Famous Stars – vila Celine Dion v Paríži je v predaji!

Stojí za to pozrieť sa!

Rok 2016 nebol pre Celine Dion vôbec ľahký. Do týždňa prišla o manžela a brata. Prajeme jej dobré emócie do roku 2017. Dnes hovoríme o trochu šťastnejšej téme. Ukážeme vám vašu krásne zariadenú vilu v Paríži. Kedysi bol klenotom v interiérovom dizajne.Okrem toho je teraz k dispozícii za „skromných“ 9,5 milióna dolárov.

Eklektické a súkromnejšie priestory

Eklektický štýl a rozdelenie interiéru na niekoľko súkromných miestností charakterizuje sídlo Celine Dion v Paríži. Dom má 5 spální, z ktorých každá má vlastnú kúpeľňu. K dispozícii je tiež domáce kino, vínna pivnica, kúpele a fitnescentrum. Dom má štyri poschodia, na ktoré sa dostanete výťahom.

Slávne hviezdy a ich byty – stavby na úrovni miestnosti

slávne hviezdy celine dion

Obývacej izbe dominujú konštrukcie od podlahy až k stropu. Raz tu také okno je. Vďaka nim bude miestnosť pôsobiť ešte širšie, ako už je. Tmavý nábytok, prepracovaná dekorácia a krb vytvárajú útulnú atmosféru.

V obývačke nájdeme aj knižnicu, ktorá siaha až k stropu.

Spolu s integrovanou stenou médií zaberá kompletnú stenu.

Slávne hviezdy – Celine Dion vytvorila vo svojom dome úchvatnú atmosféru

apartmán Celine Dion známych hviezd

Z chodby sa stala umelecká galéria

Celine Dion sa postarala o to, aby aj pobyt na chodbe v tomto apartmáne bol zážitokom na celý život. Na všetkých stenách sú skvelé umelecké diela. Nielenže určite upútajú pozornosť návštevníkov, ale u každého vzbudia aj hlboký záujem. Výber je taký profesionálny a vkusný, že sa cítite ako v umeleckej galérii.

Farby ako hlavná téma v spálni

spálňa slávnych hviezd celine dion

V jednej z najkrajších spální dominuje fialová farba. Túto farbu tu môžete prakticky nazvať témou. Dodáva sa v mnohých rôznych variantoch a na niekoľkých kusoch nábytku. Toto veľkolepo ilustruje potenciál tejto farby v miestnosti.

Podobne to vyzerá s aplikáciou šedej a žltej v jednej z ďalších krásnych spální. Tu sa používajú vo veľmi ľahkom variante a predstavujú sa spolu ako prekvapivo upokojujúca kombinácia. Sivá má rozjímavú a upokojujúcu charizmu, zatiaľ čo žltá má povzbudzujúci účinok.

Ženský dizajn v kúpeľni

kúpeľňa slávnych hviezd celine dion

V kúpeľni je každý ponorený do ženského dizajnu. Tu máme ako tému inú farbu. V tomto prípade je to ružová. Je predstavený v rôznych variantoch prostredníctvom rôzne vzorovaných keramických dlaždíc. Ružová sauna je vrcholom.

Slávne hviezdy a ich byty – priestor pre všetko

obývacia izba známych hviezd celine dion

Vila má charakter miesta na oddych. Ale dostatok miesta bolo vyčlenených aj na prácu a zábavu vonku. Máme tu pekne zariadenú kanceláriu. Je široký, a preto zodpovedá kreatívnej povahe Celine Dion. Naproti pracovnému stolu je inšpiratívne umelecké dielo. Knihy boli umiestnené na ušľachtilo vyzerajúcu drevenú poličku.

Terasa má veľmi jednoduchý dizajn, takže okolitá príroda má vo vonkajšom dizajne hlavnú úlohu. Je tu však dostatok priestoru na prijatie hostí a rôzne vybavenie terasy v závislosti od príležitosti.

Slávne hviezdy a ich byty – moderný a štýlový dom

známy hviezdny dom celine dion

Slávne hviezdy – Celine Dion

slávne hviezdy celine dion