Moderný eklektický byt – redizajn malého priestoru

moderný eklektický prerobený gauč do obývačky

Manželia z Vancouveru transformujú kondominium na rezanie cookies na osobný priestor s eklektickým pocitom.

Chad Farquharson a Wayne McGill si nevedia pomôcť, prácu si často nosia domov. Nie je to však jej deväť až päť zamestnaní (Chad pracuje pre vládu a Wayne je v maloobchode)-je to jej rola ako majiteľky spoločnosti We Live Like This, jej interiérovej spoločnosti..

Zábavná a jedinečná filozofia tejto podnikateľskej spoločnosti povzbudzuje majiteľov domov, aby napredovali a robili nové rozhodnutia v oblasti dekorácií. A nikde nie je táto lekcia evidentnejšia ako v tých pár 700 štvorcových stôp kondomínia v centre Vancouveru. Obývacia izba ponúka eklektický mix štýlov. Nová sedačka je dokonalá doma s ázijským vzhľadom, prerobená na konferenčný stolík. Biela stolička je vintage obchod a súčasná vzorovaná stolička je darček od priateľa.

Kompaktný jedálenský kút – sklenený stôl a staromódny luster

moderný eklektický byt prepracovaný sklenený stôl jedáleň

Jedáleň: Táto veľká zamatová lavica nezaťažuje malý jedálenský kút a slúži aj ako sedadlo do obývačky. Vzhľad je udržiavaný vo svetle s priehľadným skleneným stolom, stoličkami z plexiskla z roku 1960, otvorenými sklenenými policami a zrkadlom, ktoré vizuálne rozširuje priestor.

Extravagantná spálňa – atraktívne čalúnenie a čelo postele

moderný eklektický byt prerobený na spálňu

Spálňa: Majitelia domov Chad Farquharson a Wayne McGill používajú na prekrývanie a sledovanie obrázkov multimediálny projektor. „Je to lacný spôsob, ako pridať drámu,“ hovorí Chad. Všívané čelo postele dodáva nádych budoáru.

Príjemný čitateľský kútik, v ktorom sa môžete naučiť hodiny alebo si jednoducho užiť svoju obľúbenú literatúru

moderný eklektický bytový redizajn domácej kancelárie

Štúdia: Delegujte miestnosť iba na tiché chvíle a relaxáciu. V jednom rohu skrine ponúka vintage kožená sedačka perfektné miesto na výhľad na slávnu medenú strechu hotela Fairmont, čas na čítanie alebo si zdriemnuť..

Majitelia domov Wayne McGill (vľavo) a Chad Farquharson (vpravo) prekvapili, ako nechali svoj priestor odrážať ich osobnosť.

moderný eklektický byt prerobený majiteľ domu

  1. štýl

Wayne: Chceli sme sa vyzvať a nerobiť to, čo sme v minulosti robili pre farbu, a zároveň ukázať svoju osobnosť. Chceli sme si byť istí, že je výrazný / jemný, mužský / ženský, starý / nový.

  1. štartovací bod

Čad: Najprv sme museli zbúrať šikmú stenu v jedálni. Zrkadlá a lavicu sme navrhli tak, aby otvorili priestor

  1. Obľúbený kúsok

Wayne: Nemám obľúbený kúsok, ale milujem všetky textúry. Chceli sme, aby bol náš domov veľmi hmatateľný – necháte si preto chvíľku na dotyk s mongolskými hodmi, zamatom, ľanom, semišom a kašmírom..

  1. Individuálny dotyk

Čad: Pridali sme poličku v dlhej hale a potom sme oprášili stenu. Teraz je to funkčné a dramatické – vzácne vlastnosti chodby.

Wayne: Nikto iný nemá v spálni kriedovú stenu a môžeme si ju kedykoľvek prispôsobiť.

  1. Šetrite a mrhajte

Čad: Lacné alebo drahé, nové alebo staré, miestne alebo svetské, všetko hrá proti sebe, pokiaľ sa držia rovnakých odtieňov.

Wayne: Pretože kupujeme položky, ktoré vyvolávajú nejaké emócie, skončíme s vecami, ktoré spolupracujú bez ohľadu na to, čo stoja..

Predsieň – drevené skladacie stoličky pripevnené k stene ponúkajú ďalšie sedenie

skladacia stolička z moderného eklektického bytu na prestavbu bytu