Guccio Gucci – prvotriedny dizajn a celková elegancia

guccio gucci dámska taška foto koláž

Guccio Gucci a jeho móda

Dnešný príspevok je okrem vyobrazenia osoby aj niečo na tom. Teraz vám poskytneme prehľad o rozmanitosti značky Gucci. Založil to človek – Guccio Cucci. Nakoniec však veľa ľudí z tejto veľkej rodiny prispelo k rozvoju značky.

Dnes je Gucci úspešnou medzinárodnou spoločnosťou. Máte veľa módnych doplnkov, oblečenia, šperkov, parfumov a kozmetiky. Ale tento úspešný príbeh má aj začiatok. Dnes o tom budeme hovoriť.

Pretože Guccio Gucci je zakladateľom spoločnosti. V roku 1921 začal s malým podnikaním vo Florencii. Mal vtedy niekto tušenie, aké impérium po tých rokoch vznikne??

Výroba doplnkov z jemnej kože

guccio gucci kožený tovar okolo pracovníkov haly

Niečo z jeho životopisu

Najprv sa porozprávajme o biografii Guccia Gucciho. Najprv žil vo Francúzsku, potom sa presťahoval do Londýna. Pracoval v rôznych luxusných hoteloch. V tejto dobe na neho veľmi zapôsobil štýl bohatého života, a najmä kožené kufre, ktoré nosia hoteloví hostia..

V roku 1903 sa vrátil do Florencie po mnohých rokoch v zahraničí. Prenajal si malý obchod. Potom sa zaoberal predovšetkým spracovaním jemných kožených doplnkov. V roku 1922 už mal svoj vlastný obchod s predajom týchto druhov tovaru. V roku 1946 mala jeho rodina 14 obchodov a 46 butikov rozmiestnených po Európe a USA.

Múzeum Gucci vo Florencii

múzeum guccio gucci

Šaty sa vyrábajú od 60. rokov minulého storočia

Spoločnosť založená Gucciom Guccim začala s výrobou oblečenia až oveľa neskôr. V šesťdesiatych rokoch to už bola realita. V roku 1966 Gucci navrhol šatku pre Grace Kelly, monackú princeznú.

Rodinná spoločnosť

Rovnako ako u väčšiny veľkých spoločností v Taliansku, aj tu máme do činenia s rodinným podnikom. Vedenie spoločnosti jeden po druhom preberali synovia Gucciho. Ide o Rodolfa, Alda, Uga a Vaska. Našli ste lacnejšiu náhradu kože. Išlo o roztlačené ľanové textílie.

Vytvorili aj logo Gucci, ktoré dobre poznáme dodnes

módna značka loga guccio gucci

Dostali ste sa do múzea

Dnes je vo Florencii na 171 metroch štvorcových múzeum, kde si fanúšikovia tejto značky môžu pozrieť svoje najnovšie zbierky. Môžete tiež získať ďalšie informácie o histórii a značke.

Nová dámska kolekcia 2015

kolekcia guccio gucci 2015

Jemná ženskosť v koži

moderná žena guccio gucci

Pánska kolekcia 2015

pánska módna kolekcia guccio gucci 2015

Proste Gucci

dámska taška guccio gucci

Nadčasový profil a ušľachtilé materiály

náramkové hodinky guccio gucci šik

Aktuálna kolekcia dámskych tašiek 2015

dámske kožené tašky guccio gucci 2015

Prvotriedny make -up

guccio gucci tvorí

Trendové dámske a pánske vône

parfumy guccio gucci

Celebrity radi nosia Gucci

guccio gucci tašky celebrity