Štýlový byt v Londýne ponúka priestorovo úsporné dizajnové riešenia

štýlová londýnska loftová posteľ a úzke schody

Štýlový londýnsky byt s priestorovo úsporným dizajnom

V poslednej dobe je dizajn malých bytov často jednou z najväčších výziev pre dizajnérov. Moderné podkrovné byty a štúdiá v elegantných a vyhľadávaných mestách, akými sú Londýn a New York, sa stali charakteristickým znakom ich mestského šarmu. Zavedenie riešení šetriacich priestor zaisťuje väčšiu plochu, ktorú je možné efektívne využiť.

Dnes hovoríme o rozprávkovom byte, ktorý sa nachádza v londýnskej štvrti Camden. Tu každý centimeter slúži na vytvorenie ergonomického domu s exkluzívnymi a báječnými riešeniami interiérového dizajnu.

Neformálna atmosféra a optimálna funkčnosť

štýlové londýnske apartmá ergonomické kožené kreslo

Úzke schody vedú cez druhú úroveň priamo na strešnú terasu

štýlový londýnsky byt tri úrovne

Čerstvé akcenty v pruhoch

štýlový londýnsky byt farebný pruhovaný prehoz

Maximálne vyčerpáte potenciál zvislých čiar. Toto miesto je navyše nádherným príkladom zmesi estetiky a nekonvenčného dizajnu.

Podľa môjho názoru je najnápadnejšou črtou bytu zavesená spálňa nad obývacou izbou. V tomto malom apartmáne by bola spálňa v plnej veľkosti takmer nemožná. Na závesné lôžko sa dostanete po úzkom schodisku. To šetrí veľa miesta pre nohy.

Sklenené panely nad posteľou vytvárajú obdĺžnikový strop, ktorý vedie na terasu. Vďaka tomu je predstava spálne nad podlahou ešte fascinujúcejšia.

V obývacej izbe je na jednej strane jednoduchý gauč a na druhej strane pracovné miesto. Pohodlný Lehátko Eames kráľovsky sedí v srdci celého zariadenia. Kombinácia jedálne a kuchyne prináša ďalšie prekvapenia. Tu nájdete krásne vytvorené police a bunky. Stojan na topánky však okamžite upúta pozornosť.

Prvé prekvapenie ale prichádza v podobe vane a sprchy, ktorá je spojená s jedálenským kútom

štýlový londýnsky byt jednoduchý jedálenský stôl a stoličky zo svetlého dreva

Kobaltovo modrá prepážka ako pútadlo pre oči

štýlový londýnsky byt kobaltovo modrá priečka štýlový londýnsky bytový botník a biela šatník

Pribudla tu aj vaňa so závesmi. Niečo také je skutočne výstredné a originálne. Tento dodatok však neuberá na ústrednom posolstve jedálne.

Malé bývanie uzatvára priestor kúpeľne

štýlový londýnsky byt vintage pazúrová noha

Retro kastróly prinášajú väčšiu útulnosť

štýlová pracovná doska bytu v Londýne z masívu

Aj tu dotvárajú vzhľad priestorovo úsporné police a boxy. Kreatívne, dômyselné a výrazné sú prídavné mená, ktoré vám prídu na myseľ. A ako by ste charakterizovali takúto miestnosť??

Strešná terasa slúži ako záhrada a miesto na relaxáciu zároveň

štýlový londýnsky strešný byt terasa drevené dosky štýlové strešné okná londýnskeho bytu a čerstvý vzduch