Ashley Graham úspešne rodí doma! Viac o tom tu!

Ashley Graham mala svoje prvé dieťa 18. januára. Bol to jej prvý pôrod, a napriek tomu bola veľmi odvážna. Rozhodla sa ho porodiť doma. O niekoľko týždňov neskôr našla silu a čas ukázať svoje malé dieťa svetu. Ako to má byť s hviezdami, stalo sa to prostredníctvom sociálnych sietí. Ashley zverejnila niekoľko skvelých fotografií z Instagramu a samozrejme sa rýchlo rozšírili.

Ashley rovnako dobre zdokumentovala svoje tehotenstvo

Ashley Graham nápady na tehotenstvo

Podpora prirodzeného pôrodu

Ashley príkladne podporuje prirodzený pôrod. Všetko sa to stalo doma v nafukovacom bazéne vo vode. Dieťa tam mala bez pomoci liekov proti bolesti. O niekoľko týždňov neskôr sa možno bude môcť so svojim novonarodeným dieťaťom podeliť o viac skúseností.

Súbežne s obrázkami na Instagrame natočila aj video a zverejnila ho na svojom kanáli YouTube „Pretty Big Deal“ (video nájdete nižšie). Pomáhal jej manžel Justin Ervin a bol tam po celý čas pôrodu.

Ashley Graham sa vždy ukazovala ako odvážna žena

Životný štýl celebrít Ashley Graham

Štýl detských fotografií na Instagrame

Ashley Graham a ďalšie hviezdy sú tam, aby vytvárali silné trendy. To platí aj pre vystúpenia na sociálnych sieťach. U novorodencov veľmi často vidíme, že nie sú zobrazené v tvári. Skôr im môžete vidieť časť ruky. Vďaka tomu je zobrazenie tohto veľmi dôležitého momentu života umelecké a vzrušujúce. To isté urobila Ashley Graham.

Ashley vždy mala podporu od svojho manžela Justina Ervina

Ashley Graham Romantické nápady Trendy životný štýl

Vedeli ste o šou Ashley Pretty Big Deal?

Ashley Graham Trends Ideas Ladies

Po pôrode doma vyšlo video, z ktorého sa môžete dozvedieť mnohé detaily

Rodinné trendy Životný štýl Ashley Graham

Tu je skvelý obrázok z Instagramu!

Trendy v detskom štýle Ashley Graham