Feng Shui Tipy a nápady – Udržujte svoj domov čistý!

feng shui tipy nápady kancelársky dom udržujte čisté okno

Feng Shui Tipy a nápady – Udržujte svoj domov čistý !

Zbláznili ste sa do neporiadku a neporiadku svojich detí? Vymyká sa vám váš životný priestor? Pokračujte v upratovaní po hrách pre deti a tým všetkým sa raz skončí?

Ako teda získate myšlienku pripraviť lekciu Feng Shui o udržiavaní čistoty domova??

Áno, to je skutočne možné a veľmi vhodné a odporúčané. Nielenže získate pomoc s upratovaním od svojich detí (iba vtedy, ak sú vaše deti príliš malé, samozrejme!); Naučíte ich aj niekoľko cenných lekcií. Ako by mali byť zodpovední.

Na čistení domu by sa mali podieľať všetci členovia rodiny

feng shui kuchyňa jedálenský stôl stôl čistenie dreva deti

Najlepším spôsobom, ako začať s pravidelným upratovaním domu, je udržať si ho na prvom mieste. Myslite na seba rovnako vážne ako na akékoľvek iné úlohy, ktoré sú pre vás dôležité. Nechajte svoje deti, aby vám pomohli s upratovaním.

Kompaktný, jasný a nádherný dizajn detskej izby – jemné, svetlé farby

feng shui nápady nápady, ako pomôcť deťom urobiť poriadok v detských izbách

Najťažšia časť upratovania vášho domu je začať. Prekonajte okamih, keď váš drobček povie: „Nechceme to robiť!“ Viete o tom, že vaša energia je uviaznutá v neporiadku? Sústreďte sa na to a urobte z toho prioritu. Vaše deti by sa určite mali zúčastniť. Akonáhle z toho získate sviežosť a radosť, budete úprimne vďační za to, že ste mohli začať. Teraz je ten najlepší čas, tak choďte do toho a urobte si plán, ktorý môžete tento víkend šťastne splniť.

Deti môžu pomôcť a je to dobrý spôsob, ako vychovávať deti

feng shui nápady nápady, ako pomôcť deťom urobiť poriadok

 Farebná, veselá detská izba a herňa v jednej miestnostifeng shui tipy nápady deti farebná detská izba   Nechajte malých zúčastniť sa upratovaniafeng shui tipy nápady, ktoré pomôžu deťom vyčistiť motiváciu  Poriadok a pohodlie v herni vášho dieťaťafeng shui tipy nápady detská izba čistá a uprataná

Energia Bad Feng Shui na stole

feng shui tipy nápady udržujú kancelársky dom čistý  Vhodný model pre usporiadanie Feng Shui v kancelárii – pre tých, ktorí pracujú z domufeng shui tipy nápady udržujte kancelársky dom čistý

Vo vonkajšej oblasti tiež udržujte poriadok, aby pôsobila útulne a pútavo

feng shui nápady nápady vonku trávnatý chodník