Heidi Klum – šťastná rozvedená žena nad 40 rokov

Heidi Klum súkromné ​​a profesionálne fotografie

Super šťastný rozvedený vo veku 40 rokov

Má 41 rokov, je rozvedená a má štyri deti. Je super šťastná. To všetko sú dôvody, prečo môže byť Heidi Klum uznávaná ako vzor pre mnohé moderné ženy. Vyzerá jednoducho skvele a vyžaruje z nej radosť a harmónia.

Heidi Klum vždy vyžaruje pozitívnu energiu

Heidi Klum Seal sa šťastne rozviedla

 Sebavedomý a úspešný

Heidi Klum topmodelka a top mama

Rád ukazuje svoje telo

Heidi Klum rada ukazuje svoje tesné telo a provokuje s ním. Je to nepochybne aj ich najväčší prínos. Heidi nedávno vydala nové nahrávky. Vyrobil ich váš priateľ Martin Kristen. Ale zverejnila to osobne na Twitteri. Títo dvaja sa dali dohromady asi pol roka potom, čo sa rozišli so Sealom.

 Zákulisie z Nemecka Ďalší top model

Heidi Klum v zákulisí ďalšej nemeckej topmodelky

 Rozchody

Škandalózne rozchody a dráma okolo nich tvoria veľkú časť imidžu Heidi Klum. Flavio Briatore je otcom jedného z vašich detí. On ju však opustí, kým je tehotná. Seal sa s ňou stretne ešte pred narodením dieťaťa a rozhodne sa, že je to žena jeho života. V roku 2005 sa oženil s Heidi Klum v Mexiku. Sľub každý rok obnovovali a stále majú tri deti. Ale možno to všetko malo svoj dôvod: možno sa obaja necítili úplne bezpečne v stabilite svojho manželstva a chceli to skryť … Po niekoľkých rokoch sa rozviedli. Všetko sa to skončilo rýchlo a nečakane. Presné dôvody stále nie sú známe.

Heidi a Seal pred rozchodom

Heidi Klum Seal je stále zamilovaná

Z niektorých vyhlásení však možno usúdiť, že Seal radšej trávil čas s priateľmi v baroch a na diskotékach ako s Heidi Klum.

Sen sa roztrhol

Heidi Klum a Seal ako manželský pár

Ako vo filme

… a ako vo filme, po rozchode rýchlo našla lásku na nečakanom mieste. Teraz je s ich telesným strážcom Martinom. Sú spolu viac ako rok. Modelka ale oznámi, že by sa už nerada vydala. Pretože okrem sklamania zo Seala a Briatore má za sebou aj rozpadnuté manželstvo – toto so stylistom a návrhárom Ricom Pipinom.

Ric Pipino bol prvým manželom Heidi Klum

Heidi Klum a Ric Pipino

Potom bola Heidi krátko s Flaviom Briatorem

Heidi Klum a flavio briatore

Svadobné šaty

Ako sama Heidi Klum oznámila, mala iba 23 rokov, keď sa im skončilo prvé manželstvo. Snívala o svadbe a bielych šatách. Ale tretíkrát by už bolo na ňu priveľa. Cíti sa tak šťastná a spokojná. Je to na nej jasne vidieť. Nájdite to tiež?

Heidi so svojimi dvoma dcérami a priateľom Martinom Kristenom

Heidi Klum a nový priateľ Martin Kristen

Super mama so štyrmi deťmi na cestách

Heidi Klum so svojimi štyrmi deťmi

Heidi a dcéra Lina sa bavia pri mori

Heidi Klum súkromne s malou dcérou

S vašim synom Johanom

      Heidi Klum a syn Johann

 Heidi Klum inzeruje na wix.com