Triky s rozdelením miestnosti: Vnútorné sklenené steny

 Niekoľko nápadov na sklenené priečky v byte

Triky s rozdelením miestnosti Vnútorné sklenené steny-3

Vďaka svojim priesvitným vlastnostiam je sklo dokonalým materiálom na rozdelenie miestností v malých bytoch. Miestnosť, ktorá prechádza Sklenené steny je rozdelený, nevyzerá v tvare škatule a je obmedzený, ale cítite sa tam vo svojej súkromnej oblasti a ako-tak bezpečne. Oddelené miestnosti.

Ale nechaj svetlo. To dokážu iba sklenené steny.Myslite na moderné kancelárie, kde je priestor rozdelený sklenenými dverami. Tieto dvere sú zakryté závesmi alebo žalúziami. Tieto bezrámové sklenené steny s posuvnými sklenenými dverami sa vyznačujú vysokou úrovňou transparentnosti a elegantným vzhľadom. Rozdelenie pevných bočných častí a prvkov posuvných dverí sa líši v závislosti od situácie inštalácie. Sklenené steny je možné realizovať úplne podľa vašich osobných predstáv.

Luxusné sklenené dvere v kuchyni

Triky s rozdelením miestnosti Vnútorné sklenené steny-2

Sklenené deliace steny sú perfektné na rozdelenie miestností v kuchyni alebo kúpeľni, v obývacích izbách a jedálňach, kde vizuálne zmenšujú obývaciu časť. Sklenené delenia sú funkčné aj estetické a rozdeľovaný priestor pôsobia otvorene a vzdušne. Hrubé špeciálne sklo funguje skvele ako priečka v rôznych ďalších priestoroch vrátane verejných.

Malá kuchyňa so sklenenými stenami

Triky s rozdelením miestnosti Vnútorné sklenené steny-4

Ak sklenená miestnosť v dome potrebuje trochu viac súkromia, mohla by byť zahalená závesmi, žalúziami alebo inými ozdobami okien. Sklo sa tiež často používa na vonkajšie steny na zvýšenie množstva svetla a optické rozšírenie priestoru v miestnosti.

Steny zo žltého skla v kuchyni

Triky s rozdelením miestnosti Vnútorné sklenené steny-5

Aj po dizajnovej stránke je veľa zaujímavých aspektov. Vďaka farebným okuliarom, slnečnému žiareniu, umelému svetlu alebo dokonca diódam LED integrovaným v skle je možné dosiahnuť magické priestorové efekty a vytvárať architektonické prvky. Je tu tiež priestor pre predstavivosť a sny. Zasklenie plní túžbu vytvárať nové priestorové dimenzie bez toho, aby bola obetovaná transparentnosť a jas. Zasklenie umožňuje formu „práce“, v ktorej je možné harmonicky skĺbiť potrebu súkromia s osobnou spoluprácou.

Pekné sklenené dvere v byte

Triky s rozdelením miestnosti Vnútorné sklenené steny-1

Malá kúpeľňa so sklenenými priečkami

Triky s rozdelením miestnosti Vnútorné sklenené steny-6

www.interiorholic.com