Navrhovanie útulného domova – Ako sa cítiť doma šťastnejší

vytvorte útulný domáci obývací priestor nábytku v sviežich farbách

 Ako dobre vychádzať so svojimi susedmi a cítiť sa doma šťastnejšie

Aké sú vaše vzťahy so susedmi? Žiarlite na veselé večierky spoločne v iných okresoch, uliciach či panelákoch, alebo je to tak aj u vás??

Dobrý vzťah so susedmi má určite veľký význam pre harmonické spolužitie a existuje niekoľko jednoduchých pravidiel, pomocou ktorých ho môžete získať..

1. Buďte priateľskí – vytvorte si útulný domov

Vytvorte si útulný domáci drevený hojdací záhradný nábytok biela veranda

Snažte sa nedať najavo, že máte zlú náladu. Zasmejte sa a pozdravte všetkých čo naj láskavejšie a čoskoro vás budú všetci radi vidieť. Keď sa k vám nasťahuje nový sused, váš milý cit môže prejaviť malý darček.

2. Nerobte príliš veľký hluk

Útulný dizajn domova a súčasný hluk v obývacej izbe

Po 9:00 by ste sa mali vyhýbať hudbe a hlasným rozhovorom vonku. Ak plánujete večierok, susedia by to mali vedieť a ideálne pozvať. Ak susedia sami začali byť hluční, môžete zazvoniť na dvere a láskavo ich požiadať, aby s tým niečo urobili.

3. Vyriešte problémy osobne

moderná kuchyňa pohodlné červené stoličky doma

Áno, niekedy je jednoduchšie napísať poznámku, ale môže to viesť k mnohým nedorozumeniam: Mnoho ľudí považuje takéto interakcie za veľmi nepriateľské a mohli by potom prerušiť svoj vzťah s vami. Je vo vašom najlepšom záujme udržiavať dobré vzťahy.

4. Správajte sa k domácim zvieratám zodpovedne

Vytvorte útulný domáci záhradný trávnik so psom zodpovednými zvieratami

Áno, je to mimoriadne nepríjemné, keď psy štekajú príliš hlasno alebo nechávajú špinu na lúke. Ak sa to stane za čas alebo dva, zhlboka sa nadýchnite a nechajte to ísť. Ak je to konzistentná téma, porozprávajte sa so susedmi osobne. Bez ohľadu na to, ako vám to príde nepríjemné, mali by ste mať silu najskôr povedať niečo priateľské a až potom riešiť problém.

Plánujete chovať doma neobvyklé domáce zvieratá, ako sú sliepky?

Vytvorenie útulného domova šťastne žijúceho vonku s domácimi miláčikmi

Ak máte sami domáceho maznáčika, mali by ste mať veľa porozumenia pre pocity a potrebu pohodlia svojich susedov, aby nedošlo k zničeniu harmónie za daných okolností..

Vopred sa porozprávajte so susedmi a prediskutujte možné nevýhody a opatrenia, ktoré je potrebné prijať.

5. Prejavujte v spoločnom priestore veľký rešpekt

V žiadnom prípade by ste nemali mať svoje osobné veci v spoločenských miestnostiach. V opačnom prípade budú tieto oblasti nepríjemne preplnené. Nechcete to, však?

Ak váš byt priamo susedí s inou stenou, mali by ste byť s hlukom veľmi opatrní. Myslite na extra izoláciu z kobercov a tapiet na stene.

Vonku by ste sa mali pokúsiť použiť ventilátory na odstránenie pachov z grilovania alebo fajčenia.

6. Átrium by malo byť upratané

Vytvorte útulný domáci drevený plot záhradné panely chodník pre chodník

Nemusíte tu vyhrať súťaž krásy, ale mohli ste aspoň prispieť k príjemnej atmosfére, ktorú vytvára udržiavaná lúka, skryté odpadky a čistý vzhľad. Každý to ocení.

7. Dodržiavajte pravidlá parkovania

Vytvorte si útulný domáci drevený fasádny plot so záhradou a parikujte

Ak je to možné, mali by ste zaparkovať pred vlastným domom a za žiadnych okolností neblokovať východy susedov. Ak existuje pravidlo parkovania iba na jednej strane ulice, mali by ste sa ho tiež držať.

8. Vytvorte komunitu

Aktívne sa starajte o rozvoj dobrých vzťahov so susedmi. Vymeňte zeleninu a nástroje. Pomáhať a prijímať pomoc. Veľkoryso rozdávajte veľa úsmevov! Dúfam, že sa budete páčiť svojim susedom!

 Teplé, príjemné prostredie v obývacej izbe – elegantné zariadenie s tradičnými kusmi nábytkuvytvorte útulný domáci obývací priestor obkladajúci stenu z dreva