Dosiahnite šťastný nový rok v 6 jednoduchých krokoch

            6 praktických rád pre úspešný nový rok

Podľa Číňanov horoskop Rok 2017 bude úspešný nový rok. Pobeží v znamení červeného ohnivého kohúta a naznačuje šťastie a úspech. To sa však dosahuje iba tvrdou prácou a veľkým úsilím. Nasledujúcich 6 pravidiel vám s tým môže pomôcť.

úspešný nový rok tipy rady k úspechu šťastný 2017 produktívne ciele

Spojte svoje návyky s niečím užitočným

úspešný nový rok tipy rady k úspechu šťastný 2017

Váš deň rozhodne začne káva o? Potom môžete k tomuto „rituálu“ pridať ďalšiu požadovanú „aktivitu“, na ktorú nie je vždy dostatok času – napríklad na písanie alebo čítanie. S ním môžete vo svojom vzácnom voľnom čase urobiť niečo hodnotné.

Buď k sebe dobrý

úspešný nový rok tipy rady na realizáciu recept na úspech šťastný 2017

Všetci máme dni, kedy nič nejde hladko. Sme preťažení domácimi prácami, všetci sme doma chorí alebo nám plány zlyhajú … Nájdite spôsob, ako zmeniť fakty. Prijmite situáciu ako nepríjemnú skúsenosť a myslite na niečo dobré, čo sa čoskoro stane. Môžete si to vymyslieť aj sami, aby ste vždy našli motiváciu pohnúť sa vpred.

Urobte zo svojho cieľa nevyhnutnosť

úspešný nový rok tipy rady pre úspech šťastný 2017 dosiahnuť ciele

Je rozdiel medzi vôľou uspieť a snahou, ktorú do toho vkladáme. Najlepšou motiváciou je urobiť zo svojho cieľa povinnosť. Psychológ Steve Levinson uvádza nasledujúci príklad: muž úmyselne nechal deodorant zakaždým v telocvični, aby sa pravidelne zúčastňoval cvičenia.

Pokúste sa neodkladať malé úlohy

úspešný nový rok tipy rady k úspechu šťastný 2017 realizovať ciele úlohy deň čas peniaze

Tento zvyk je nepriateľom úspechu a produktivity. Úlohy, ktoré netrvajú dlhšie ako minútu, je možné vykonať ihneď. Odpovedzte na e -mail, umyte si hrnček na kávu alebo opravte stôl. Takto postupom času bez problémov zvládnete aj zodpovedné a náročné úlohy.

Šťastný nový rok – naplňte prázdny pohár významom

úspešný nový rok tipy rady k úspechu šťastný 2017 realizovať ciele úlohy deň vyhodnotiť

Na začiatku roka si väčšina z nás vytýčila nové ciele, ktoré nie vždy na konci roka dosiahneme. Vezmite prázdny pohár a každý večer vhoďte papier, v ktorom ste hodnotili svoj deň. Môže obsahovať iba slovo, meno alebo dokonca iba obrázok. Cieľom je aspoň pokúsiť sa zlepšiť seba a svoje schopnosti. Vďaka tomu sa na druhý deň pokúsite byť ešte úspešnejší a produktívnejší. Na konci roka pocítite pozitívny účinok.

Na každý deň si dajte aspoň tri ciele

úspešný nový rok tipy rady k úspechu šťastný realizovať ciele denné úlohy

Kým sa ráno osprchujete alebo vypijete kávu, môžete počas päť minút myslieť na tri veci, ktoré musíte počas dňa urobiť. Na začiatku to mohlo byť jednoduché, napríklad nakupovanie. Nasledujúce ráno môžu byť úlohy komplexnejšie. Tak sa budete cítiť spokojní, aj keď budete mať napríklad zlý deň. Trénujete teda aj svoju predstavivosť. Je to tiež šanca objaviť pre seba nové schopnosti, ktoré doteraz zostali skryté.

prajem ti úspech!