13 štýlových vstavaných políc s veľkým rozmerom

štýlové vstavané police dizajnér nápad bielyŠtýlovo vstavané police – ušetrite priestor a urobte svoj byt jedinečným

Poličky pravdepodobne nebudete používať iba na ukladanie kníh, ale aj na zobrazovanie ďalších položiek. Vstavané police ušetria veľa miesta vo vašej domácnosti, pretože sú inštalované priamo do steny. Napriek tomu ponúkajú veľký priestor na knihy a ďalšie cenné predmety.

Pripravili sme pre vás niekoľko dobrých príkladov. Budú vás inšpirovať k novým, sviežim a kreatívnym nápadom. Bez ohľadu na to, či sú integrované alebo nie – police môžu byť dokonalým dekoratívnym prvkom v interiéri. Presvedčte sa sami!

štýlové vstavané police – optimalizujte svoj obytný priestor

vstavané police biele stojacie lampy na knihy

Vytvorte jedinečnú atmosféru šikovným miešaním štýlovštýl mix pop art klasické knihy krb biela

Využite výšku miestnosti až po strop vstavané police rebrík na knihy prakticky šetriaci priestor

Poličky po celej stene vám pomôžu udržať vo veciach poriadok vstavané police biely nábytok dekorácia kvetovPrakticky môžete využiť priestor na oboch stranách okna vstavané police biele čierne knihy červené akcentyVstavané police sa veľmi dobre prelínajú s prostredímštýlové vstavané police knihy starožitný krbFarebné knihy a dekoratívne prvky oživia obytný priestor štýlovo vstavané poličky knihy prakticky modernéDrevo vždy vyzerá vznešene štýlové vstavané police knihy dekorácia na stenu drevoSkombinujte farbu police s farbou pohovky štýlové vstavané police dantik taniere svetlo zelenéSymetria je zárukou krásy a estetiky štýlové vstavané police nápady na výzdobu rámová pohovkaVďaka harmonickým farbám a nábytku bude miestnosť pôsobiť väčšia  štýlový vstavaný policový krb biely krbPolice ako dekoratívne prvky – štýlové a originálnepoličky pre dizajnérov, okrúhle dekoračné prvky