Vaša vlastná kancelária doma – pracujte pokojnejšie a pohodlnejšie

svoju vlastnú kanceláriu doma jednoducho v štýle ikea

Vaša vlastná kancelária doma

Pracuje sa vám najlepšie v srdci uponáhľanej scény alebo v tichom a tichom kúte? Ste minimalistom alebo haraburdím? Myslíte si lepšie pred oknom s panoramatickým výhľadom alebo neustále chodíte tam a späť? Nastavenie domácej kancelárie podľa vašej organizácie a koncepcie pracovného štýlu vám pomôže pracovať efektívnejšie.

Teraz skontrolujte, či vám jeden z nasledujúcich ôsmich nápadov funguje.

Ako sa pohybujete tam a späť: zorganizujte niekoľko možností v rámci miestnosti – tradičný stôl pozdĺž steny pre prenosný počítač, okrúhly stôl v strede miestnosti na sedenie a čítanie, písanie poznámok alebo mozgovú vlnu. Stojací stôl je ďalšou skvelou možnosťou, ktorá je zdravšia aj pre vás.

Ak chcete pracovať v uponáhľanom prostredí, je najlepšie pracovať v kaviarni alebo inom uponáhľanom priestore? Potom premýšľajte o pracovnom mieste, o ktoré by ste sa mohli podeliť so svojimi deťmi alebo spolubývajúcimi, alebo si v kuchyni vytvorte kútik, v ktorom sa okolo vás odohráva každodenný život. Pripojte reproduktory a počúvajte hudbu. Na internete môžete dokonca nájsť rôzne zvuky v pozadí, napríklad z kaviarne.

Pre uvoľnený, kreatívny typ

svoju vlastnú kanceláriu doma s množstvom drobností

Ak nechcete kancelársky štýl, neexistuje pravidlo, že by ste si domácu kanceláriu rozhodne mali zariadiť písacím stolom a stoličkou. Jedálenský stôl môže slúžiť ako veľký stôl a každá pohodlná stolička môže fungovať aj ako kancelárska stolička, ak tam neplánujete sedieť dlhé hodiny..

Dizajnérom sa to bude páčiť

vlastnú kanceláriu doma, rôzne farby a vzory

Ak z ergonomických dôvodov používate skutočnú kancelársku stoličku, existujú aj iné spôsoby, ako urobiť domácu kanceláriu príjemnejšou – vyskúšajte pohodlný koberec, pestrofarebné tapety, peknú stolnú lampu a umelé doplnky..

Ak ste snílek, namiesto boja so snami ich objímte. Umiestnite svoj stôl na miesto s krásnym výhľadom – na druhom poschodí, pred oknom (ale dostatočne ďaleko na to, aby ste mali lepší výhľad) môže byť ideálne. Alebo dajte stôl pred veľkú miestnosť, aby si vaše oči oddýchli, keď sa nepozeráte dole. Do tesného priestoru zaveste inšpiratívnu tabuľu, nástennú maľbu, umelecké dielo alebo zrkadlo a pomocou rastlín urobte dojem hlbšie..

Čas od času sa môžete pozrieť na jedinečný detail alebo sa jednoducho pozrieť von – nábytok od Forma Design

vaša elegantná domáca kancelária s filigránovými krištáľovými lustrami

Ak ste vizuálny chlap: Títo ľudia vyžadujú, aby ste sledovali kľúčové materiály.

Skúste si udržiavať svoj vlastný kalendár kriedou v rôznych farbách

vaša vlastná kancelária doma farebné námestia

Alebo máte obrovskú tabuľu so zoznamami úloh, úryvkami z kalendára a inšpiráciou. Uistite sa, že tam máte len to najnutnejšie a pravidelne ich aktualizujte – príliš veľa vizuálnych podnetov a už sa nemôžete viac sústrediť.

Ak sa ľahko rozptyľujete: Ak vašu pozornosť ruší najmenší hluk alebo iná aktivita, musíte si zariadiť súkromnú miestnosť. Občas si zariadite vlastnú izbu. Ak nemôžete, zorganizujte si kútik v najtichšej, najmenej využívanej miestnosti.

Stôl na obrázku vyzerá ako pracovná kabína s obrazovkou

koberec vo vašej vlastnej kancelárii doma s dlaždicovým vzhľadom

Je to ideálny spôsob, ako blokovať vyrušenia v práci. Na rozdelenie pracovného priestoru vo veľkej miestnosti môžete použiť aj dekoratívnu obrazovku alebo police.

Ak ste minimalista: Na vybavenie pracoviska stačí len pár vecí – možno vám pekný drevený stôl pomôže udržať priestor čistý pre vaše minimalistické priania.

Prejdite na bezpapierovú kanceláriu a už takmer nepotrebujete zásuvky a priečinky

vaša moderná domáca kancelária s písacím stolom z masívneho dreva

Ak chcete mať okolo seba veľa vecí: Naopak, pre minimalistov vo vašich kanceláriách bez papiera sa títo ľudia cítia pohodlnejšie so šťastným množstvom neporiadku. Stôl v tvare L s množstvom zásuviek a skriniek je pre chlapa skvelým riešením.

Povedzte nám: kedy a kde sa vám najlepšie pracuje?

vaša vlastná kancelária doma vintage štýl so zelenými akcentmi