34 krbov so zasklením – najlepšie nápady pre moderný domov

Presklené krby moderný byt dramatický tmavý interiér

34 krbov so zasklením – najlepšie nápady pre moderný domov

Definícia „domu snov“ sa môže líšiť od osoby k osobe. Zatiaľ čo niektorí preferujú tradičný a luxusný byt, ktorý ponúka teplé a príjemné prostredie, iní milujú moderné elegantné a inteligentné prostredie, ktoré spravidla tiahne okolo minimalistického nábytku..

Napriek tomu existuje niekoľko základných prvkov dizajnu, na ktorých sa väčšina z nás môže zhodnúť ako na univerzálnosti. Krásny žiariaci krb je rozhodne jednou z obľúbených možností, ku ktorým väčšina ľudí má jednoznačný vzťah. Krb pre mnohých stelesňuje myšlienku ideálneho bývania a nie málokto si váži túžbu začleniť ho do svojich vlastných návrhov izieb..

S rozvojom nových technológií a rastúcou rozmanitosťou v oblasti interiérového vybavenia sa výrazne zmenil aj tvar komínov. Moderné krbové systémy sa okrem iného vyznačujú ergonomickým, elegantným, trendovým a energeticky úsporným dizajnom. Sklenené dvere a čelá sa stali neoddeliteľnou súčasťou týchto návrhov orientovaných na budúcnosť. Prezentuje sa tu obrazová zbierka interiérov, v ktorej krby so sklenenou fasádou vynikajú ako kombinácia bezpečnosti a štýlu..

Vstavaný krb a vedľa neho biele relaxačné ležadlo

krby so zasklením moderný byt biele relaxačné ležadlo

Útulná obývačka vybavená vstavaným krbom

presklené krby moderný byt drevená stolová sedačka

Tradičný dizajn obývačky – pohodlný nábytokkrby so zasklením moderný byt tradičná teplá atmosféra

Elegantný, trendový apartmán s plynovým krbom

Glazované krby moderný bytový kožený nábytok

Spálňa má výhľad na pláž – moderné ohniskopresklené krby moderný byt spálňa posteľ kamenná stena

Trblietavá strieborná stena upúta pozornosť

Glazované krby postavené v modernom byte lesknú iskry  Moderný dizajnový krb obložený sklomPresklené krby moderný byt dramatické pôvodné zariadenieMasívny kamenný krb v útulnej obývačke

krby so zasklením moderná plochá kamenná stena kreslo pohovka

Lesk „triedy“ v sklenenom ráme!

Väčšina súčasných domov sa zvyčajne môže pochváliť plynovými krbmi, ktoré nielen pomôžu naplniť miesto teplom, ale vytvoria aj jedinečné vizuálne kontrasty. Vďaka svojej prirodzenej povahe bývajú krby veľmi pútavé, a preto vynikajú ako pútavé oči bez ohľadu na to, kde sú umiestnené. Väčšina lineárnych plynových krbov je vybavená sklenenou prednou časťou, ktorá môže byť nápomocná niekoľkými spôsobmi. Z čisto estetického hľadiska sa však tieto typy krbových systémov dajú skvele kombinovať s moderným nábytkom, najmä preto, že sklo je materiálom, ktorý sa v súčasnosti v bytovom dizajne široko používa..

Elegantná a prakticky zariadená obývačka

Presklené krby moderný byt kožené rohové sedacie kreslo

Elegantné, elegantné zariadenie domácnosti – nízky nábytok

krby so zasklením moderný byt zamatová sedacia súprava koberec mäkký

Krásny vstavaný krb – mozaikové povrchy

Presklené krby moderný byt dramatická mozaika

Dobrá zmes skla, kameňa a dreva v optimálnych pomeroch môže zaistiť, že si vo svojej obývačke alebo spálni užijete čarovné prostredie – intímnu atmosféru, v ktorej budete sedieť alebo ležať pred nádherným žiarivým krbom so zasnenými očami, strávite veľa rozjímavých večerov.

Extravagantné zariadenie jedálne – moderné závesné svetlá nad jedálenským stolom – vstavaný krb s presklením

presklené krby moderný byt súčasný interiér

Teplé, útulné zariadenie – atraktívne oranžové záclony a pruhovaný koberec

Presklené krby moderný byt pohovka oranžové závesy

Elegantný obývací priestor – vstavaný krb s presklením

Glazované krby moderný byt textúry šedej farby

Súčasný interiérový dizajn – nepriame stropné osvetlenie v spálni

krby so zasklením moderný byt sivé farby minimalistické

Biela rohová sedačka a dva bočné stolíky – dekoratívne a praktické

krby so zasklením moderné bytové nástenné zrkadlové guličkové svetlá

Čerstvý, útulný nábytok do obývačky – stojacia lampa z kovovej misy

presklené krby moderná plochá kovová misa stojacej lampy

Keď sú plamene umiestnené pod sklom, môžu tiež poskytnúť bezpečnosť

Iste by ste si priali, aby krb vo vašom byte bol žiarivým, útulným a teplým miestom, kde môžete v chladných dňoch relaxovať, pohodlne zabalení do vlnenej deky a popíjať svoj obľúbený nápoj. Pri tom majte na pamäti, že najdôležitejším aspektom dizajnu krbu je zaistiť, aby sa krásne plamene nerozširovali do zvyšku vášho domova! Preto sú sklenené fronty alebo dobre umiestnené sklenené dvere ideálnym riešením, ak sa nechcete obávať, že by z krbu mohli náhodne vyletieť malé kúsky uhlia, iskry alebo žeravý popol. Je to oveľa viac než len estetika, je to bezpečnosť, ktorú získate inštaláciou krbu so sklenenými dverami – a preto je tento tip absolútnou nevyhnutnosťou.

Útulný obývací priestor-okná od podlahy až k stropu

Glazované krby moderný byt koberec pohovka okno

Veľká izba zariadená v minimalistickom štýle

Glazované krby v moderných bytoch, drevené podlahy

Masívny drevený stôl v obývacej izbe – béžové nuansy

krby so zasklením moderný plochý stôl z masívu

Veľkému počtu majiteľov domov na celom svete neustále hrozí riziko požiaru a tisíce ročne utrpia zbytočné nehody len kvôli otvorenému dizajnu svojich krbových systémov. Odporúčame preto vždy zvoliť variant so sklenenými dverami, v ktorom sú forma a funkčnosť plynule prepojené.

Orientálny nábytok – nápadné dekoratívne akcenty

Presklené krby moderný byt kreslo stôl obrázok presklené krby moderný byt kuchyňa obývacia časť Krby so zasklením moderný byt sklenená doska stola oválneho tvaru krby so zasklením moderný byt kamenný múr krby so zasklením moderný byt nástenný zrkadlový krb

Šetrite energiu

Rovnako ako otvorené okno v zime môže spôsobiť, že sa vaše účty za vykurovanie dramaticky zvýšia, je aj spotreba energie otvoreného krbu, ktorý má zahriať celý okolitý priestor, oveľa vyššia. Z tohto dôvodu je uzavretá verzia so sklenenými dverami tou najlepšou voľbou, ak chcete dosiahnuť zlepšenie energetickej účinnosti a výrazné zníženie spotreby plynu a guľatiny. Krbové sklenené dvere a sklenené čelá sú vyrábané v najrozmanitejších tvaroch a modeloch a k dispozícii sú aj prevedenia, ktoré vám poskytnú 360-stupňový pohľad na plamene s úplným, absolútne bezpečným bezpečím a pokojom v duši..

krby so zasklením moderný byt lesklá čierna stena presklené krby moderný byt spálňa biele obliečky Krby so zasklením moderný byt vedľa čierneho stolíka

Navrhovanie krbu zahŕňa oveľa viac, ako sa na prvý pohľad zdá. Pred začatím akýchkoľvek zmien sa vždy poraďte s kompetentnými odborníkmi v oblasti protipožiarnych opatrení. Všetky návrhy – od nádherných kamenných krbov po fantastické lineárne plynové krby – fungujú úžasne dobre so sklenenou obálkou. Jednoducho prvotriedny klenot pre interiéry – tak za účelom ich ochrany, ako aj pre ich módny vzhľad!

krby so zasklením moderný byt teplé prostredie presklené krby moderný byt luster sedenie lavička Krby-so zasklením-moderný-byt-krb-rohová sedačka-zamat presklené krby moderný byt biela stolička kamenná stena kožená sedačka krby so zasklením moderný byt kamenný múr