Chladná atmosféra s originálnymi dizajnérskymi akcentmi v portugalskom bare

originálne dizajnérske akcenty v atmosfére portugalského baru

Chladná atmosféra s originálnymi dizajnérskymi akcentmi v portugalskom bare

Keď hovoríme o orientálnych inšpiráciách v kontexte návrhov západného dizajnu, často mi napadne jedna vec: boli zakázané takmer výlučne v zariadení nádherných japonských kuchýň alebo v relaxačnom prostredí ázijských kúpeľní podobných kúpeľom.

Pri zariaďovaní nočného klubu Bô Zen Bar v portugalskom meste Braga použili interiéroví dizajnéri z Central Arquitectos fascinujúce motívy a svojrázne zmesi materiálov s prevažne ázijskými vplyvmi. Toto krásne miesto na spoločenské stretnutia dostalo autentický a atraktívny interiér, ktorý kombinuje mramor a prvky z pozláteného kovu a vytvára príjemnú a príjemnú atmosféru..

Nápadné stropné osvetlenie

originálne-dizajnérske-akcenty-v-portugalskom-barovom-stole-stoličkách

Temné, dramatické prostredie

originál-dizajnér-akcenty-v-portugalčine-bar-tmavé-podlahy

Napriek tomu, že celá miestnosť je pútavá, je to jemne sieťovaný dizajn stropu, ktorý vyniká svojou vynikajúcou prítomnosťou. Dostatočné sedenie a nádherné používanie zrkadiel zvýrazňuje krásu interiéru. Dekorácia s drevenými detailmi pomáha nastoliť rovnováhu textúr, pričom diskrétne vstavané osvetlenie zohráva rozhodujúcu úlohu pri vytváraní pokojného prostredia. Zariadenie elegantne vyzerajúceho baru zanecháva myšlienku bezproblémovej integrácie moderných dekoratívnych prvkov a tradičných akcentov nábytku, ktoré za svoj dokonalý tvar vďačia jasným a elegantne definovaným líniám..

Jemným a nepostrehnuteľným spôsobom pozornosť návštevníkov okamžite upútajú esteticky zarámované umelecké diela, ktoré zdobia všetky steny. S jednoducho a vkusne usporiadanou predsieňou, ktorá označuje vchod, príťažlivou barovou zónou a súkromnou obývacou izbou vzadu, ktorá zostáva tajomne skrytá pred zrakmi, Bô Zen Bar kombinuje niekoľko fascinujúcich komponentov v jednom. Zdá sa, že tento bar je rafinovaný a roztomilý a očaruje dizajnom, ktorý je prinajmenšom rovnako opojný ako výstrely, ktoré si tam môžete dať.!

Veľká izba – Bô Zen Bar

originálne dizajnérske akcenty v portugalských barových odtieňoch hnedej

Moderné, ergonomické sedenie

originálne dizajnérske akcenty v portugalskom barovom osvetlení

Mäkké nepriame osvetlenie

originálne dizajnérske akcenty v portugalskom barovom nábytku pohodlne

Kombinácia rôzneho sedacieho nábytku

originálne dizajnérske akcenty v portugalskom bare v modernom štýle

Nízke okrúhle stoly

originálne dizajnérske akcenty v portugalskom bare dôverné

Nápojový bar – kožený povrch

originálne dizajnérske akcenty v portugalských žalúziách

Dizajnérsky bar v Portugalsku

originálne dizajnérske akcenty v portugalskom bare piteľné

Zložité dizajnové prvky a chladná dekorácia

originálne dizajnové akcenty v portugalských barových konferenčných stolíkoch

Viac fotografií z baru

originálne dizajnérske akcenty v portugalských barových podlahových lampách  originálne dizajnérske akcenty v portugalských barových podlahách originálne dizajnérske akcenty v očarujúcom portugalskom bare originálne dizajnérske akcenty na portugalských barových stoličkách originálne dizajnérske akcenty v portugalských barových kúpeľniach originálne dizajnérske akcenty v portugalskom bare zlé