Navrhnite 12 malých miestností elegantne – luxusné skvelé nápady

dizajn malé miestnosti elegantne modrozelený minimalistický

 12 Elegantne navrhnite malé miestnosti – luxusné skvelé nápady

Chcete svojmu bytu alebo bytu dodať trochu štýlu? Áno, je to možné, ukážeme vám pár dobrých tipov, ako na to. Inšpirujte sa týmito 5 malými miestnosťami.

 Eklektická obývačka

malé izby elegantný dizajn nová sedacia súprava v rustikálnom štýle

 Pri sťahovaní do bytu na mieru môže byť náročné zariadiť interiér tak, aby vyzeral ako každý iný byt na trhu. Majitelia Chad Farquharson a Wayne McGill prerobili obývačku svojho kondominia o rozlohe 63 metrov štvorcových vo Vancouveri, aby odrážala ich osobnosť. Vďaka kombinácii farieb, textúr a výtlačkov je tento malý priestor všetko, len nie obyčajný.

Pekný mestský dom

malé miestnosti elegantný dizajn obývacia izba modrá sedačka

 Tento mestský dom v Toronte, ktorý vlastní naša redaktorka Erin McLaughlin, od vitráží po levanduľové koberce, dýcha klasickým štýlom a moderným nádychom. Vďaka super vysokým stropom pôsobia miestnosti vzdušne a ústredným bodom je akrylový stolík s vodopádom a nadrozmerné zrkadlo..

Spálňa v suteréne 

malé miestnosti elegantný dizajn spálňa čierna stena

 Ak je polovica vášho domu v suteréne, ktorú izbu by ste tam zriadili? Spálňa, samozrejme. Majitelia domov Malcolm Patterson a Rodney Smith vytvorili v suteréne svojho domu v Toronte útulný priestor navrhnutý so silným zmyslom pre mužský štýl. Nízke stropy fungujú v ich prospech a vytvárajú útulný brloh, ktorý je zvýraznený lampami a svietiacimi nočnými stolíkmi.

Pekná párty miestnosť

malé miestnosti elegantný dizajn obývacia izba červený vankúšový stôl

 Ak váš interiér nie je pohodlný, štýl sa stane irelevantným. Toto suterénne útočisko v dome umeleckej riaditeľky Susan Rogers kombinuje oboje – štvorfarebnú paletu oživuje množstvo vzorov a textúr a leňošenie sa tam jednoznačne odporúča. Malá miestnosť má miesto na odpočinok (a spánok – pohovku je možné zmeniť na posteľ), ako aj miesto na prácu (čierna stolička v hornej časti je pri stole).

Ukážková spálňa

urobte z malých izieb elegantné purpurové vankúše a spálne

 Jeden zo spôsobov, ako môže malá miestnosť vyzerať veľká, je mať ukážkový kus zátky, ako je táto tabuľová stena v spálňach Wayna McGilla a Chada Farquharsona. Spárujte to s rozkošným všívaným čelom a luxusne vzorovanými vankúšmi a návštevníci si ani nevšimnú, ako malý je priestor.

Detská izba vo fialovej farbe – drevená poschodová posteľ a kompaktný písací stôl umiestnený pri okne

malé miestnosti elegantný dizajn purpurové dámske pruhy nástenná posteľ  Minimalistická izba vhodná pre teenagerov – nízky nábytok malé izby elegantný dizajn oranžový matrac ležadlo

  Mestský domáci interiér v spálnielegantné, aby bolo spálňové okno módne

Pozitívne vyzerajúca oranžová izba pre teenagerov

malé miestnosti elegantný dizajn oranžový roztomilý interiér

Tínedžerova izba – užitočný dizajn steny, mapa sveta

teenager izba elegantný tvar biela mapa sveta stenaTrendová detská izba vybavená poschodovou posteľou a kancelárskym stolom pripevneným k stene   kompaktný priestor elegantný dizajn izba skriňa pre mládež