Nápady na úložný priestor a kreatívne nápady na bývanie – drôtené police do každej miestnosti

 nápady na bývanie nápady na úložný priestor nápady na zariaďovanie kuchyne nástenná polica drôtená polica

 Nápady na úložný priestor, ktoré by ste mohli ľahko využiť vo svojej domácnosti

Akú prvú asociáciu spájate so slovom „drôtené police“? Mám na mysli úložný priestor v garáži!

Ale chcem zmeniť túto všeobecnú myšlienku a prinútiť vás, aby ste police považovali za niečo elegantné, moderné, užitočné, plné významu a štýlu..

Ste na to pripravení??

Drôtené police v kuchyni

Keď sa pozerám na tento obrázok, myslím na šťastné miesto. Jemné ružové farby, zelená, biela a strieborná farba kovov spolu ladia tak krásne, že takmer zabúdate, že sa jedná o kuchynskú riadiacu jednotku. Je úžasné, ako tieto police harmonizujú s kovmi mikrovlnnej rúry, ako aj s hrncami a panvicami. Táto elegantná jednotka je taká elegantná a tak úplne užitočná a má v kuchyni dôležitý účel.

11 drôtených políc pre každú izbu vo vašej domácnosti

nápady na úložný priestor nápady na bývanie nápady na drôtené police nápady na kuchyňu v kuchyni

Kombinácia kovu a dreva môže pôsobiť veľmi nudne, ale aj tu platí kontrast. Toto farebné spojenie je dokonalé a ideálne na zobrazenie nádherných dosiek a špeciálnych jednotiek.

Schopnosť hrať sa s výškami políc je tiež veľmi praktická a prináša kovovú konštrukciu celej jednotky. Je to práca spoločnosti Tvorba interiérov medziposchodí.

Extra úložný priestor v kuchyni

kuchynské zariadenie úložný priestor nápady bývanie nápady drôtené police praktické

Štýl skrinky týchto prvkov bol dosiahnutý použitím drôtených stoličiek, ktoré sú skutočne špeciálne. Zažite slobodu skryť tu niektoré veci a zároveň ich zobraziť. Otvorená plocha na strope prichádza ideálne a veľmi dobre napodobňuje prírodné prvky hornej police. To vytvára úžasnú rovnováhu. Túto krajinu elegantne milujem a tiež by som ju označil za modernú a užitočnú.

Drôtená polica v rustikálnej kuchyni

kuchynský dizajn nápady úložný priestor nápady živé nápady drôtené police

Táto polica je rovnaká ako predchádzajúca, ale v úplne inom štýle. Vďaka námornému vzhľadu vyzerá oveľa krajšie. Tkané koše sú veľmi užitočné a je na nich krásne, že sa k sebe nehodia.

Toto je určite víťazný pohľad na námornú kuchyňu

kuchynské zariadenie úložný priestor nápady bývanie nápady drôtené police koše boxy

Drôtené police do obývačky

Po prvé, obdĺžnikové riadiace jednotky sú veľmi obľúbené a tento príklad tiež ukazuje, prečo sú. Námestia ponúkajú dostatok vizuálnych vyrušení a to hovorí o modernom vzhľade. Obdĺžnikový priestor medzi stropom a podlahou je skutočne svieži. Teraz sa pozrime na perfektný styling! Knihy sú usporiadané podľa farby a nie podľa typického abecedného poradia, čo skutočne vytvára vizuálne príťažlivý vzhľad. [Obrázok od Dehn Bloom Design]

Hodí sa k drôtenej polici v obývacej izbe?

dizajn obývacej izby nápady na úložný priestor nápady na bývanie drôtené police polička na knihy

Tu máme ďalší mix drôtu a dreva a funguje to veľmi dobre. Milujem, že nemusia byť použité všetky police. Niektoré sú k sebe vertikálne veľmi blízko. Tieto dizajnové prvky dodávajú tak veľkým vizuálnym prestávkam také veľké jednotky, aké vidíme vyššie. Je to čerstvé a nové a určite to prispeje k celkovému elegantnému zážitku.

Čo nesedí, je vyrobené tak, aby pasovalo

obývacia izba dizajn nápady úložný priestor nápady bývania drôtené police drevo

Tu vidíme veľmi jednoduchú a minimalistickú jednotku. Môžete vidieť, ako je účinný, keď funguje ako rozdeľovač miestností. Tieto modulárne jednotky sú také skvelé, že sa dajú veľmi ľahko pohybovať v rôznych smeroch. Zvlášť sa mi páči, že časť tejto jednotky zostáva minimalistická s monochromatickými knihami na policiach. Ukazuje však tiež živý dotyk s organickými tvarmi, ktoré sú tam rozložené. [Obrázok prostredníctvom Hviezdny prach]

Štýlové drôtené police je možné použiť aj ako oddeľovače miestností vo vašej obývačke

dizajn obývacej izby nápady na úložný priestor rozdeľovače do obývačky drôtené police polička na knihy

Drôtené police do spální, kúpeľní a pracovných priestorov

Áno, je to rovnaká kovová polica, akú ste videli v predchádzajúcich dvoch kuchyniach. V spálni našiel také fantastické využitie a stále vyzerá nádherne. Do tejto jednotky môžete uložiť televízor, príslušenstvo, knihy a taktiež máte priestor na líčenie. Naozaj zaujímavé na tom je, že riadiaca jednotka je neutrálna a ako ste už sami mohli vidieť, dá sa použiť kdekoľvek.

Čo je možné dať na poličku vyrobenú z drôtu

nápady na bývanie v spálni, nápady na úložný priestor, nápady na drôtené police, úložné koše

Táto mini kancelária je taká funkčná, že sa takmer vpíše na stenu. Vďaka drôtenej poličke sa zdá, že celá vec pláva, a ďalšie používanie stoličky Ghost prispieva k tejto ľahkosti vzhľadu. Je to skvelý spôsob, ako využiť malé priestory. Takže nielenže vyzerajú krásne, ale sú aj skutočne užitočné. [Obrázok prostredníctvom Mezanínové interiéry]

Nástenná polica vyrobená z drôtu a drevených panelov v pracovni

študovňa obývačka nápady úložný priestor myšlienka drôtená polica pracovný stôl

Tento vidiecky elegantný vzhľad vyzerá v kúpeľni nádherne. Poličky sú klasické, vidiecke a zaujímavé bez toho, aby boli príliš zaťažujúce. Predstavujú jemné „delikatesy“, ktoré sa nádherne hodia k záhadnému zrkadlu. Je to tiež skvelý spôsob, ako predvádzať krásne veci, ako sú parfumy. [Obrázok Život na vidieku]

Štýlové riešenie pre vašu kúpeľňu

zrkadlo do kúpeľne, nápady na bývanie, nápad na úložný priestor, drôtená polica

Tento konečný vzhľad je veľmi pôsobivý a skutočne dokazuje, že drôtené police by sa dali použiť na nespočetné množstvo rôznych spôsobov. Dotyk zelene v rastlinách je úžasný a obzvlášť sa mi páči prechody medzi rôznymi miestnosťami. Rozmanitosť je najlepšia! Polička by mala kombinovať funkciu a úložný priestor súčasne! Žiadny z týchto aspektov by nemal chýbať. [Obrázky sú z Apríl a máj]

Estetické a praktické zároveň

nápady na bývanie chodba dizajn schodisko úložný priestor nápady stena dizajn drôtené police

Dúfam, že teraz chápete, aké krásne a jedinečné police skutočne môžu byť. Dajte im šancu naplniť váš domov sviežosťou!