Obrovský koberec bez týrania zvierat

Kožušina príšer pre týranie zvierat

Luxusní bežci 100% bez týrania zvierat

Joshua Ben Longo začal šiť vo veku 12 rokov a od tej doby bolo jeho jedinou úlohou uvádzať jeho diela všetkými osvedčenými spôsobmi..

Ako dieťa mladý návrhár miloval kreslené postavičky a karikatúry. Jeho matka však večer pred televíziou spoločne pozerala horory a príbehy o monštrách.

To malo obrovský vplyv na vnímanie mladého muža a neskoršiu prácu. Miluje príšery viac ako čokoľvek iné a táto láska ho sprevádza po celý život, dokonca aj dnes.

Joshua Ben Longo je mladý tvorca mnohých plstených príšer

Monstra týranie zvierat pred autorom

Vďaka Joshuovým výtvorom sa svet zaobíde bez týrania zvierat

Netvor pre týranie zvierat pred vankúšom sedadla

Všetky jeho diela, kresby, sochy a objekty nesú v sebe monštruóznu náladu spomienok z detstva.

Doteraz sa stretlo s veľkým odmietnutím, ale aj s dostatočným schválením. Obe považuje za náročné, pretože obe mu dodávajú silu a vytrvalosť. A bez vytrvalosti by sa nedostal tak ďaleko, tvrdí sám Joshua.

Monstrózny koberec, ktorý by sme vám dnes chceli predstaviť, je, rovnako ako ostatné kúsky v jeho zbierke, vyrobený ručne. Tu je vylúčené týranie zvierat! Sám Joshua Longo hovorí, že je nadšený pre prácu s rukami. Rád šije, strihá, tvorí a opravuje. Ako každý tvorca, aj Longo hľadá dokonalosť a súčasťou jeho dokonalosti by bolo napríklad to, že jeho kobercové monštrum je možné oficiálne vyrobiť.

Kožušina pred krbom, bez výčitiek svedomia pre vás

Monstra týranie zvierat pred krbom

Dizajn koberca vo všetkých dostupných veľkostiach 

Monstra týranie zvierat pred masami

Joshua v súčasnosti rozbieha vlastné podnikanie v oblasti príšer a má rozbehnutý projekt v začínajúcej spoločnosti „Kickstarter“. Túžbou dizajnéra je mať podporu pri výrobe tohto kobercového behúňa, ktorý možno použiť mnohými spôsobmi. Každý môže pomôcť, a to priamo v počítači. Najľahší spôsob, ako zvýšiť popularitu tohto koberca, je prostredníctvom sociálnych médií. Priatelia a známi sa tiež môžu pozrieť dovnútra a povedať viac!

Pre lepší dojem výrobca príšer pridáva svoje portfólio

Netvor pre týranie zvierat pred kolážou

Ľudia, ktorí ovplyvnili Jushuovu tvorbu a štýl: Vivienne Westwood, Jim Henson, Phillip Glas, Lee Bontecou, ​​Tim Hawkinson, Charles and Ray Eames, Gene Kelly, Eva Ziesel, Brancusi, Noghuci, Alejandro Jodorowsky, Kubrik, Tony Robbins, David Bryne Freddie Mercury, Willie Nelson, Murakami, Brian Froud, Rembrand, Salvatore Dali, Walt Disney, Eddie Murphy, George Carlin.

Viac informácií nájdete na stránke:

kickstarter / longoland.com

Silný charakter a koberec „must have“ s jednoduchou údržbou

Netvor pre týranie zvierat pred chrbtom

Populárna postava, ktorá dokonca môže mať v škôlke čestné miesto

Netvor pre týranie zvierat pred škôlkou