Objavte nový katalóg Ikea 2016 aj online!

Štýlové nápady s nábytkom Ikea 

Nový katalóg Ikea na rok 2016 je už vonku a všetci sa skutočne ponáhľajú vyjadriť o tom svoj názor. My tiež, samozrejme. S čím prišli dizajnéri IKEA tento rok? Práve tieto veľmi malé zmeny a vylepšenia považujeme za obzvlášť vzrušujúce. Cítite to rovnako??

Tiež sme okamžite prišli s niekoľkými kreatívnymi nápadmi s nábytkom IKEA. Chceme vám ich predstaviť. Možno ich môžete použiť alebo implementovať vo svojom dome.

Nový katalóg Ikea 2016

nový katalóg Ikea online 2016 Nábytok Ikea

Tešíme sa na nový nábytok Ikea

nový katalóg Ikea online 2016 Obsah Nábytok Ikea

Stačí postaviť poličku …

Zostavenie police je jednou z najľahších vecí, ktoré je možné s modulmi IKEA urobiť. Tu však už máte možnosť prejaviť veľa fantázie a prispôsobiť stavbu svojim vlastným požiadavkám.

Modulárne knižnice Ikea

nový katalóg Ikea online 2016 Polica do obývačky s nábytkom Ikea

Tento rok je spolu s novými návrhmi políc aj zaujímavý rám dverí. Môžete to zabudovať a pôsobiť dojmom, že je polica integrovaná do steny. Vyzerá to vznešenejšie. Takáto polica nepokazí jednotný vzhľad vo vašom dome. Pre väčší lesk a svetlejší vzhľad pridajte ozdobné lišty!

Skvelá pinboard

K dispozícii sú tiež nové modely týchto skvelých kolíkových dosiek z IKEA. Vezmite si niektoré z nich hneď, ak chcete. Môžu slúžiť ako skvelá dekorácia v škôlke alebo v domácej kancelárii. Takéto kolíkové dosky dodávajú štruktúre miestnosti. Majú neutrálny účinok, a preto sú nádherným zázemím pre realizáciu vlastných dekoratívnych myšlienok.

Praktická nástenka do pracovne alebo detskej izby

nový katalóg Ikea online nábytok do detskej izbičky

Extra úložný priestor

Vytvorenie úložného priestoru je jedným zo špeciálnych talentov IKEA. V tejto sezóne je tu opäť séria praktických boxov a košov, ktoré je možné distribuovať na regáloch. To zaisťuje viac úložného priestoru. Ak sa vám výsledný fragmentovaný vzhľad nezdá byť príťažlivý, potom môžete police ozdobiť závesom alebo iným prekladaním. Medzi ponukami IKEA nájdete aj veľa zodpovedajúcich predmetov.

Úložné boxy Ikea pre viac úložného priestoru v skrini

nový katalóg Ikea online 2016 úložné boxy šatník úložný priestor

Rýchly a opakovane použiteľný dizajn kuchyne

Pre tých z vás, ktorí majú byt na prenájom, IKEA teraz pripravila skvelé ponuky do kuchyne. Nový nábytok pre túto oblasť sa veľmi ľahko montuje a demontuje. Samozrejme si ich môžete ľahko vziať so sebou, keď zmeníte domov.

Kuchynský nábytok Ikea

nový katalóg Ikea online Kuchyňa vybavená kuchynskou linkou Ikea

Funkčný jedálenský kút

Funkčne zariadiť malú jedáleň nie je také ťažké. Okrem skvelých a pohodlných stolov existujú aj zaujímavé jednotky pre dizajn stien. Štrukturujú ho a dodávajú mu veľmi zvláštny dekoratívny charakter.

Navrhnite kompaktný jedálenský kút pre 2 osoby

nový katalóg Ikea online jedálenský stôl so stoličkami

Modulárna kuchyňa

Modulárny charakter ponúk kuchyne a jedálne z IKEA je skutočne citeľný. Vďaka tomu získate veľmi atraktívny industriálny štýl. To sa perfektne hodí k kuchynským spotrebičom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré sú v súčasnej dobe tak obľúbené.

Moderná kuchyňa Ikea má priemyselný charakter

nový katalóg Ikea online Kuchynský nábytok a doplnky Ikea

Aktuálne vitríny

Na vitríny sa dlhé roky akosi zabúdalo. IKEA ich však vrátila na svetlo. V novom katalógu prichádzajú v atraktívnom dizajne a sú samozrejme super funkčné.

Vitríny sú opäť súčasťou trendového nábytku do obývačky

nový katalóg Ikea online vitrína do obývačky

Toto a ešte oveľa viac nájdete v novom katalógu Ikea online …

Katalóg Ikea online 2016, čo je novénový katalóg Ikea online Novinky z Ikea nový katalóg Ikea online 2016 úložné boxy Kúpeľňový nábytok Ikea nový katalóg Ikea online 2016 úložné boxy šatníknový katalóg Ikea online 2016 úložné boxy s extra úložným priestoromnový katalóg Ikea online jedálenský stôl rozkladací, ktorý šetrí miesto nový katalóg Ikea online 2016 jedálenský stôl so stoličkaminový katalóg Ikea online Nábytok do obývačky Ikea nový katalóg Ikea online klasický nábytok do jedálne drevo nový katalóg Ikea online modulárne kuchynské kuchynské skrinky biele

nový katalóg Ikea online dizajn stien, vitríny nábytku Ikea