Báječné motýle zdobia plášte a plášte

Motýle, umenie a móda

„El Costurero Real“ v angličtine „Tailor of the King“ je názov blogu pozoruhodného mladého umelca zo Španielska. Najviac nás fascinovali ich motýle. Čo má umenie spoločné s oblečením a motýľmi? V tomto prípade veľa. Na Alassieho, ktorý sa narodil v nádhernom meste Granada, už od útleho detstva zapôsobili legendy, stredoveké hrady a malebná krajina Al-Andalus. A táto fascinácia bola postupom času stále silnejšia. Dokonca otvorene priznáva, že stále verí na víly. Poznáte to aj z ich rozprávkových výtvorov. Samozrejme, je v tom aj značná dávka zručnosti a odbornosti. Alassie vyštudoval módny návrhár v Granade a neskôr tiež absolvoval magisterský titul v odbore kostýmový dizajn pre divadlo, film a operu v Barcelone. Vďaka tomu sa naučila jemnosti krajčírstva a maľby na textil súčasne a kreatívne a úspešne ich uplatnila vo svojej práci.

Tiež ste na motýle?

motýle-pelerína-ručne maľované-pelerína-šaty-dámske oblečenie

Módna návrhárka vytvorila svoj blog v roku 2008. A onedlho sa stal veľmi populárnym. Onedlho sa to začalo tak, cez ňu internetový obchod predať svoje veľkolepé, ručne maľované plášte a šatky mnohým záujemcom. V roku 2011 sa stretla s steampunkovým umelcom Felixom a výsledkom bolo pevné a plodné priateľstvo a spolupráca.

Títo dvaja spolu teda vytvárajú množstvo modelov, ktoré sú medzi väčšinou zákazníkov a fanúšikov veľmi obľúbené a obľúbené.

Profesionálne šitie a zmysel pre detail

motýle-pelerína-plášť-ručne maľované-umenie

U Alassie je možné objednať nielen tieto magické motýle, ale aj širokú škálu rôznych odevov a doplnkov. Vášeň, talent a nekompromisnú profesionalitu je cítiť v každom detaile. To samozrejme vysvetľuje rastúci dopyt zákazníkov, ktorí sa na jednej strane chcú transformovať na rozprávkovú postavu, na strane druhej sa chcú aspoň na krátky čas ponoriť do imaginárneho, krajšieho sveta..

Chcete sa tiež zúčastniť? Čo hovoríte na taký nádherný plášť s namaľovanými jemnými motýľmi? Alebo vás viac zaujímajú steampunkové kreácie?

Ponorte sa do rozprávkového sveta Alassie!

motýle-mys-ručne-maľované-umenie-mys-stredoveké

motýle-pelerína-ručná výroba-textil-farba-umenie

motýle-pelerína-ručne maľované-šatky-plášte

motýle-pelerína-ručne maľované-látky-purpurová-mys

Motýle-mys-ručne maľované-textil-maskovanie-les-

motýle-pelerína-plášť-modro-ručne maľované

motýle-pelerína-maskovanie-duny-látky-ručne maľované

motýle-pelerína-plášť-ručne maľované-textil-umenie

motýle-pelerína-plášť-textil-farebné-ručne maľované-šatky

motýle-ručne maľované-maskovanie-pelerína-a vyrobené

motýle-umenie-ženy-móda-ručne maľované-textílie

motýle-peleríny-peleríny-ručne maľované-kusnt