Luxusný kalifornský byt s panoramatickými oknami

luxusný kalifornský byt s panoramatickými oknami a obývacou izbou

Luxusný kalifornský byt s panoramatickými oknami

Luxusný kalifornský byt s panoramatickými oknami

Horst Architects, Kalifornské architektonické štúdio so sídlom v Corona del Mar (v preklade „Koruna mora“) na pláži Newport navrhlo tento jednoduchý apartmán..

Najväčším problémom, ktorý tu bolo potrebné vyriešiť, bol nedostatok miesta. Dizajnéri skutočne potrebovali veľa nápadov na to, aby navrhli byt tak, aby vo vnútri bol priestor pre domácu kanceláriu a útulný priestor pre rodinu..

V prvom rade boli vymenené bežné okná za bezrámové sklá. To vytvorilo teplé a transparentné prostredie. Navyše ste týmto spôsobom vnímali celú miestnosť veľmi odlišne. Okná sú umiestnené tak, aby bol dobrý výhľad na prístav. Drevené žalúzie prinášajú optimálne osvetlenie v neskorých popoludňajších hodinách a vytvárajú pocit bezpečia. ”.

Rozmarný dizajn interiéru – moderná obývačka

luxusný byt v Kalifornii s modernými panoramatickými oknami

Šťastný majiteľ domu má teda dve obrovské výhody. Na jednej strane má luxusný interiér a navyše nádherný výhľad na prístav.

Okná s panoramatickým výhľadom umožňujú jemné prenikanie svetla. Vďaka tomu je atmosféra vo vnútri vzdušná a uvoľnená. Silné puto medzi týmito dvoma miestnosťami je ďalším dobrým výsledkom tohto procesu. Vďaka mramorovým obkladom je interiér skutočne vzácny. Večer je atmosféra úchvatná a romantická, najmä keď vypnete svetlo.

Takto sa cítiš? Možno si nemôžete dovoliť taký byt, ale niektoré kreatívne nápady určite môžete využiť aj vo svojom dome!

Mäkké stropné osvetlenie vytvára v obývačke príjemnú atmosféru

Luxusný apartmán California s panoramatickým výhľadom na mesto a mesto

Útulný obývací priestor – súčasné zariadenie

luxusný byt v Kalifornii s panoramatickými oknami a drevenou stenou

Veľké schodisko – nápadné závesné svetlá

luxusný kalifornský byt s panoramatickými oknami zavesenými lampami

 Atraktívny krb v spálni pre viac tepla Luxusný kalifornský apartmán s panoramatickým krbom a pohodlným krbomTeplé tóny zeme a prírodné materiály a textúry v spálni  luxusný byt v Kalifornii s panoramatickými oknami, drevenou stenou Temné prostredie v spálni – romantická atmosféra luxusný byt v Kalifornii s panoramatickými matracmi v čiernej farbe Pohodlná spálňa – veľké panoramatické okná  luxusný kalifornský byt s panoramatickými oknami do spálne Vstavané zrkadlové skrinky a okrúhle umývadlo luxusný byt v Kalifornii s panoramatickými oknami do kúpeľne

Návrh kúpeľne – drevený obklad steny

luxusný kalifornský byt s panoramatickými oknami do kúpeľne