Tichý chladný dom na samote v centre Toronta

tichý chladný dizajn domu obývacia izba maľovanie sviežého interiéru

Tichý chladný dom na samote v centre Toronta

Takúto miestnosť si najlepšie vychutnáte po dlhej túre po celom svete

Taylor Russell videla mnoho podkrovných bytov. Kvôli práci v komunikačnom oddelení menila svoje bydlisko každé štyri mesiace.

Navštívila mnoho miest v Kuvajte, Pakistane, Španielsku a na Barbadose. Má skúsenosti so stovkami rôznych obytných oblastí. Počas tejto doby si dokázala nájsť cestu k štýlu, ktorý jej najviac vyhovuje.

V otvorenejších, vzdušnejších priestoroch sa vždy cítila lepšie. Vždy si užívala ich príjemnú atmosféru, najmä keď ich zdobil zaujímavý akcentový nábytok alebo iné detaily.

Miluje tiež miesta s potenciálom transformácie, miesta, kde si v jeden deň môžete oddýchnuť a v druhý zorganizovať koktailovú párty.

Po ďalšej únavnej ceste opustila v roku 2007 prácu na telefónnom automate na letisku. Bola práve na ceste z Kuvajtu na Jamajku. Zarezervovala si jednosmerný lístok do svojho rodného mesta Toronto a rozhodla sa kúpiť dom počas letu.

O štyri dni neskôr bola majiteľkou rozostavaného bytu v štvrti King West. Byt je o niečo väčší ako 380 metrov štvorcových. Má dve kúpeľne a spálne.

Taylor Russell navštívila mnoho miest v Kuvajte, Pakistane, Španielsku a na Barbadose

tichý chladný domový dizajn obývacieho priestoru maľovanie sôch

Russel sa cestovania po svete úplne nevzdal. Teraz to robí iným spôsobom, a to tým, že to navrhla. Jej rodičia mali tiež veľký vplyv na interiérový dizajn.

Urobili to s množstvom darov: Teraz sú ich obrazy a sochy roztrúsené po celej miestnosti. Obaja majú tiež patričné ​​skúsenosti. Matka pracovala ako dizajnérka pred dôchodkom a jej otec je majiteľom spoločnosti B.B. Bargoon’s. Toto je dobre známy obchod s dizajnom v Toronte. Pár vždy dosiahol pohodlný a krásny dizajn interiéru.

Russel pokračuje v vysvetľovaní myšlienok metód navrhovania svojim rodičom. Nevytvárali by poriadok ako v múzeu, ale v oblasti, v ktorej sa každý cíti príjemne a rád pozýva a zabáva hostí. Dom je plný nádherných kúskov z celého sveta a každý z nich má svoj vlastný príbeh.

Russell odpočíva na pohovke, ktorá vyšla z obchodu vašej matky. So šiestimi blízkymi parkmi a rýchlym prístupom k vode je táto štvrť rajom pre majiteľov psov v centre mesta. Dvojica si tieto výhody naplno užíva.

 Russel trval na teplej atmosfére v zime a chlade v letepokojný chladný dizajn domu tulipány červené kvetinové vázyVybrala si paletu hnedých a bielych odtieňov a do kúpeľne dodala modrý nádych. Mnoho rastlín v podobe nádherných obrazov zaisťuje celoročnú sviežosť. Autorkou kvetinových fotografií je Russelova matka.

Pozrite sa na veľký konferenčný stolík s kovovou podnožou na ulici. Teraz je to nádherná súčasť interiéru.

Kamenná rímsa pochádza z domu Russellovho detstva!

tichý chladný domový dizajn rustikálne obrázky na výzdobu krbových ríms

Polica vedľa schodiska slúži ako výstavná plocha pre niektoré položky, ako sú artefakty a iné predmety

tichý chladný domový dizajn toaletný stolík rám zrkadla pozlátený Ženské prvky, ako sú zrkadlá s rámom, sú v kontraste k rustikálnym, industriálnym kúskom. Písmená vyrobené z hrdzavého dreva alebo sú veľmi originálne?

Russellove kancelárske priestory sú pod schodiskom

tichý chladný dom dizajn rustikálna stojacia lampa klasické ozdoby schody

 Ona a jej sestra majú pohár na pitie Tkaro. Slúži tu ako váza na kvety. Kombinujú sa tu jemné, štíhle a veľmi moderne pôsobiace prvky s klasikou z polovice minulého storočia.

Kuchyňa je veľmi moderná

tichý chladný dom dizajn kuchyňa sporák bar stoličky drez

 Tam kombinujete biele kuchynské skrinky a kuchynské pracovné dosky zo žuly

tichý chladný domový dizajn kuchynský mramorový vzhľad pracovnej plochy

Jedáleň – masívny drevený stôl a kovové stoličky

tichý chladný dom dizajn kuchyňa masívny jedálenský stôl drevo

Galéria pri vchode obsahuje Russellove vlastné fotografické diela

tichý chladný dom dizajn veľká zrkadlová chodba kuchynský kút

 Prijala to, kým bola v zahraničí. Za rohom je množstvo staromódnych váz s kvetmi.

Pokiaľ ide o okolie, je to perfektné aj z Russellovho pohľadu. Je blízko centra mesta a hlavných diaľnic. Vďaka nim sa rýchlo dostanete do okolia a urobíte si krásne výlety.

Väčšina dobrých reštaurácií je v pešej vzdialenosti.

Ošľahaná americká vlajka je pozoruhodným exponátom

tichý chladný dom dizajn spálne vlajka v americkom štýle

Russel ušetril veľa miesta tým, že pracovisko priniesol pod schody. Teraz prerobila krásnu izbu na hosťovskú izbu.

Spálňa bola prakticky integrovaná do strešnej konštrukcie

tichý chladný dom dizajn spálňa manželská posteľ čelo postele Je preto tiež širší ako obytný priestor pod ním. Kúpil báječný luster v malom mexickom meste.tichý chladný domový dizajn betónový stropný stôl zásuvkový stôlVeľká kúpeľňa má veľké okno, ktoré sa otvára do spálne

tichý chladný dom dizajn kúpeľňa biele zrkadlo umývadlo

Radosť, ktorá trvá na možnostiach zábavy vonku a príjemnom bývaní vo vnútri – to je Russellov dom. Existuje lepšia kombinácia? Nie je to perfektný byt? To ocení človek, ktorý roky žije v hoteloch!

Prajeme Russellovi veľa šťastia vo vašom zaslúženom dome

tichý chladný dom dizajn betónový zrkadlový rám drevená kúpeľňa