Aktuálne interiérové ​​trendy 2014 – Osviežte svoj domov!

Aktuálne trendy v dizajne interiérov farby textúry materiály

Aktuálne interiérové ​​trendy 2014

Navrhovanie domu podľa osobných a dokonca aj podnikateľských prianí a potrieb je aktuálnym cieľom mnohých majiteľov domov. Doma vytvárate príjemnú a príjemnú atmosféru, aby si nielen rodinní príslušníci, ale aj hostia mohli vychutnať domácu útulnosť.

Aby sme mnohým z vás pomohli s návrhom interiéru, zozbierali sme a roztriedili fotogalériu z najnovších návrhov interiérov, ktoré sú súčasťou trendu 2014.

dávajte pozor na top trendy

Súčasné trendy v interiérovom dizajne kreslo z peria, teplé prostredie

Pokiaľ ide o trendy v interiérovom dizajne, existuje široká škála možností a návrhov. Mohli by aj tie najmenšie detaily vo vašom dome pôsobiť brilantne a elegantne. Vytvorenie najlepšej domácej dekorácie je však trochu zložité, keď je na trhu toľko úžasných, impozantných možností, z ktorých si môžete vyberať..

1. Drevo, plastové predmety a perie – kusy nábytku z dreva a plastu vytvárajú súčasný vzhľad vášho domova. Perie a obzvlášť Pávy bude nutnosťou v roku 2014. Nuž, perie všade, prosím!

Aktuálne trendy v interiérovom dizajne farebné žlté ležadlo

2. Žiarivé farby – tento dizajn je jedným z najočakávanejších na budúci rok. Väčšina majiteľov domov podporuje myšlienku dekorácie domu pridať do interiéru výraznejšie a sýtejšie farby – medzi inými patrí modrá, zelená, zelená, žltá a fialová..

Myslieť ekologicky!

Aktuálne trendy v interiérovom dizajne farby textúry zelená svetlá šálka

3. Izbové rastliny – Pridajte niekoľko kvetináčov, napríklad papradie, na vyváženie rôznych drevených prvkov vo vašom dome..

Prepracovanosť čiernobielo

Aktuálne trendy v interiérovom dizajne mramorový porcelán biela čierna

4. Zvieracie a mramorové výtlačky – to je skutočne fascinujúci živý nápad. Textúry s realistickými mramorovými výtlačkami!

Retro štýl

Aktuálne trendy v interiérovom dizajne farby textúry materiály retro umenie

Dráma a pôvab v modernom dome

Trendy v dizajne interiéru farby fialové lesklé osvetlenie stojacej lampy

   Ako nájdete tieto hrubé betónové steny v kombinácii s oranžovými detailmi? Aktuálne trendy v interiérovom dizajne farby textúry oranžové kreslá závesy šedá