Dokonale nastavte vstupný priestor – 5 cenných rád pre väčší poriadok a štýl

vstupný priestor perfektne nastavil tapetu s kvetinovým vzorom

Dokonale nastavte vstupný priestor

Jednou z najaktívnejších zón vo vašom dome je určite vstupný priestor. Väčšinou tomu nevenujeme zvláštnu pozornosť, ale keď sa nad tým zamyslíte, zistíte, že sa tam odohráva veľká časť nášho každodenného života. Tam prijmete svojich hostí a rozlúčite sa so svojimi deťmi do školy.

Pri vchode sú kabáty, dáždniky a topánky, bez ktorých rozhodne nemôžete ísť von, obzvlášť v tomto ročnom období. Áno, zima sa blíži. Toľko je už jasné. Možno sa pýtate, ako perfektne nastaviť vstupný priestor?

T6TFT498CQJ3

Váš vstupný priestor by mal nielen vyzerať upravene a upravene, ale mal by byť aj multifunkčný. Na to potrebujete kreativitu a niekoľko dobrých rád. Tu nájdete 5 cenných tipov na usporiadanie vstupného priestoru.

Čo robiť s kabátmi?

nastaviť vstupný priestor dokonale na bielom pozadí

Iste, môžete si nechať postaviť aj vstavanú skriňu na uloženie kabátu, ale čo keď žiadny nemáte alebo ho vôbec nechcete? Uistite sa, že neignorujete staré dobré háčiky na kabáty. Môžete ich jednoducho umiestniť do radov na stenu alebo na dosku v rôznych farbách a vzoroch. V dnešnej dobe nájdete širokú škálu háčikov na kabáty v každom štýle. Nájdite ten pravý pre svoj vstupný priestor a usporiadajte ho podľa svojho osobného vkusu. Nebudeš ľutovať.

Háčiky na kabáty pripevnite v rôznych výškach, ako je znázornené na obrázku

Perfektne nastaviť vstupný priestor otvorené police tkané koše

Nájdite štýlové skrine na topánky

ozdobte vstupný priestor dokonale rustikálnym nádychom hrubého dreva

Existuje mnoho dôvodov, prečo umiestniť skrinky na topánky na chodbu – už žiadne jednotlivé kusy ležiace okolo, už žiadny neporiadok, žiadne nepovolené hračky pre psa atď. Hlavným dôvodom však je, že štýlové skrinky na topánky dodajú vášmu vstupnému priestoru extra priestor. štipka estetiky.

Môžete to urobiť rustikálnym alebo klasickejším, ako je uvedené nižšie

Dokonale nastavte vstupný priestor štylizovaný slnkom ako zrkadlo

Určite skladovaciu zónu

Vstupný priestor je perfektne vybavený mahagónovým príborníkom

Každý pozná problém ranného stresu pri hľadaní kľúčov, dáždnika alebo rukavíc za posledných päť minút pred odchodom. Prečo by ste sa mali ďalej trápiť, urobte niečo! Úložné priestory určite veľmi jasne. S elegantným príborníkom a niekoľkými tkanými úložnými boxmi alebo s takými priehradkami na stenu, ako vidíte nižšie, môžete konečne usporiadať šance a konce a záplavu papiera..

Všetko má svoje miesto

Perfektne nastavte vstupný priestor kriedovou doskou

Výber správneho zrkadla

Perfektne nastavený vstupný priestor perzského bežca

Zrkadlá sú v dnešnej dobe veľmi dôležité pre náš životný štýl. Na chodbe by rozhodne nemalo chýbať zrkadlo. Môžete ho pripevniť priamo na vnútornú stranu dverí alebo zavesiť nad elegantnú komodu. Vaši hostia sa budú cítiť lepšie a bezpečnejšie, ak vás navštívia vo veternom počasí a budú sa chcieť rýchlo pozrieť na svoje vlasy..

Nie všetky koberce sú rovnaké

Ak určite chcete pri vchode koberec, potom si to musíte vopred dobre premyslieť. Nemôže to byť náhodný koberec. Topánkami prenášame množstvo choroboplodných zárodkov a nečistôt. Navyše prichádza veľa vlhkosti, soli a malých kamienkov. Potrebujete savý špeciálny koberec, ktorý nasaje všetko, čo narúša vašu podlahu.

Tak do toho! Pekne si zariaďte vstupný priestor a relaxujte aj v strede pracovného týždňa.

Perfektne nastavené vstupné priestory ratanové koše trávovo-zelené bežce