Navrhnite strop – ako vzorované tapety?

stropný dizajn tapety vzor srdce farebné

Ako môžete navrhnúť strop

Je možné, že stropné tapety už nie sú v móde. Zdá sa, že toto desaťročie je viac o stenách. Zdá sa však, že medzi tým prevládala tendencia. Keď ste sa dostali do bodu, kedy sa zdá, že je potenciál tapety vyčerpaný, potom je načase zmeniť interiér.

Mnoho dizajnérov, ako napríklad Emily Mughannam z EM Design Interiors, považuje strop za piatu stenu. Prečo teda vynechať ich výzdobu?

Pevne verí, že vybavenie stropu odvážnym tapetovým papierom je dôkladne úspešným krokom. Tieto na bokoch sú veľmi vážne. A tak ju na strope napadlo niečo skutočne „sladké“.

Navrhnite strop: Skvelé tapety na strop nasmerujú váš pohľad nahor

geometrický vzor tapety pre dizajn kúpeľňového stropu

V tejto miestnosti návrhári pocítili nutkanie jasne rozlišovať medzi papierom a kameňom. Vzory na stene chceli použiť pre zaujímavejší vzhľad. Ale zároveň chceli, aby nebol narušený dojem z prírodnej krásy kameňa. To povedala Katelyn Grooms. Pripomína tiež, že pri pridávaní tapiet na strop je zásadná veľkosť. Musia sa javiť ako vhodné. Takže pre tapety pre malú toaletu bolo rozhodnuté použiť zodpovedajúcim spôsobom menšie vzory. Táto tapeta navyše nevykazuje žiadnu orientáciu, a tak vás nerozptyľujú prírodné línie architektúry.

Jedna vec je pokryť vysoký strop odtlačkom a druhá – vytvoriť v miestnosti humánnu atmosféru. Ale ten strop je dosť nízky. To môže zastaviť majiteľov domov, ktorí nemajú radi dobrodružstvo. Neboj sa! Strop je jedným z najlepších miest na vyskúšanie tapiet. Pozadie tapety je v tomto prípade svetlé. Strop tak nebude pôsobiť nižšie, ako v skutočnosti je.

V ďalšej miestnosti môžete vidieť jasné oddelenie a fungovalo to úžasne. Ak by ste nechali obe tapety zlúčiť, mali by ste problém. Ak by boli spojené, vzory na plátnach by pravdepodobne vyzerali nevhodne. Oddelením týchto prvkov veľkými modrými stenami si skutočne prišli na svoje.

Dizajnér Elizabeth Gordonová

obývacia izba stropný dizajn tapety vzor nápady deco

Ďalej vidíme spisovateľskú izbu. Spí pod dekou, ktorá je potiahnutá ozdobami Fornacetti. Potom už len ťažko možno poprieť, že takéto riešenie je v spálni presne na správnom mieste.

Ivonne Ronderos Interiéry DKOR zdá sa súhlasiť. Steny v tomto modernom dome sú podľa nej čisté a biele. Textúra a vzor sú na strope vyhradené.

Dizajn steny a stropu

spálňa detská izba stropný dizajn vzor farebných tapiet

Hovorí, že by ste mali byť odvážnejší častejšie a menej zdržanliví. Človek by mal riskovať a stáť si za nimi. Nemali by ste robiť príliš veľa efektných rozhodnutí na jednom mieste, ale jedno je úplne v poriadku!

V tejto miestnosti sú tapety na strope dielom interiérovej dizajnérky Erin Martin a Architekti SB. Niet pochýb o tom, že ohrieva atmosféru v miestnosti. Chcete nejako zmerať ich účinok? Zakryte hornú časť obrázku rukou a potom ho rýchlo odstráňte. Život, ktorý pridáva, je jedinečný.

Teplá atmosféra v miestnosti

spálňa detská izba stropný dizajn farebné tapety geometrické vzory

Tu máme pracovnú oblasť v dome. Interiérový dizajnér Annsley McAleer z Annsely Interiors chcel tomuto malému priestoru dodať viac farby. Zvláštnosťou je, že takmer všetky steny boli pokryté skriňami a oknami. Rozhodnutie bolo prijaté pre zelenú v zmysle vzrušujúcejšieho obrazu. Myslím si, že použitie nástennej tapety so svetlejším pozadím spôsobí, že strop bude pôsobiť vyššie a zdvihne zrak.

Zelená v zmysle vzrušujúcejšieho obrazu

Farebné geometrické vzory, dizajn stropu, študovňa a nástenné maľby

McAleer pripomína, že strop je zvyčajne menej štvorcový ako steny. Za málo peňazí by to urobilo silný dojem.

Uvažujete aj o tapetách na strope do svojej izby? Páčil sa vám obzvlášť jeden z nápadov tu??