Izbové rastliny na terase – nápady na zelené zariadenie s kopnutím

izbové rastliny dizajn obývačky dizajn dekorácie typy rastlín konferenčný stolík drevo

Dekoratívne rastliny v nádhernom mestskom prostredí

Horúcou témou nášho online časopisu tento mesiac sú skvelé zelené terasy, ktoré boli začlenené do metropolitného prostredia. Tu je niekoľko ďalších skvelých príkladov.

Tieto príklady boli vybrané, pretože vyzerajú závideniahodne a zároveň môžu slúžiť ako veľký vzor pre vás, našich čitateľov.

Rastliny na prvom obrázku sú pravdepodobne najnápadnejšími prvkami v tejto miestnosti. Ich efekt o to viac umocňuje veľký obraz na stene, ktorý taktiež ukazuje kvetinový, aj keď abstraktný charakter. V opačnom prípade máte k dispozícii priestor na grilovanie, ktorý môže doslova zmiznúť za obrazom, jedálenským stolom a všetkým bežným kuchynským vybavením. Vďaka minimalistickému vybaveniu si však kvetinové vázy a rastliny skutočne prídu na svoje.

Izbové rastliny na terase alebo v interiéri ako akcenty a dekoratívne prvky

izbové rastliny na terase jedáleň zdobiace druhy rastlín

Veranda je tiež miestnosťou s otvoreným pôdorysom, ktorá spája priestor na kávu a kuchyňu. Tu vidíte skvelý kútik, kde si môžete oddýchnuť od každodenného stresu. Aj tu pôsobia veľké rastliny citeľne upokojujúco a pôsobia súčasne ako súčasť dekorácie.

Otvorený obývací priestor – plán

izbové rastliny nápady na vybavenie obývačky otvorený obývací priestor

Druhý príklad je exotický a doslova luxusný. Tu môžete vidieť Corcovado v Rio de Janeiro. Ale taká otvorená terasa s nádherným výhľadom by sa dala použiť kdekoľvek na miestach so skvelým výhľadom a teplým podnebím. Nasajte to najlepšie z prostredia v atmosfére tejto terasy. Krajina vyzerá ako druh prírodnej akcentovanej steny a zelené prvky vo vnútri sú chápané ako akcenty, ktoré im zodpovedajú.

Terasa a obývací priestor

izbové rastliny na terase palmy nápady na dizajn terasy nábytok do obývačky

Druhy paliem na terase

izbové rastliny na terase palmy nápady na dizajn terasy drevený nábytok

Obyvatelia ďalšej veľkej terasy sa cítia ako v zavesenej sklenenej klietke uprostred veľkého mesta. V tomto prípade sa zdá, že si človek užíva praktický a drsný charakter mesta. Pretože aj zariadenie je navrhnuté týmto spôsobom. Iba drevené povrchy poskytujú trochu viac tepla, aby ste mohli povedať, že ste doma. Tieto sú však zarámované v prísnych, takmer futuristických rámoch. Čierny lak je tiež zapísaný do hrubého a prísneho obrazu. Jedná sa o terasu s mimoriadne mužným charakterom. Priemysel tiež dominuje vo vybraných vintage predmetoch, ktoré tu slúžia ako dekorácia.

Zasklená terasa s výhľadom na mesto

izbové rastliny zasklená terasa dizajn dizajn terasy

Jedáleň a kuchyňa

izbové rastliny zasklená terasa dizajn palmy nápady na dizajn terasy

Pultové a kuchynské skrinky

presklená terasa dizajn nápady nápady na dizajn kuchynskej dosky základné skrinky drevo