Amal Clooney má na sebe počas konferencie rozprávkovo červený outfit

Amal Clooney je známa svojou sociálnou prácou a angažovanosťou po celom svete. Obdivuje ju aj jej klasický vkus pre dobré oblečenie. Obe počas minulého týždňa pútali pozornosť médií. Stalo sa to počas konferencie 10. júla v Londýne. Mala na sebe rozprávkovo červený outfit.

Amal je právnička v oblasti ľudských práv

amal clooney ako rečník na konferencii

Globálna konferencia o slobode médií v Londýne

Udalosť, o ktorej hovoríme, je globálna konferencia o slobode médií (The Global Conference for Media Freedom). Stalo sa to 10. júla 2019 v Londýne. Počas tejto konferencie sprevádzala Amal Clooney ministra zahraničných vecí Spojeného kráľovstva Jeremyho Hunta.

Bola tam pozvaná, aby sa podelila o svoje myšlienky o ochrane práv pracovníkov médií po celom svete. Má s tým veľa skúseností, pretože pracuje ako právnička v oblasti ľudských práv.

Obrázky z vystúpenia Amal Clooney na globálnej konferencii – 2019

konferencia amal clooney - 2019

Oblečenie Amal Clooney

Amal Clooney sa objavila v outfite z kolekcie Zag Posen Resort Collection 2019. K svojmu vzhľadu chcela mať šaty na smenu a sako na mieru. Siahala až po koleno a cez strih zdôrazňovala Amalovu postavu. Zároveň však šaty vyzerali veľmi luxusne a elegantne. Tento elegantný outfit má na okraji kontrastné ružové švy, čo mu dodáva obzvlášť moderný a zároveň originálny charakter.

Šaty Amal Clooney

šaty po kolená s bundou amal clooney

Záľuba Amal Clooneyovej v červených outfitoch

Amal Clooney vždy dáva prednosť červeným outfitom. Veľmi dobrým príkladom je detská sprcha Meghan Markle. Táto udalosť sa konala vo februári 2019 v hoteli Mark na Upper East Side v New Yorku. Pri tejto príležitosti si obliekla outfit od Sergia Hudsona. Už v roku 2018 sa objavila s rovnakými trendovými šatami na titulke módneho čísla, ktoré ukazuje túto istú kolekciu. Ostatné červené oblečenie, vrátane každodenného života, sú na ich osobných webových stránkach vidieť.

Amalov outfit z kolekcie Hudson na rok 2018

amal clooney - kolekcia 2018

Uprostred zimy 2019 – na ceste k detskej sprche Meghan Markle

uprostred snehu - amal clooney

Amal Clooney v každodenných červených šatách

amal clooney - skvelé červené šaty

Amal v bordových šatách po boku Georga Clooneyho 

udalosť - amal clooney