrzyżowane palce tatuaż

Ten post właśnie wyjaśnił, co to znaczy mieć odcięte palce w szczęśliwym tatuażu ze skrzyżowanymi palcami. Rzeczywiście, posiekane palce oznaczałyby pecha!

13. Prawo na szyi

skrzyżowane palce tatuaż

Byłoby to dla nas dość dziwne miejsce na tatuaż z talizmanami na szczęście, ale każdy z nas ma inny gust, więc kto ma powiedzieć, co jest dobre, a co złe?

14. Trzymanie róży

wzory tatuaży z krzyżem palca

W tym momencie większość z was zauważyłaby, że wzór ze skrzyżowanymi palcami staje się wzorem. Jak interpretujesz znaczenie tego tatuażu? Jak myślisz, co to znaczy?

15. Rozplątywanie

wzory tatuaży z krzyżem palca

Dobra, musimy powiedzieć, że jesteśmy tym bardzo zdumieni. Uwielbiamy, jak tatuaż wydaje się rozplątywać na dole i ma wspaniałą grafikę, zastępując wszelkie potrzeby cieniowania w stylu akwareli. Kochamy to!

Czy czujesz się zainspirowany po zobaczeniu tych skrzyżowanych palców? Koniecznie sprawdź niektóre z naszych innych kolekcji tatuaży o tematyce szczęścia i wielu innych wzorów! Być może po prostu znajdziesz projekt, z którym będziesz się upadać na następną sesję tatuowania.