Nemecký život – krátka infografika o životnej situácii v Nemecku

Povestná nemecká útulnosť nie je novým fenoménom, ale termínom, ktorý často považujeme za samozrejmosť. Čo sa však za tým vlastne skrýva? Aké presnejšie predstavy majú Nemci, pokiaľ ide o bývanie? Ako sa vám žije v tejto krajine a ako to vlastne chcete urobiť? Moderné a útulné bývanie sa už dávno stalo prioritou číslo 1 pre väčšinu populácie a to, aký dôležitý je pre nás náš byt alebo dom, je zrejmé nielen zo známeho sloganu Ikea:"Žiješ ešte alebo už žiješ??" odstrániť. Vo všeobecnosti to môžete cítiť, aj keď idete po tichej štvrti alebo pri vstupe na dvor veľkého mesta. Fascinácia "Bývať" je všadeprítomný. Mnoho televíznych relácií, časopisov a online časopisov nám ponúka neuveriteľne širokú škálu nápadov, nábytku, prevedení a zariadení, vďaka ktorým náš domov vyzerá útulnejšie, modernejšie a osobnejšie..

nemecký život moderný byt minimalistický štýl bývania

nemecký obytný vnútorný dvor bauhaus

Môžete použiť Infografika z Restyle24 pozri na. Môžete napríklad zistiť, ako je miera vlastníctva rozdelená podľa spolkových krajín alebo aké percento bytov s 3, 4 a viac izbami atď. Samotný Restyle24 tiež prikladá veľký význam nemeckému bývaniu a elegantnému a útulnému dizajnu. V internetovom obchode spoločnosti sme nedávno našli krásny nábytok z masívu, vďaka ktorému každá jedna izba pôsobí útulne a dôstojne. Okrem nábytku v štýle vidieckeho domu je tu ešte veľa ďalších, ktoré môžete objaviť – romantické kusy nábytku v shabby chic alebo industriálnom prevedení. V závislosti od vlastného vkusu a preferencií môžete svoje štyri steny ľahko premeniť na pokojné útočisko.

Bývanie už nie je nudná záležitosť, ktorá je potrebná len na praktické účely. Žiť je v skutočnosti oveľa viac umením, ktoré nám pomáha žiť uvoľnenejšie a šťastnejšie. Ak sa na to pozriete týmto spôsobom, uvidíte, ako neustála je domáca inšpirácia.

Bavte sa premýšľaním, zariaďovaním a … správnym životom!

nemecký žijúci malý mestský hrazdený dom

nemecký život rodinný život deti nápady do obývačky

nemecký život moderný dom v štýle bauhaus porsche