Ceny Teen Choice 2019: Tu sú najlepšie looky!

Udalosť Teen Choice Awards sa uskutočnila 12. augusta. Dejiskom bola báječná pláž Hermosa v Kalifornii. V tomto článku vám chceme dať informácie o priebehu tejto akcie. Potom sa zameriame na rôzne módne outfity, ktoré boli zobrazené na červenom koberci. Ak teda ostanete s nami, v mnohých ohľadoch to stojí za to.

Zendaya ukazuje, že elegantný outfit môže byť veľmi jednoduchý

Teen Choice Awards - Yellow Outfit

Ceny Teen Choice Awards: Niektoré z najdôležitejších bodov!

Akcia Teen Choice Awards v roku 2019 bola ako vždy niečo skutočne skvelé! Surferi obleteli pláž Hermosa v Kalifornii a vytvárali vzrušenie a dobrú náladu. Túto šou spoluorganizovali Lucy Hale a známy youtuber David Dobrik.

Vrcholom bolo vystúpenie Jordan McGraw, OneRepublic a Sarah Hyland. Medzi ocenenými boli Naomi Scott za rolu v Aladinovi, Josephine Langford za rolu vo filme After, Laura Marano – Perfektné rande. Môžete si pozrieť kompletný zoznam víťazov v tomto mieste na Wikipédii viď.

Megalyn Echikunwoke v zelenom oblečení

Teen Choice Awards - skvelé zelené šaty

Štýl hviezd

Hviezdy ako vždy predviedli na červenom koberci rozprávkové outfity. Provokatívna ženskosť bola v popredí takmer všetkých žien. Jeho súčasťou boli krátke outfity aj dlhšie obleky s provokatívnymi výstrihmi a detailmi. Laura Morano mala napríklad krátke šaty a najnápadnejšími dlhými outfitmi boli zrejme Chloe a Hally Berry. Farby ukázali chuť do života, pričom Megalyn Echikunwoke a Laura Murano, ako aj Emilia Osment so svojimi zelenými a ružovými outfitmi sú obzvlášť dobrými príkladmi súčasných trendov farieb. Muži skombinovali jednoduché oblekové súpravy s každodenne vyzerajúcimi tričkami a doplnkami. Vďaka tomu dámy zažiarili ešte viac. Pozrite sa na obrázky celebrít, na ktorých sme aktuálne číslo Elle našiel!

Laura Morano inšpiruje ku krátkym moderným outfitom

Ružové šaty - ceny Teen Choice Awards

Monsta-X v typickom štýle pre túto udalosť 

viacnásobné ocenenie mužov za výber mládeže

Noah Centineo – neutrálny outfit

Ceny Teen Choice Awards - Oblečenie pre mužov

Emily Osment sa ukazuje v klasickom outfite v moderných farbách

Ceny Teen Choice Awards - Ružovo -biele šortky

John Stamos – originálne tričko pod klasickým bielym oblekom

Biely oblek Teen Choice Awards

Chloe – vľavo a Hally Bailey – vpravo

Skvelý outfit - nádherné ceny Teen Choice Awards

Brittany Snow s originálnou kombináciou dvoch klasických kúskov 

Skvelé šaty - ceny Teen Choice Awards