Dizajn nechtov – Obrázky spoločnosti Dream Nails na rok 2020

Pôvodný dizajn nechtov na nechtoch

Moderné trendy v dizajne nechtov na prstoch 2019/2020

V niekoľkých oblastiach módy si môžete dovoliť pozrieť sa tak ďaleko do budúcnosti. Ale s tendenciami v dizajne nechtov je to úplne možné a tiež žiaduce.

Pretože tu sú trendy celkom jasné. Chcete sa o tom dozvedieť viac a naplánovať si vzhľad svojho nechtu na niekoľko mesiacov odteraz?.

To znie ako vzrušujúca úloha, nie??

Starostlivosť

Obrázky s dizajnom nechtov sú účinné

Toto bolo vždy v móde. Aj ten najmodernejší dizajn neprispeje k dobrému imidžu, ak ste sa o tento aspekt vopred nestarali. Ale hygiena a upravený vzhľad sú stále trendovejšie a modernejšie. Je to pravdepodobne tým, že moderné metódy osobnej hygieny robia veci jednoduchšie a jednoduchšie. Prakticky už teda nemáte výhovorku, aby ste sa toho vzdali.

Navyše tvar vašich nechtov by mal vyzerať super krásne a moderne. Čo hovoria dizajnéri na súčasný vzhľad? Najlepšie je použiť zaoblený tvar. Mali by ste to teda udržať čo najprirodzenejšie.

Moderné farebné nuansy v dizajne nechtov

Obrázky nechtov na nechty žlté

Teraz sa dostávame k najzaujímavejšiemu aspektu témy. Rovnako ako vo všetkých ostatných aspektoch dizajnu, hľadáte blízkosť prírody. Urobíte to pomocou prírodných, zemitých odtieňov, ktoré sa používajú znova a znova ako základ. Pastelové farby tiež dominujú modernému dizajnu nechtov. Pretože takto môžete do tejto meranej prírodnej oblasti integrovať aj studené farby.

Späť sú niektoré výrazné tendencie a prísne pravidlá

Nechty navrhujú obrázky srdiečok

Na prítomnosť niektorých striktných tendencií sme si v posledných rokoch zvykli. Ale zdá sa, že tieto boli opäť zmeškané. Super populárna je napríklad kombinácia laku na nechty s rúžom vo farbách broskyňa a čerešňa.

Prírodné farby sú klasické a zostávajú aktuálne – ale nie všetky!

Nechty navrhujú obrázky farby pokožky

Nemali by ste chápať tvrdenie, že prírodné formy a nuansy, ktoré sú klasické, zostávajú vo všeobecnosti aktuálne. Niektorí zostanú aktuálne – iní nie. Kontrasty ustupujú do pozadia a môžu pôsobiť ako zastarané. Na druhej strane by ste sa mali zamerať na odtiene, ktoré sú si veľmi blízke a ako keby farby nášho tela akoby do seba plynule prechádzali..

Symbióza dvoch typov francúzskej manikúry

Obrázky nechtov na dizajne sú červené

Existuje klasický štýl a modernejší, extravagantnejší štýl francúzskej manikúry – mesiac! Skvelá kombinácia týchto dvoch je v súčasnosti obzvlášť aktuálna. Použité boli aj zaujímavé farebné kombinácie – červená a biela, biela a čierna a tak ďalej.

Kontrastné pruhy

Nechty dizajn obrázky pruhy ružové

Na konci dnešného článku sa chceme pozrieť na vzostupný a vlastne nový trend. Je to jeden z mála trendov na roky 2019/2020, ktoré by sa dali považovať za skutočne nové uvedenie na trh. Ide o sériu pruhov s vysokým kontrastom. Tieto sa zadávajú spoločne vo forme ventilátora. Farby, v ktorých boli tieto farby vyrobené, nie sú nijako dôležité. Podľa súčasných trendov nechtového dizajnu by ste sa mali spoliehať na odtiene a kombinácie nasledovne: sivá a fialová, červená a čierna, biela a čierna, biela a metalická.

Fialové a čierne geometrické čiary

Nechty na nechty navrhujú obrázky geometrických tvarov

Svetlé a tmavé odtiene modrej Nechty navrhujú obrázky v modrých tónoch

Cappoccino farba

Nechty navrhujú obrázky cappuccina

Zlatá v kombinácii s fialovou  

Dizajn nechtov obrázky farebné kombinácie prstene

   Elegantné a monochromatickéDizajn nechtov zobrazuje sivo červené pery

Pozdravte prichádzajúcu jar

Nechty kvety kvety dizajnové obrázky odvážne karmínové

Veľmi formálne, ale pozoruhodné

Navrhnite obrázky ozdobené nechty s bielym prízvukom

Nápadné a zmysluplné

Navrhnite obrázky purpurových nechtov

Letné nechty s palmami  Nechty leto čiernobiely dizajn obrázky palmy

  Geometrické čiary a jasné farbyDizajnové nechty obrázky strieborné

Strieborná poznámka

Obrázky dizajnu nechtov na nechty strieborná čierna

Letné riešenie ombre

Dizajnové obrázky nechtov v lete oranžová červená