10 podivných spôsobov, ako zarobiť na výhodách technológií inteligentných telefónov vo vašej domácnosti

 technológie inteligentných telefónov v dome originálny luster10 podivných spôsobov, ako využiť výhody technológií chytrých telefónov v domácnosti

V našom neustále sa meniacom a technologicky riadenom svete sa každý obracia na inteligentné technológie. Môže ísť o mobilný telefón vo vrecku alebo o ventiláciu v hotelovej izbe. Existuje 10 jednoduchých spôsobov, ako inovovať svoj domov.

To vám umožní ušetriť energiu a peniaze a dosiahnuť mnoho vylepšení v každodennom živote.

Pozrite sa na nápady uvedené nižšie, pretože niektoré z nich môžu navždy zmeniť váš život

technológie inteligentných telefónov interná ovládací panel

1. Ako vám technológia inteligentných telefónov môže pomôcť zlepšiť váš životný štýl.

Myslite na video, databázy, telefón, Wi-Fi, klimatizáciu a osvetlenie! To všetko môže zefektívniť vaše domáce úlohy a zaistiť úplné pohodlie pre vašu rodinu.

Nové technológie teda zostávajú takmer neviditeľné 

technológie inteligentných telefónov v dome elegantný odsávač pár vyrobený z ocele

2. Obnovte diaľkové ovládače vo vašej kuchyni

Kuchyňu je možné tiež vnímať ako „ovládací panel“, pokiaľ ide o varenie, jedenie a diskusie doma. Budete prekvapení, ako sa technológie inteligentných telefónov zhodujú s vašimi obľúbenými predmetmi, sudmi a povrchmi na varenie. Mnoho domov tam má svoje štartovacie tablety alebo klávesnice, pomocou ktorých sa dá dostať aj na ďalšie miesta v dome. Iní ľudia chcú použiť zariadenia na obrazovke na prieskum svojich zariadení na internete alebo na hľadanie obľúbených programov v televízii.

Diskrétny monitor na stene nijako neruší tradičné zariadenie

technológie inteligentných telefónov v dome kuchynské zrkadlo a pracovná doska v mramorovom vzhľade

3. Šetrite energiu a kontrolujte bezpečnosť kuchyne

Stále existujú ľudia, ktorí veria, že super moderná technológia v kuchyni je len pre ľudí, ktorí chcú na všetko diaľkové ovládanie. Vďaka špičkovým zariadeniam je skutočne možné zaručiť bezpečnosť rodiny. Indukčné varné platne sú len jedným príkladom. Takáto doska produkuje teplo iba vtedy, ak sa jej dotknete. Nie je to tak, čo si myslíte, že je bezpečnejšie a ekonomickejšie?

4. Inteligentné pohodlie telefónu, nech ste kdekoľvek

Vo svete technológií inteligentnej domácnosti je samozrejme na výber široká škála. Musíte si vybrať a použiť najvhodnejšie riešenia pre vás. Niektorí z vás si môžu myslieť, že Smart Security System s diaľkovým ovládaním je prehnaný. Pre vašich tínedžerov, ktorí sa musia dostať domov pred vami, by to mohlo byť veľmi užitočné.

Ušľachtilé textúry a materiály a štipka hi-tech

technológie inteligentných telefónov v domácnosti voľne stojaca vaňa z bielej keramiky

5. Diaľkovým ovládaním ovládajte vodovodné batérie a vaňu

Takýmto spôsobom si môžete na diaľku skontrolovať podmienky v kúpeľni. Môžete nastaviť množstvo vody, teplotu, zvuk a obľúbenú hudbu. Pre každého jednotlivého používateľa môžete dokonca nastaviť program s jeho obľúbenými doplnkami vrátane hudby z reproduktorov. Rozprávka, však??

Inteligentné kúpanie vo veľkom štýle

technológie inteligentných telefónov v dome elegantná sprchová kabína so vstavanými svetlami

6. Šetrite vodu jednoduchým spôsobom

Užívať si kúpeľňu je jedna vec a mesačný účet – druhá. S inteligentným príslušenstvom môžete použiť menej vody bez toho, aby ste znížili vplyv prietoku vody a kvalitu kúpeľa. Vodný tok môžete aktivovať bez toho, aby ste sa ho dotkli, a teplotu vidíte na LED lampe.

7. Ochlaďte a vytopte svoj domov inteligentným spôsobom

Pre mnohé rodiny je to kritický bod vo využívaní elektrickej energie a zvyčajne sa spája s najvyššou spotrebou. Inteligentné technológie je možné použiť na diaľkové ovládanie teploty v miestnostiach a intenzity práce zariadení. Niektorí z nich sa z toho môžu „poučiť“ a často sami automaticky vykonávajú opakujúce sa akcie.

Čerstvý vzduch a veľa denného svetla

technológie inteligentných telefónov v dome pokryté verandou, drevom obloženým stropom

8. „Inteligentné“ chladenie a vykurovanie prostredníctvom architektúry a dizajnu

Hlavnou starosťou je umiestnenie okien a dverí takým spôsobom, aby sa dali prirodzene vyhrievať alebo chladiť bez ďalších pomôcok. V tomto prípade je možné pozorovať pohyb nebeských telies, smer vetra a mnoho ďalších faktorov.

Dotyk severskej elegancie

technológie inteligentných telefónov v dome vysoké stropné klenby zo svetlého dreva

9. Inteligentné inovácie na ceste k domácemu dizajnu

V tomto smere existuje mnoho inovácií, ktoré stále neboli prispôsobené každodennému domácemu životu. Už by ste mohli mať konferenčný stolík, ktorý by mohol ovládať zariadenia vo vašom dome a tiež by umožňoval prístup na internet. Väčšina ľudí má vo svojich predstavách o rozšíreniach a inováciách v tomto ohľade stále veľmi ďaleko.

Ultramoderný konferenčný stolík

technológie inteligentných telefónov v dome ultramoderný bočný stôl

10. Automatizácia v každom rohu vášho domova

Okrem technológií pre smartfóny sú medzi ľuďmi veľmi obľúbené aj automatické zariadenia. Máte na mysli sci -fi z 80. rokov? Mnohé nápady pre domácnosť už boli zrealizované.

Ako odvážne zvládate inovácie? Urobili ste v poslednom čase takú investíciu a vyplatila sa alebo nie??

Inteligentná technológia a tradícia majú za následok štýlový interiérový dizajn od spoločnosti Scripps Networks, LLC.

technológie inteligentných telefónov v dome - tyrkysové tóny a teplé svetlo