Ako správne skombinovať členkové topánky – 30 tipov na styling

Milé dámy, viete, ako si správne obliecť členkové topánky?

Je na jesennej móde niečo bezstarostnejšie, ako obliecť si členkové topánky? V prechodných sezónach sú veľmi pohodlné a nenahraditeľné. Členkové topánky vyzerajú tak univerzálne, že ich možno kombinovať s akýmkoľvek oblečením a štýlmi. To sa často končí módnym fiaskom: členkové topánky sú jedným z typov topánok, v ktorých sa robia niektoré z najväčších chýb.

Dámske členkové topánky v centre pozornosti 

členkové topánky ženy jesenná móda módne trendy

Máte obľúbené členkové topánky a ako ich nosíte?? 

správne nosiť členkové topánky jesenné módne módne trendy

Jesenná móda – aktuálne trendy 

členkové topánky dámsky kabát čierna jesenná móda módne trendy

Dávajte si pozor na ponožky!

K topánkam si nikdy nesmiete obliecť staré ponožky. V mnohých prípadoch to možno vidieť. Stáva sa to najmä vtedy, ak sú pestrofarebné, preto sa rozhodnite pre ponožky, ktoré sú jemné alebo neviditeľné. Sú to tie, ktoré pokrývajú spodnú časť chodidla alebo sú hnedej alebo telovej farby.

Jesenné topánky pre ženy, ktoré si potrpia na módu

opätky členkové topánky ženy jesenná móda jenas módne trendy

Ako dosiahnuť módny vzhľad

dámy jeseň móda móda trendy jeseň topánky hnedá

Na jeseň radi nosíme členkové topánky k rifliam. Existuje niekoľko pravidiel, vďaka ktorým to využijete naplno.

Nechajte svoje nohy pôsobiť dlhšie

Skombinujte elegantné členkové topánky s úzkymi riflami. To vizuálne predĺži vaše nohy.

Zhrnuté rifle

Keď nie je také chladné počasie, môžete si vyhrnúť rifle cez členkové topánky. To zdôrazní váš štýl a všetko na vašej postave.

Zhrňte si rifle 

členkové topánky nosia módne trendy jesennej módy

Zdôraznite členky

Široké konce nohavíc skombinujte s priliehavými členkovými topánkami. To zdôrazňuje členky a robí váš každodenný vzhľad trochu pestrejším. Potom si môžete obliecť rovnaké členkové topánky aj k sukni a budete mať úplne iný vzhľad.

Oblečte si dlhšie rifle

Radi nosíte dlhšie džínsy, pretože vďaka nim vyzerajú vaše nohy elegantnejšie? To je dobrý nápad a skombinovali by sme to aj s vysokými členkami. Vyberte si pohodlný model s jednoduchým dizajnom, pretože členkové topánky sú potom aj tak takmer úplne skryté.

Členkové čižmy k rifliam

dámy jeseň móda módne trendy jeseň topánky

Ležérne a elegantné zároveň

dámska jeseň móda módne trendy jeseň topánky košeľa zelená

Elegantný vzhľad s dámskymi členkovými topánkami na celý rok

dámy jeseň móda módne trendy jesenné topánky rifle zelená

V skutočnosti sa členkové topánky dajú nosiť po celý rok. Aj v niektoré chladnejšie letné večery sú niekedy nápomocné. Tu je niekoľko vzhľadov, ku ktorým máte prístup bez ohľadu na ročné obdobie.

Čierne nohavice a členkové čižmy s potlačou

Hľadáte správny spôsob, ako nosiť svoje obľúbené výtlačky? Členkové topánky sú na tento účel celkom vhodné, za predpokladu, že sú kombinované s čiernymi nohavicami. V skutočnosti zostanete na bezpečnej strane, ak celý outfit zostane v tejto farbe alebo aspoň neutrálny a rezervovaný.

Hnedé čižmy a biely outfit

Ak chcete povzbudiť seba a svojich priateľov, skombinujte hnedé členkové čižmy so svetlým, možno úplne bielym outfitom. Na jeseň odporúčame super skinny rifle kombinované s dlhým svetrom.

Kombinujte nohavice so špičatými čižmami 

čierne členkové topánky ženy jesenná móda módne trendy

Úplne v čiernej farbe

členkové topánky ženy jesenná móda trend farby čierna

Dlhé nohavice so špičatými čižmami

Milujete vreckové nohavice v retro štýle? K tomu sa perfektne hodia špicaté členkové topánky.

7/8 nohavice s členkovými topánkami

Privítajte prvé teplé jarné dni alebo začiatok jesene v elegantných nohaviciach 7/8 a skombinujte ich s členkovými topánkami. Keďže tie druhé sú obzvlášť účinné, mali by byť rozhodne veľmi elegantné a mať zaujímavý profil alebo vzrušujúce detaily.

Tesné nohavice v členkových topánkach

Ak radi nosíte veľmi tesné nohavice, môžete konce nohavíc zastrčiť do mierne vyšších členkových topánok. Skombinujte ju s dlhším vrchným oblečením. Môžete si dokonca vyhrnúť nohavice pre ležérny vzhľad.

Členkové topánky majú v sebe niečo, vďaka čomu aj ten „zlý“ vzhľad vyzerá očarujúco. Prečo však nevyužiť tieto pravidlá a nevyužiť svoj vzhľad na maximum?

Ukážte svoj vlastný štýl!

členkové topánky ženy jesenná móda nosené rifle módne trendy

Cestovanie

členkové topánky ženy jesenná móda aktuálne módne trendy

Spoľahnite sa na pohodlie!

členkové topánky ženy jesenné módne nohavice módne trendy

Nasledujúce príklady vás môžu ďalej inšpirovať!

členkové čižmy na podpätku dámska móda jesenné módne trendyčlenkové topánky ženy jesenná móda riflové nohavice módne trendy členkové topánky ženy jesenná móda rifle módne trendy členkové topánky ženy jesenná móda rifle street fashion členkové topánky ženy jesenné módne šaty dlhé nohy módne trendy členkové topánky ženy jesenná móda mini sukňa módne trendy členkové topánky ženy jesenná móda módne trendy členkové topánky ženy jesenná móda potlač módne trendy členkové topánky ženy jesenná móda retro jenas módne trendy členkové topánky ženy jesenná móda tipy módne trendy členkové topánky ženy jeseň móda móda džínsy módne trendy členkové topánky dámsky kabát zvuk jeseň móda módne trendy členkové čižmy dámsky sveter béžová jeseň módne trendy členkové topánky kombinovať styling tipy jeseň módne módne trendyklinový podpätok členkové topánky ženy jesenné módne legíny módne trendyčlenkové čižmy hnedé ženy jesenná móda módne trendy