Penthouse apartmán v centre Ríma – zažite kúsok domácej romantiky

Už ste snívali o strešnom apartmáne??

„Poetický byt“ od architekta Carola Vannini je malý, rafinovaný strešný byt v Trastevere, rímskej štvrti. Vo všetkých detailoch interiéru je cítiť neustálu snahu o poéziu, ktorú by mladý architekt rád realizoval v každej oblasti života. Má za sebou už niekoľko úspešných projektov, ale tento na nás urobil obzvlášť silný dojem. Byt sa nachádza v starej budove typickej pre túto časť mesta a prešiel kompletnou rekonštrukciou. Romantický stredoveký nádych bol úplne zachovaný a reinterpretovaný. Klenutý strop a arkády v snehobielej farbe pripomínajú starobylé kostoly a dodávajú atmosfére trochu posvätný nádych. Byt bol zároveň zariadený veľmi moderne a minimalisticky. Aj skutoční puristi sa tu budú cítiť veľmi príjemne, najmä ak majú radi prirodzenú jednoduchosť a sebestačnosť. Celý koncept vychádza z hesla: „Menej je viac“ a vytvára bezproblémovú, neformálnu vizuálnu a haptickú harmóniu.

Jediné odtiene farieb, ktoré je možné v podkrovnom byte objaviť, sú biela, hnedá, svetlo šedá a krémová. Hladké pre oči, upokojujúce pre dušu. Akonáhle prekročíte prah, dostanete sa do prúdu, ktorý vás prevedie celým obytným priestorom. Nábytok je obmedzený na niekoľko kusov, ale je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a má ergonomický dizajn.

Elegantný strešný apartmán v centre Ríma

strešný byt rím malý byt arkáda minimalistický interiérový dizajn oválny jedálenský stôl

Obývacia izba je zaliata svetlom a od balkóna je oddelená posuvnými sklenenými dverami bez prahov. Ostatné obytné priestory pôsobia nemenej útulne a veselo – spálňa, pracovňa, jedáleň a kuchyňa. Pozývajú vás snívať, písať poéziu, relaxovať a zdržiavať sa. Poetická duša sa tu cíti bezpečne a v dobrých rukách, podporovaná a chápaná.

Bezproblémový prechod z obývačky na balkón

Zariadený prízemný obývacia izba balkón biela sedačka okrúhle kovové bočné stolíky

Jedná sa o podkrovný byt pre básnikov-bohémov v srdci mladých a mladých, ktorí vždy dávajú životu osobitý, poetický význam. Tu môžete skutočne zažiť autentickú atmosféru večného mesta a zároveň nájsť konečné útočisko pre seba. 

Vydajte sa s nami na pohodovú prehliadku bytu a ponorte sa do tejto romantickej oázy pohody!

Útulné posedenie pre skutočných knihomoľov

knižnice gauč laminát biele steny malý podkrovný byt

Ergonomické stoličky Panton podporujú príjemný pracovný proces doma

malý penthouse minimalistický interiérový dizajn biele steny panton plastové stoličky pohovkové knižnice

Užite si snové chvíle vo dvojici

malý penthouse biele pantónové stoličky balkónový nábytok posuvné dvere

Menej je často naozaj viac!

strešný nábytok rím obývacia izba okrúhle bočné stolíky krémovo biele vankúše na sedenie hnedé balkónové posuvné dvere

Penthouse obývacia izba balkón balkón balkón posuvné dvere okná od podlahy k stropu

knižnice gauč biele okrúhle konferenčné stolíky panton platik stolička obývačka

biele steny laminát svetlé drevo minimalistický interiérový penthouse

malý podkrovný byt rím biele steny béžový jedálenský stôl oválna dekorácia stolu drevo

malá kuchynka penthouse ploché biele skrinky pracovná doska sivý laminát       podkrovný byt rímska spálňa biele steny minimalistický interiér manželská posteľ nástenné svetlá okrúhly bočný stôl