Gigi a Bella Hadid v zodpovedajúcich outfitoch počas udeľovania hudobných cien MTV

Bella a Gigi Hadid aj tento rok opäť upútali pozornosť všetkých. Svoju prítomnosť a charizmu takpovediac zdvojnásobili zladením sexi outfitov v štýlových neutrálnych farbách. V takých ich bolo možné vidieť počas udeľovania cien MTV v uplynulých dňoch. Mimochodom, stoja aj za nadchádzajúcimi jesennými trendmi, ktoré budú v chladnejších týždňoch dominovať na uliciach. Takže ďalší dôvod, prečo sa pozrieť!

Dvaja súrodenci boli opäť žiarivo krásni

gigi a bella hadid - veľké tváre

Gigi a Bella Hadid – oblečenie

Gigi a Bella Hadid mali rôzne outfity, pokiaľ ide o strih, ale zároveň mali veľa spoločných vlastností. Kým Bella mala šaty, ktorých výstrih zvýrazňoval jej nádherný tvar na bruchu, Gigi vsadila na korzet v kombinácii so štýlovými nohavicami.

  Oba outfity zdôraznili skvelé postavy týchto dvoch modelov. Na pozadí oblečenia bola neutrálna svetlo hnedá farba. Napriek tomu pôsobili luxusne a pútavo. Bella – vďaka skvelým akcentom v žltej farbe a Gigi – vďaka hodnotnému, a tak luxusne pôsobiacemu textilu.

Chvíle z udeľovania cien MTV 

gigi a bella hadid s ďalšou herečkou

Príslušenstvo

S takým neutrálnym oblečením je veľký priestor na používanie príslušenstva. Dvaja súrodenci z toho mali veľký prospech. Bella Hadid mala celý súbor prsteňov, retiazok a pútavých náušníc. Tomu zodpovedali aj krásne reťaze vašich topánok, ktoré rozprávkovým spôsobom zdôraznili krásu vašich nôh, ale aj vašej postavy. V Gigi Hadid bolo takmer všetko, čo sa týka šperkov, zredukované na zlatú retiazku, ktorá bola niekoľkokrát zložená. Topánky boli elegantné, ale zamknuté a nevynikli ako nezávislý ornament.

Zodpovedajúce oblečenie Gigi a Belly

gigi a bella hadid stáli skvele

Prekvapenie

S týmto vzhľadom je tiež spojené určité prekvapenie zo strany súrodencov Gigi a Bella Hadid. Nečakalo sa, že sa objavia sami vo dvojiciach. Na základe klebiet sa dúfalo, že Gigi Hadid si prinesie nového priateľa. Hovorí sa, že v súčasnosti s ňou spolupracuje Tyler Cameron sú. Ale ani jeden z nich sa spolu neobjavil na udeľovaní cien MTV. Čoskoro sa možno dozvieme, či ešte stále tvoria pár.

Pri ozdobách Gigi stavila na krásnu retiazku

gigi hadid osamote ceny mtv

Opäť dva porovnania oblečenia

gigi a bella hadid pred obradom dr

sediaci na pódiu gigi a bella hadid