Zariaďte interiérový dizajn v štýle vidieckeho domu – všade vytvorte rustikálne prostredie

interiérový dizajn vo vidieckom štýle zariadenie drevená stena prevedenie biela

Zariaďte interiérový dizajn v štýle vidieckeho domu – rustikálne prostredie

Interiéry farmy sa vyznačujú jednoduchými detailmi. Tento vyslovene americký štýl sa v poslednej dobe teší veľkému rozmachu a je príťažlivý pre tých, ktorí uprednostňujú klasický, upokojujúci štýl. Je to zmes architektonických prvkov, ktoré sú väčšinou viditeľné na krytých verandách, zdedených veciach, svetlých farbách a drsných povrchoch..

Tento sentimentálny vzhľad už nie je vyhradený iba pre ľudí, ktorí žijú na svojich nehnuteľnostiach. Každý to môže urobiť kdekoľvek. Tu je niekoľko aspektov statku, ktoré vám môžu pomôcť vytvoriť vzhľad vášho domu.

Obalná veranda

tradičný dizajn interiéru verandy vo vidieckom štýle

1. Pôvodne slúžil ako miesto, kde sa dá uniknúť z tepla, ale teraz je miestom stretávania sa rodiny a priateľov.

Môžete to urobiť: Ak nemáte závesnú verandu, môžete tak navrhnúť krytú terasu alebo balkón. Ak miestnosť nie je dostatočne veľká, môžete jednoducho dať kvetináče s kvetmi.

Klasické nástenné svietidlá

interiérový dizajn vo vidieckom štýle, zariadenie vchodových dverí

2. Toto osvetlenie sa stalo symbolom dekorácie farmy.

Môžete to urobiť: Zvážte výmenu osvetlenia za nástenné. Ak to práve nevyhovuje vašim financiám, vyberte si lacné závesné žiarovky.

Teplo dreva

interiérový dizajn nábytok vo vidieckom štýle biele zariadenie nástenné zrkadlo

3.  Drevo sa vo veľkom používalo na roľníckych domoch, pretože bolo veľmi ľahko dostupné majiteľom domov. Škrabance a škrabance, ktoré časom prídu, zostanú ako história domu. Takže čím rustikálnejšie drevo vyzerá, tým je atmosféra nostalgickejšia.

Dokážete to: Ak si nemôžete dovoliť dávať všade drevené podlahy, vyskúšajte najviditeľnejšiu časť domu – rodinnú izbu. Drevený nábytok, stenové panely a prvky tiež pomáhajú statku udržať sa v teple bez toho, aby ste museli renovovať celý dom.

Svetlé. Na začiatku boli steny svetlé, pretože majitelia jednoducho nemali možnosť drahých farieb čiar

interiérový dizajn vo vidieckom štýle, nábytok, drevené panely na stenu

4. Niektoré rodiny niekedy predviedli svoj štýl pomocou tapiet na kľúčových miestach, ako je napríklad vchod. Svetlé steny sa nakoniec stali klasickým prvkom interiérov farmy.

Môžete to urobiť: namaľujte steny, dekoratívne prvky, dvere a podlahové lišty svetlým odtieňom. Drevo v týchto domoch nemusí byť natreté, ale ak má váš dom obmedzené množstvo svetla, zvážte vymaľovanie tmavého dreva, ktoré miestnosť presvetlí..

Jednoduché tkaniny. Farmy nie sú nad vrcholom

interiérový dizajn vo vidieckom štýle zariadenie drevená stena prevedenie biela

5.Látky a čalúnenie boli vyrobené ručne alebo sa odovzdávali z generácie na generáciu. Látky sú teda zvyčajne zmiešané a pohodlné.

Môžete to urobiť: Bavlna bola všetko v ranej dedinskej Amerike. Zoberte teda bavlnu ako svoju hlavnú tkaninu.

Srdce domu. Kuchyňa je srdcom statku.

vidiecky štýl interiérový dizajn kuchynská skriňa sklenené dvere

6.  Keďže je doma v kuchyni hustý ruch, povrchy sú vyčerpané. Výsledkom je, že do domu plného hostí prichádzajú robustné dosky a masívne skrine.

Dokážete to: S obmedzenými financiami si môžete kúpiť keramické doplnky, napríklad nádoby na riad alebo riad. Pomôcť môžu aj niektoré hrubé taniere.

Robustná jedáleň

interiérový dizajn vo vidieckom štýle zariadený jedálenským stolom z masívneho dreva

7. Jedálenský stôl. Jeden termín môže opísať ústredný bod každej jedálne na statku: robustný. Klasický jedálenský stôl bol zvyčajne ručne vyrobený a odovzdával sa z generácie na generáciu.

Dokážete to: Ak nemôžete robiť nič iné, potom môže byť rustikálnym stredobodom veľká drevená doska na krájanie.

Mixujte a kombinujte v spálni

interiérový dizajn nábytok vo vidieckom štýle drevený rám postele spálňa

8. V spálni sa niekoľko vecí dedí po priateľoch a rodine. Rustikálny vzhľad dopĺňa ľahká a tenká posteľná bielizeň a obielené steny.

Môžete to urobiť: Vyberte si položky s pohľadom z 19. alebo začiatku 20. storočia. Bolo by lepšie, keby články jednoducho vyzerali ako jeden.

Luxusná vaňa na nohy

interiérový dizajn vo vidieckom štýle zariaďovanie osušiek kúpeľňa

9.   Tieto vane ste si mohli objednať až na konci 19. storočia. Na začiatku boli vyrobené z liatiny a porcelánu.

Dokážete to: repliky optických vlákien je možné kúpiť za tisíc dolárov. Ak na to nie ste pripravení, choďte na štýl s príslušenstvom. Vešiaky na stenách, drevené stoličky na obliekanie, bočný pomocný stolík. Tkaný koberec namiesto podložky do kúpeľa.

tradičný dizajn interiéru verandy vo vidieckom štýle