Horoskop Blížencov na túto jeseň

horoskop Znamenie zverokruhu Blíženci Blíženci jeseň

 Horoskop Blíženci na túto jeseň – čo je pred nami?

Milí Blíženci, všetko naokolo sa vám bude túto jeseň dariť. Možno sa však nebudete tešiť aj z pozitívnych výsledkov, pretože na vás útočí únava a vyčerpanie. Je za tým práca, ktorú ste museli urobiť vopred.

Berte monotónny každodenný život v tomto období ako príležitosť na poriadny odpočinok. Verte nám: Nasleduje mnoho vzrušujúcich a príjemných chvíľ v osobnom živote. Mnoho slobodných dvojčiat môže očakávať nové príbehy lásky.

Podľa horoskopu Blížencov na jeseň sa blíži nová láska

Horoskop blížencov jesenná nová láska

Buď realistický

Dobrá cesta môže viesť k tomu, že niektorí ľudia budú mať príliš veľa nereálnych očakávaní. Skúste jasne nakresliť hranicu medzi optimizmom a naivitou.

Ste citliví na neúprimnosť

Jesenná melanchólia má svoj vlastný charakter vo všetkých znameniach zverokruhu. v horoskop Dvojčatá prichádza vo forme citlivosti. S vašou známkou je možné zranenie z nepoctivosti iných ľudí. Príde to od niekoho z vašich blízkych, ktorého už dobre poznáte.

Nebudete preto prekvapení a napriek tomu bude ťažké prijať to také, aké to je

horoskop blíženci nečestnosť jesenný horoskop

Blíženci neprijímajú nečestnosť

horoskop blíženci jesenné znamenie hviezdy nečestné

Dôležité udalosti okolo mladého člena rodiny

Mladý člen vašej rodiny prežíva túto jeseň dôležité životné udalosti. Môžete byť tiež prijatí.

Konflikt, po ktorom nasleduje zásadná zmena

Je veľmi pravdepodobné, že sa dostanete do zložitého konfliktu. Berte to ako výzvu. Z toho sa môžete naučiť dve hlavné veci: Po prvé, potom by ste mohli lepšie jednať s ľuďmi jemnejšie. Za druhé, videli by ste potrebu zásadnej zmeny. Ten posledný spôsobí vo vašom živote pozitívny obrat.

Vyriešte konflikt

Horoskop blížencov jesenné obdobie rieši konflikty

Dôležitá udalosť

Podľa horoskopu Blíženci čoskoro zažijú dôležitú udalosť. Bude spojený s osobou znamenia zverokruhu Baran, Lev alebo Býk.

Stane sa niečo pekné

Horoskop Blížencov jeseň nový začiatok

Prevezmete úlohu poradcu

Priateľ alebo známy sa na jeseň snaží nájsť riešenie dôležitej životnej situácie hravým a uvoľneným spôsobom. Nebudete priamo zapojení. Ale tejto osobe bude vaša rada užitočná. Cítili by ste sa oslovení a snažili by ste sa pomôcť. Nebuďte sklamaní, ak vás nikto nepočúva: každý môže urobiť vlastné chyby a niečo sa z nich naučíte sami!

Niekto potrebuje vašu radu

Rozhovory o udalostiach v horoskope Blížencov

Kvintesencia

Túto jeseň uvidíte niekoľko vzrušujúcich udalostí. Namiesto toho, aby ste upadli do melanchólie, by ste si mali radšej užiť pokoj a pohodu. Je to vaša šanca relaxovať a premýšľať.

Potrebujete ich aj vy, ak sa chcete vyrovnať s intelektuálnymi a emocionálnymi výzvami, ktoré čoskoro nasledujú

horoskop blíženci jesenné emócie relaxácia