Typická prestavba: konečný loft skladu

ultimátny sklad v podkroví sedacia časť okno ružové podložky vankúše

Typická prestavba: konečný loft skladu

Historický sklad z roku 1880 v austrálskom Melbourne bol prerobený na ohromujúci luxusný dom s vysokými stropmi, odhalenými stenami z červených tehál a dramatickými oblúkmi. Dodatočne zariadené nové drevené podlahy, biela stena zo sadrokartónu a moderná kuchyňa robia izbu obytnou bez toho, aby ju preťažovali.

Extravagantný obývací priestor s orientálnymi akcentmi

orientálny lustr ultimátneho skladového podkrovia so sivým kobercom

Kombinácia moderného a klasického životného štýlu

konečný skladový podkrovný jedáleň kuchynský ostrovček drevený strop

Kompaktná, útulná kuchyňa – drevené podlahy

ultimátna skladová loftová kuchyňa dokončuje jedálenský kút

Zrekonštruovaný byt sa nachádza v „Leicester House“, päťposchodovej neogotickej budove v centre mesta Melbourne s hlbokými uličkami a zvonku zdobenými florentskými oblúkmi. Väčšina vnútorných miestností sa stále používa ako kancelárie.

 Útulný svetlý interiér spálne v orientálnom štýlekonečná skladová podkrovná spálňa s dvojitou posteľou

Veľký drevený stôl a elegantné jedálenské stoličky s vysokými operadlami potiahnutými bielym čalúnením

konečný skladový podkrovný jedáleň drevený stôl masívny luster

Mnoho znalcov prestavby skladov by tu možno chcelo vidieť menej kobercov a moderného nábytku, ale z tejto miestnosti teraz vyžaruje všetko historické kúzlo, aké by si v budove tejto doby mohol priať, najmä v strope a tehlových stenách. Rustikálne, regenerované, moderné a minimalistické – prestavby bytov sú rôzne, bez ohľadu na to, či sú prepracované zo zastaraného stavu alebo úplne prerobené niečím iným. Pozrite sa na ďalších deväť fascinujúcich návrhov bytov a plánov bytov a 11 vysokých mestských striech.

Moderná kúpeľňa – veľké nástenné skrinky so zrkadlovými dverami     dokonalá skladová podkrovná kúpeľňová nástenná zrkadlová skrinka z mozaiky    Praktický dizajn domácej kancelárie dokonalá skladová loftová domáca kancelária stôl kancelária

Skvelá budova

dokonalá architektúra štruktúry fasády budovy v podkroví