Farby Pantone v móde na jar-leto 2019

Farby Pantone ovplyvňujú všetky oblasti dizajnu, vrátane módy. Mix farieb bol zostavený v súvislosti so známymi Fashion Weeks v New Yorku a Londýne. Tieto by okrem iného mali mať silný vplyv na naše oblečenie. Aké sú najmodernejšie odtiene na jar a leto 2019? Pozrite sa na to pomocou niekoľkých nádherných dámskych módnych kúskov! Všetky moderné farby Pantone na jar a leto 2019 zdôrazňujú našu individualitu. Tiež podporujú cvičenie a aktivitu vo všetkých oblastiach. Tí hravejší naďalej šírili veselú náladu. Do popredia sa dostávajú kreatívne a nečakané kombinácie. Pozrime sa na rôzne farby jednu po druhej!

Dámska móda na leto v trendovej farbe „Kurkuma“

svetlooranžová trendová farba pantone

Oranžové trendové farby – Kurkuma a Fiesta. A Living Coral tiež.

„Kurkuma“ si určite získa veľa žien. Je to skvelý oranžový odtieň, ktorý je obzvlášť vhodný pre svetlé typy pokožky a vlasov, ako je Carolina Herrera na obrázku vyššie. Odporúčame ich skôr na neskorú jar a leto.

 Názov druhej farby v zbierke hovorí za všetko – „Fiesta“. Je to absolútne letná babská farba, ktorá obsahuje aj červené nuansy a vyžaruje tak neskutočné množstvo lásky k životu a vášne. Farba s podobným charakterom, ktorá sa však lepšie hodí k tmavším typom pokožky, by bola zvodným a zároveň jedinečným odtieňom „Living Coral“.

Farebná blúzka “Fiesta”

trendové farby pantone iba oranžové

Jarné šaty „Living Coral“

trendové farby pantone ovocná charizma

Žltá má formu Mango Mojito a Aspen Gold

Kedykoľvek si chcete rozjasniť deň, máte na leto prístup k dvom nádherným žltým farbám Pantone. „Aspen Gold“ je obzvlášť veselý a odvážny, zatiaľ čo „Mango Mojito“ prináša viac pohodlia do každodenného života. Oba varianty sú veľmi univerzálne s ohľadom na rôzne typy pokožky. Tiež by boli ideálne pre pracovné aj voľnočasové outfity. Pozrite sa na dve skvelé nápady, ktoré nasledujú tento príklad!

Romantický top v „Mango Mojito“

trendové farby pantone jesenné tieňovanie

Jasný obchodný vzhľad v Aspen Gold 

nádherné svetlé farby trendových farieb pantone

Trendové farby – sója a sladká kukurica

Sója sa očividne inšpirovala „sójovou farbou“ a je neuveriteľným príkladom toho, ako neutrálny odtieň môže v skutočnosti pôsobiť upokojujúco. „Sladká kukurica“ nám veľa pripomína smotanu alebo maslo, ale je tiež veľmi individuálna a jedinečná. Obe farby sú vhodné do Zürichu na pracovné príležitosti. Obzvlášť diskrétnym spôsobom naďalej zdôrazňujú ženskosť.

„Sója“ pre elegantné nohavice

svetlé pastelové trendové farby pantone

Sladká kukurica ako hlavná farba blúzky a nohavíc

trendové farby pantone takmer biele

Dve zelené pokušenia medzi farbami Pantone

V kolekcii Pantone sú dve skvelé zelené farby, ktoré sa určite budú páčiť väčšine žien. Na jednej strane je „Pepper Stem“. Jedná sa o najmodernejší variant, ktorý veľmi pripomína mätu. Tento odtieň bol obzvlášť obľúbený na dráhe v Londýne. Trochu obchodnejšie, ale rovnako prirodzená a zdravotne nezávadná je farba „Terrarium Moss“. V tomto odseku môžete vidieť obe.

“Terarium Moss” – romantický obchodný vzhľad

vojenské zelené trendové farby pantone

“Pepper Stem” – jedna z najobľúbenejších farieb na mólach v septembri

trendové farby mäta zelená pantone

Ovocné farby z lesa

V súčasnej dobe existujú lesné farby, vrátane odtieňov, ktoré spájame s bobuľami a iným lesným ovocím. Vládnu módnym fázam a niektoré sú na leto super vhodné. Reč je o „Pink Peacock“, ako aj o obzvlášť jemnom variante fialky, konkrétne „Sweet Lilac“. Oba je možné vidieť v tomto poradí pod textom.

“Pink Peacock” – čistá letná provokácia

trendové farby pantone skvelé fialové tieňovanie

„Sweet Lilac“ – obzvlášť vhodný pre každodenné podnikanie

letné oblečenie pantone farebné trendy

Dve modré farby a jedna neutrálna hnedá

Ak hľadáte sýtu modrú, potom ste s „Eclipse“ prišli na správne miesto. Pretože tento odtieň má vážnu a tajomnú charizmu. Moderné letné šaty pre princezné by však skôr pripomínali „Princesa Azul“. Oba odtiene modrej je možné dobre kombinovať s hnedou. Na tento účel dôrazne odporúčame „Toffee“ spoločnosti Pantone. Všetky farby sú ideálne pre všetky typy pokožky.

Trendová farba „Princesa Azul“ z vás urobí skutočnú princeznú

trendové farby pantone jemná modrá

„Zatmenie“ – takto sa môže javiť vážna mystika

medzi fialovými a modrými trendovými farbami pantone

Skombinujte moderné blues s trendovou farbou „toffee“ značky Pantone 

skvelé hnedé nuansy pantone trendové farby

Dva neuveriteľne luxusné odtiene červenej

„Brown Granite“ je vlastne niečo medzi hnedou a červenou, takže veľmi prízemný variant tejto farby. Pravdepodobne sa tento odtieň môže stať klasikou! „Jester Red“ má kráľovský charakter, ale zostáva v súlade s mestským štýlom.

„Hnedá žula“ by sa dala označiť ako hnedá a červená súčasne

skvelé čokoládové pantone trendové farby

“Jester Red” – krikľavý a zároveň vážny variant červenej

skvelé tmavočervené trendové farby pantone

Farby Pantone v mnohých ohľadoch prekračujú hranice. Väčšina z nich je veľmi vhodná pre rôzne typy pokožky a vlasov. Korešpondujú s trendmi v interiérovom dizajne a architektúre. V skutočnosti to zvyšuje ich šance na dlhovekosť. Nakoniec by ste ich mohli nazvať rodovo neutrálnymi. Uvedomte si, že tieto vlastnosti prinášajú veľkú slobodu sebavyjadrenia?