Znovu objavte centrum mesta – byt Yo! Home

a Pohovky Home Apartment červené vankúše stolík čierna obývačka

Znovu objavte centrum mesta – byt Yo! Home

Rast populácie pokračuje v alarmujúcom tempe. Obávajú sa, že adekvátne bývanie sa stane neustálou témou diskusií. Urbanizácia ľudí je faktom, stále väčší počet ľudí z vidieka prichádza do väčších miest a obcí s cieľom nájsť si lepšie zamestnanie a lepšiu kvalitu života..

Keďže tieto mestské oblasti zápasia s ubytovaním veľkého počtu ľudí, nové domy vznikali rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Aby sa čo najviac využil dostupný priestor v centrách miest, plánovači miest, developeri a architekti chcú postaviť veľa nových bytov na malých pozemkoch, čo znamená, že naše byty sú s každým ďalším rokom menšie a menšie. Na riešenie tohto nedostatku miesta v bytoch v centre mesta vyvinul anglický podnikateľ a milionár Simon Woodroffe, zakladateľ spoločností Yo! Sushi a Yotel, nový koncept flexibilného bývania..

Revolučný a prelomový koncept životného priestoru

Simon Woodroffe a Yo! Domáci apartmán

Yo! Home je revolučný a prelomový koncept obytného priestoru, ktorý bol predstavený v spoločnosti 100% Design London v septembri 2012. Woodroffe s vlastnými peniazmi 300 000 libier vytvoril prototyp – elegantne navrhnutý a premyslený životný priestor, ktorý zahŕňal väčšinu moderných technológií, ako sú jachty a automobilový dizajn, a mechaniku divadelnej scény. Na ploche 80 metrov štvorcových – štandardnom apartmáne s jednou spálňou, je v priestrannej obývačke veľa luxusu.

Po zatiahnutí za stenu a stlačení tlačidla sa podlaha otvorí a priestor sa zmení: hlavná spálňa s vaňou, spálňa, zapustená obývačka, kino, jedáleň, kancelária v plnej veľkosti, kuchyňa , teraz sa rozsvieti raňajková miestnosť, kúpeľ a kúpele, spoločenská miestnosť, vínna pivnica a ďalšie skryté sklady.

Malé a stredne veľké miestnosti

a Pohovka Home Apartment červené vankúše posteľ s drevenou podlahou

Čo hovorí Simon Woodroffe na svoj nový projekt: „Na tom, ako žijeme, nie je nič zlého a mnohí tak budú žiť aj mnoho ďalších rokov. Ale pre niektorých, ktorí chcú v živote to najlepšie – nechali životný priestor pracovať za nás. Malé a stredné miestnosti pôsobia ako veľké a veľmi veľké. V prvom rade za čistú logiku, za druhé preto, že je zábavné mať veľa priestoru na život “:

Veľký biely priestor

Kuchyňa v apartmáne Yo! Home Apartment

– Čo vás inšpirovalo k tomuto projektu?

Japonsko má na mňa samozrejme obrovský vplyv. Milujem túto krajinu a nazývam ju posledným neobjaveným tajomstvom Východu. Niežeby tam bolo veľa ľudí, alebo nie mimo Tokia a veľkých miest. Inšpirovali ma japonské steny Shoji, ľahkosť, s akou Japonci využívajú priestor, a spôsob, akým veci zariaďujú. Myslím si, že je to skvelé, a tiež to beriem ako normálne.

Vstavaný nábytok s lesklými povrchmi

yo! Home Byt obývacia izba sedačka vstavaný nábytok

– Pre akú cieľovú skupinu je projekt určený??

Poviem to stručne: pre každého, kto je srdcom mladý. Ale aby sme boli konkrétnejší, jednotlivci alebo manželia, ktorí pracujú v meste cez týždeň a príležitostne aj pre rodinu, pre módne pracujúce páry, mladých profesionálov s rovnakým konceptom a pre manažérov a kupujúcich.

Elegantná jedálenská časť

Elegantný jedálenský stôl a jedálenský kút v domácom apartmáne

S toľkými mechanikami zabudovanými do Yo! Home, aké bezpečné je pre rodiny s malými deťmi?

Keď bola vynájdená elektrina, bola položená rovnaká otázka. Riešenia sú vždy v detailoch a my máme to šťastie, že žijeme v dobe technológií, kde sa pre bezpečnosť detí hľadajú stále spoľahlivejšie riešenia..

Nepriame stropné osvetlenie – veľká rohová sedačka

a Yo! Home Apartment pohovky dekoračné steny

– Čo keď zlyhá mechanika?

Protizávažia sú vynikajúce, o všetko sa postarajú. Mechanizmus postele môžem zdvihnúť ručne na strop a keď sa vypne napájanie, stačí ísť do postele.

Štýlová kúpeľňa – umývadlo svetlo zelené

au! Dom bytový drez Green Vanity Unit

– Kedy a kde bude Yo! Home realitou?

Očakávam, že prvé Yo! Homes budú postavené v najbližších rokoch. Zatiaľ sme neoznámili prvý web, urobíme to, keď budú pripravené prvé byty.

Riešenie skladovania nábytku

ao! Úložný nábytok do domáceho bytu

– Bývali by ste v budúcnosti v dome Yo!?

Určite budem žiť v dome Yo! Home, ale dúfajme, že viac ako jeden, či už to bude v New Yorku, Sao Paolo, Tokiu alebo Manile, si ešte nie som istý, ale Yo! Home je pre môj životný štýl ideálny, pretože som veľa cestovať.

  Moderná, inovatívna kuchyňa s funkčným dizajnoma Joj! Domáci byt úložný nábytok červené povrchy

Kompaktná spálňa – farebná pruhovaná posteľná bielizeň

yo! Home Apartment posteľná bielizeň farebné pruhy

Veľká, pohodlná manželská posteľ s čalúnením

yo! Home Apartment manželská posteľ s čalúneným sklom

  Kancelárska miestnosť – modrý stôlYo! Home Apartment domáca kancelária modrá stolová barová stolička kovováModerná truhlica, kde si môžete uložiť položky

Skateboardový stolík do domácnosti

Nápadné vstavané police a skrinky s posuvnými dverami

Vstavaná skriňa na spanie do bytu Home!

Rozsiahly priestor, kde sa nachádza vstavaná kuchyňa, domáca kancelária a obývací priestor

yo! Home Byt obývacia časť sedačka vstavaná dekorácia nábytku