Nový dom do 8 týždňov v modernom štýle

nový dom abstraktného umenia a tmavofialový koberec

Nový dom do 8 týždňov

Navštívme dom, ktorý len do 8 týždňov dosiahol moderný eklektický štýl!

Krátko po tom, ako návrhárka Shirley Meisels dokončila kompletnú rekonštrukciu rodiny s dvoma deťmi, sa rodičia dozvedeli, že čakajú dvojičky..

Potom s novými deťmi je dom už pre rodinu príliš malý. Unavená renováciami si našla ďalší dom, ktorý potreboval len kozmetické úpravy. Dom bol pripravený na sťahovanie do ôsmich týždňov, po vymaľovaní stien, zafarbení podlahy, nákupe nového vybavenia a nových dekorácií.

Pohľad na dom

Kto tam žije: Rodina so 4 deťmi (9, 7 a 3 ročné dvojčatá)

Veľkosť: 6 lôžkových izieb, 4 kúpeľne

Po prvé, miestnosti by mali byť zjednotené. Celá podlaha bola namorená v hnedosivom odtieni, steny boli natreté na bielo a skrutky dverí čierne.

Fialové špliechanie je rozmiestnené po celom prvom poschodí. Je to vidieť na prefarbenom starožitnom koberci od Elte vo foyer. Obraz a banka boli tiež zriadené pre rodinu.

Návrhárka hovorí, že eklektické zmesi sú to, čo má najradšej. Pretože pôsobia veľmi prirodzene, akoby ste roky zbierali veci a dva mesiace ste ich nekúpili zo predvádzacej miestnosti.

Tiež nariadila, aby tam luster stál ako pútavé zameranie a umelecké dielo. Jedálenský stôl a stoličky ponechala bývalým majiteľom, ale stoličky zafarbila na čierno. Veľmi veľké zrkadlo odráža svetlo všade. Kuchyňa bývala na vkus majiteľov príliš tradičná, ale otvorený priestor, dosky z čiernej žuly a otvorené police boli pre nový vzhľad dostatočne rozmanité a moderné. Otvorené police sú dobrým riešením na skladovanie a vystavovanie riadu, váz a iných predmetov.

Eklektické a umelecké v obývacej izbe

nový domov lesklý a priestranný jedálenský stôl s citrónovo žltými akcentmi

Dizajnér namaľoval okná na zváranú oceľ od Benjamina Moora. Slnko vychádza cez sklo na poličku. Zmena farieb kľučiek a skrutiek dverí na čiernu nie je namáhavá, ale citeľne zmení miestnosť.

Skvelý kuchynský dizajn v bielej farbe s otvorenými policami

nový dom súčasný dizajn kuchyne v bielych otvorených policiach

Orechové skrinky slúžia ako pracovná stanica a úložný priestor. Chcel som, aby to bol samostatný kus, ktorý bude v harmónii so zvyškom domu, hovorí architekt.

Jednoduchá orechová skrinka a lesklá závesná lampa v čiernej farbe

nový dom abstraktné elegantné interiérové ​​čierne závesné svietidlo

Dom má ďalšie dve rodinné izby, takže táto obývačka je veľmi formálna. Krb je natretý na čierno, aby vyzeral moderne.

Klobúk Juju pôvodne slúžil ako predchádzajúci domov rodiny, ale dalo sa s ním ľahko pohybovať a v miestnosti vyzerá ako purpurová škvrna..

Okrúhly stolík a ohnisko s filigránovými kovovými ozdobami

nové domové kovové ozdoby na krbe a fialové akcenty

Kreslo a opierka na nohy sú ďalším flitrom fialovej. Zbierka skla začala v starom dome a teraz je vystavená v obývačke.

Neónové žlté okuliare na poličke a ergonomické kreslo vo fialovej farbe

nový dom abstraktné ergonomické kreslo a žlté riady

Rodinná izba by mala byť dramatická a chladná. Akcentovaná stena z papierových tapiet je nádhernou kulisou pre jednoduchú, nie modernú posteľ.

Vankúše pastelových farieb a neobvyklé dekorácie na stenu

nový dom pestré kľukaté vzory a pastelové farby v spálni

Ikony polovice storočia – pracovný stôl Jensa Risoma a výkonná stolička Saarinen – tvoria skromný pracovný kútik v rodinnej spálni.

Nálada v polovici storočia v práci so žltým kreslom

nový dom veľmi diskrétny na pracovisku žltá stolička

Mladší syn rodiny je fanúšikom Hviezdnych vojen, ktorý získal niekoľko hokejových trofejí. Skriňa bola pôvodne určená pre rodinnú izbu v starom dome, ale teraz sa do tejto miestnosti hodí.

Tapeta so vzorom na zimné stromy a skvelé trávovo zelené nástenné hodiny

nový dom zimné stromy tapeta vzor tráva zelená nástenné hodiny

Toto je spálňa na treťom poschodí jednej z dcér. Tu máme čiernu stenu vo svetlej miestnosti, kde biela vyzerá ešte jasnejšie a sviežejšie.

Farebné vzory paplónov na posteľnej bielizni

nový dom farebný na spanie v podkroví

Toto je izba staršej dcéry. Mala by všetko ružové, keby mala na výber. Bolo ťažké sa presadiť, ale nakoniec tu máme aj iné farby a bielu.

Pre romantický typ – veľa ružových ruží

nový dom kvetinový štýl ružová žltá a tráva zelená

Koniec koncov, máme dom, ktorý je riedky a teplý zároveň, každý kus bol starostlivo vybraný, aby bol funkčný a pekný. Rodina je s rýchlymi úpravami taká spokojná, že môže s kuchyňou a kúpeľňami chvíľu počkať.

Elegantný luster na sviečky a moderné umenie

nový dom jedáleň s veľkými maliarskymi svietnikmi a parketami